DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 15:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,00
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovo postaje sve zanimljivije. Mislim da je nasa burza jedna od najzabavnijih na svijetu [smiley2][smiley2]

Samo što se računi za takve “zabave” na kraju uvijek ispostave poreznim obveznicima.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

”Otvoreno kažu da će nekoga ZGOTOVITI.”

Bogatstvo je hrvatskog jezika neprocjenjivo. Može li mi neko pojasniti značenje riječi ZGOTOVITI, ako dolazi iz usta braniteljskih.

Možda je najbolje da uložim na 7 crno…ili velika-mala….ili da stavim sve na žensku odbojkašku repku Nigerije na afričkom kupu nacija?

Da, prije no zgotovljenje ili zgotovljavanje ili kako već počne da primjetim što već dugo želim :

prekrasan cvjetić Ema.

sprijecit cemo skup HDZ-a!!

kako ce oni to sprecavati? ako se malo ne pripaze mogli bi zavrsiti ko radnici adrisa hehe..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pingwin:

Ovo postaje sve zanimljivije. Mislim da je nasa burza jedna od najzabavnijih na svijetu [smiley2][smiley2]

Samo što se računi za takve “zabave” na kraju uvijek ispostave poreznim obveznicima.

Da, i taj račun je već plačen kad je poduzeće sanirano od strane države,al samo polako bez emocija!

Uhljebe na ulicu!!!!!


Dečki trebalo je to rasprodat davnih dana iznad 250, nekima nije bila pouka pad na 220 prije koji mjesec. I sad treba vidjet kad branitelji počnu prodavat i jeftinjak se nakupovat. I sam planiram uzet bar 5000 komada, a takvih kao ja ima dosta. Branitelji čekamo vas!

Prva prava ma ko ih hebe, polančeca i Branitelje (nije tip feler) Ja sam se iskrcao sa pozitivnom nulom, ali sam prodo i dosta drugih dionica, a sad čekam. Samo neka dođe a kolega ljevi bek nebrintie Vi ko ima kolko novaca, ja ću ih troje četvero pojest sigurno. Kad je bal nek je maskenbal, do kraja.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

kad se ovak malo bolje pogleda kako su se branitelji pomamili za lakim parama, nekak je logicno da uvedemo profesionalnu vojsku..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pingwin:
“/> Ovo postaje sve zanimljivije. Mislim da je nasa burza jedna od najzabavnijih na svijetu

Ovo je zanimljivo,i u iščekivanju sam za kupovinu samo da se još sruši,a ima nas jako gladnih,njam,njam…[smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Zg28,

otkud ste Vi iskrsli ili uskrsnuli?
Zaista se ne brinem koliko Vi ili bilo tko ima novca.
A ironija – ah neću Vam pojašnjavati ironiju.

Pozdrav i želim Vam da ih smažete bar 7.


“Ne dobijemo li dionice – spriječit ćemo skup HDZ-a 11. rujna u Brodu” SLAVONSKI BROD – Sredinom lipnja braniteljima koji su u vrijeme rata bili spriječeni sudjelovati u privatizaciji Holdinga Đuro Đaković priznato je pravo za naknadni otkup dionica. Sredinom lipnja na adrese 682 branitelja stigli su ugovori za otkup dionica, njih 483 potpisane ugovore je i vratilo, a za 464 ugovora obavljeno je i plaćanje dionica. “Uplate su se obavljale do 23. lipnja, kad je objavljena akcija Maesto i sve je stalo, tako da svi i nisu dobili ugovore pa ih nisu mogli ni platiti. Neko vrijeme smo bili strpljivi. Raspitivali smo se što će biti dalje, kad će biti odblokiran proces. U krajnjem slučaju – dionice smo i platili. Međutim, ni nakon mjesec dana ništa se nije događalo. Iz Fonda za privatizaciju nisu stizali nikakvi odgovori. Naravno da je naraslo nezadovoljstvo, imali smo čak i nekoliko incidenata. Ulje na vatru dolila je priča o tome kako proces koči uprava Holdinga pa čak i “netko iz županije”. Razgovarali smo i s dožupanicom Suzanom Bilić Vardić, upoznali je sa situacijom kako se slučaj ne bi povlačio po crnoj kronici”, kaže Ivan Barić, predsjednik kluba branitelja u Đuri Đakoviću – Specijalnim vozilima. Barić ističe kako je nezadovoljstva branitelja bilo zbog sporosti cijelog procesa i ranije, međutim napetost je posebno počela rasti nakon što su plaćene dionice. “Neki nisu vjerovali da će uopće dionice i moći kupiti. Strpljenju je došao kraj kad su počeli otplaćivati dionice kupljene kreditom, neki su i kod kamatara posudili novac. Otvoreno kažu da će nekoga ‘zgotoviti’. U ponedjeljak smo uspjeli problem predstaviti i Vladi zahvaljujući zastupniku Zdravku Sočkoviću. Dopredsjednika Vlade Damira Polančeca upozorili smo da su branitelji uplatili gotovo 11 milijuna kuna Fondu za privatizaciju i da ih mi pod kontrolom više držati ne možemo, te da ćemo organizirati prosvjede. Poštujemo sve, ali očito je da ne stižemo biti punopravni članovi skupštine dioničara, platili smo dionice, vlasnici smo, a svojim kapitalom ne možemo raspolagati. Predstavnike Vlade upozorili smo i na namjeru da ako se ne riješi blokiramo rad skupštine Holdinga. Isto tako Polančecu smo otvoreno rekli da HDZ neće održati svoj stranački skup najavljen za 11. rujna, ne dobiju li branitelji dionice. Državno odvjetništvo navodno pregledava započete slučajeve privatizacije. Tajkuni možda mogu čekati, ali branitelji ne. Za nas je to veliki novac”, kaže Ivan Barić, simbolično najavljujući mogući “cirkus” na skupštini Holdinga Đuro Đaković.Autor: M.VRKLJAN Koja smo mi država???!!!!

Što sam ono neki dan rekao???

RAT SVIH PROTIV SVIJU!!!! [smiley1]

La vita e bella!

Što mislite hoćemo li krajem sljedećeg tjedna gledati “podebljane” pozicije FIME u Top 10 na SDA?

Bubuleja,radnici su slabe ruke.Pogledaj gore članak,uzimali u kamatara lovu,taj je ultra light slaba ruka![smiley2]

Novac je kisik burze!

porpilicno mi je nejasno kako ti nasi blistavi momci branitelji uz svoje penzije od 5000+ kuna mogu ne imati 20 -30 000 kuna kesa.. pogotovo uzevsi u obzir kako je drzava svima radila kuce nakon rata..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close