DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ocekujem preokret u korist Rumenoga.
Mislim da ce branitelji na kraju ostati kratkih rukava. [smiley16]

IMHO

kupiti ce oni to po ondasnjoj nominali sa svim popustima taman 100-150kn.. to je sasvim ok..

samo psst.. nemoj nikome reci, inace nece nitko po kupnji da lupa[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Utopija. Nažalost. Rumeni nije ustanju osigurat minimalni kompromis (lock up) a gdje bi ovo.

ima li netko tko će ići na skupštinu? možda bi se mogle tamo dobiti kakve interesantne informacije.

Zgotoviti, koliko ja znam je srpski izraz. I znači svršiti, u seksu jasno.

Znači da je zgotoviti nekoga ustvari peting!?


Zgotoviti, koliko ja znam je srpski izraz. I znači svršiti, u seksu jasno.

a koji je izraz za svrsiti u masturbaciji?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Treba se svakako kloniti predizbornih skupova.

Niti mi se mitinguje niti mi se petinguje.

Ali otkad smo na ovim valnim dužinama dionica značajno raste.



bubuleja:

već prešle u “čvrste ruke”. Jel i branitelji spadaju u “čvrste” ruke ?

Bok,bubuleja!
Tako je,dionice su u velikim količinama prešle u čvrste al taj proces još traje.Treba “drvo” još tresti da svi majmuni popadaju.Ovo je idelano vrijeme za tresti ” drvo” jer puše jaki vjetar i pada kiša(tu mislim na medije)
Zamisli koji su majmuni ovi iz Fime maximuma koji su kupovali po 240 kuna umjesto da su čekali branitelje pa kupuju po 200 kuna (fascinira me kako su se svi na forumu složili da će branitelji prodavati po tih 200kn,zašto nebi bilo 100 kuna negao baš okruglo 200 kuna)????!!!!

malo prouči još fondove..možda ćeš skužit zašto su uzimali..zbroji 2 i 2…možda su i prodavali al se ne vidiu top 10


Ja ocekujem preokret u korist Rumenoga.
Mislim da ce branitelji na kraju ostati kratkih rukava. [smiley16]

IMHO

Primate oklade kolega?[smiley1][smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

tenkista: ” a koji je izraz za svrsiti u masturbaciji?
[/quote]

“Prva ljubav zaborava nema” [smiley2]

Neka kupuju po 120 – 150 i nek prodaju po 220 – 250. Mislim da bi s tim svi bili zadovoljni. A po x-ti put smo uspjeli napravit cirkus[smiley7]

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close