DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja ocekujem preokret u korist Rumenoga. Mislim da ce branitelji na kraju ostati kratkih rukava. [smiley16] IMHO

Ja sam danas poentirao na 229 pa kako bude.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Stipetić- skupština dioničara Holdinga Đuro Đaković bez branitelja

SLAVONSKI BROD, 24. kolovoza 2007. (Hina) – Predsjednik uprave Holdinga Đuro Đaković Zdravko Stipetić rekao je na današnjoj konferenciji za novinare kako je prekasno da na skupštini dioničara Holdinga, najavljenoj za 31. kolovoza, sudjeluju i branitelji koji su kupili dionice u naknadno odobrenome otkupu, a zbog akcije Maestro blokiran im je prijenos vlasništva dionica u Središnjoj depozitarnoj agenciji.

S tim u vezi Stipetić se osvrnuo i na najavu branitelja, koji imaju pravo upisa dionica po povlaštenim uvjetima, da će blokirati skupštinu ocijenivši da bi to imalo negativan utjecaj na cijenu dionica. Branitelje je pozvao na institucionalno i formalno-pravno rješavanje problema, a ne izvaninstitucionalno, kao što je blokada skupštine.

Jer, kako je rekao, “možda bi netko i mogao pobijediti, ali to bi bila Pirova pobjeda”. Stipetić, naime, smatra da bi se blokiranje održavanja skupštine dioničara moglo negativno odraziti na cijenu dionica Holdinga.

O zanimanju za dionice Holdinga svjedoči i podatak da je s prošlogodišnjih 400 dioničara njihov broj ove godine porastao na trenutačno 2225, ne računajući i 682 dioničara-branitelja koji su dionice kupili u naknadno odobrenome roku, od kojih su pak 483 branitelja već platila dionice i u Fond za privatizaciju uplatila oko 11 milijuna kuna.

Istodobno je rasla i cijena dionica sa 70 na sadašnjih 230 kuna, a u jednome trenutku dionicama Holdinga trgovalo se i po 300 kuna po dionici.

Ako bi se u vlasništvo dionica upisali branitelji, udio države u vlasništvu Holdinga smanjio bi se za 15 posto. Procijenjena trenutačna vrijednost braniteljskih dionica na tržištu iznosi oko 130 milijuna kuna.

No respect

Jos 1000 vise za FIMA-u:

6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 102.500 3,17 Skrb. račun

Ne pratim baš situaciju u Top 10 al :

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 102.500 3,17 Skrb. račun

Jel ovo Fima kupila još 1000kom za razliku od jučer?

Novac je kisik burze!


Ne pratim baš situaciju u Top 10 al : SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 102.500 3,17 Skrb. račun Jel ovo Fima kupila još 1000kom za razliku od jučer?

Kupila je da i kupit će sve na malim razinama i od nas i od branitelja.A mi što smo ju jeftino prodavali poslje ćemo od njih skupo kupovat sve već viđeno.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

fima uzela 2500..


Ne pratim baš situaciju u Top 10 al : SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL invest D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 102.500 3,17 Skrb. račun Jel ovo Fima kupila još 1000kom za razliku od jučer?

Je dobro vidiš jučer je stanje bilo 101.500 komada

– Jer, kako je rekao, “možda bi netko i mogao pobijediti, ali to bi bila Pirova pobjeda”. Stipetić, naime, smatra da bi se blokiranje održavanja skupštine dioničara moglo negativno odraziti na cijenu dionica Holdinga. —

Opet drukanje cijene dole radi čega ili koga….

ma branitelji ako probaju blokirati idu u zatvor.. ddjh je privatno vlasnistvo.. dijelom drzavno dijelom fimino, dijelom malih dionicara.. koji k.. si oni umisljaju da ce ista blokirati.. ako dodju nepozvani to je provala i za to se ide u zatvor..
pa nek se tamo zgotovljuju medjusobno..
al su im krila narasla odjedanput..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ova tema i situacija sa ddjh se jako naelektrilizirala ,svi su napeti i stari i novi dioničari i oni koji se još nisu uknjižili, Uprava, Rumeni i ostali,tko zna našto sve to može izać.To bi se moglo otet svakoj kontroli.
Sve u svemu situacija za cijenu dionice jako loša ,važnije mi je zdravlje tj. hoću da mirno spavam te u ponedjeljak rasprodajem sve dionice Đure od kojih sam puno očekivao .Sretno svima ostalima i čuvajte živce trebat će Vam za stare dane

Do koje godine vrijedi neograničeno pravo upisa po uvijetima iz ratnih godina i da li taj zakon vrijedi samo za branitelje Holdinga ? Postoji li još koje poduzeče u Hrvatskoj koje ima iste klauzule ?

“O zanimanju za dionice Holdinga svjedoči i podatak da je s prošlogodišnjih 400 dioničara njihov broj ove godine porastao na trenutačno 2225, ne računajući i 682 dioničara-branitelja koji su dionice kupili u naknadno odobrenome roku,”
Jebote, već ih ima 2907. kako stvari stoje bit će ih više nego dioničara HT-a.[smiley3]

New Report

Close