DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 17:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,75
1.391
52
26,00
28,00
-2,72%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dečki trebalo je to rasprodat davnih dana iznad 250, nekima nije bila pouka pad na 220 prije koji mjesec. I sad treba vidjet kad branitelji počnu prodavat i jeftinjak se nakupovat. I sam planiram uzet bar 5000 komada, a takvih kao ja ima dosta. Branitelji čekamo vas!

Ides ali neću ti reć gdje jel nebi prošao cenzuru.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


hihi kolega, jos se sjecam vaseg posta proslo tjedan kako branitelji nikad i nikako nece dobiti dionice..[smiley1]

kako ljudi sami sebi u usta skaču iz dana u dan…. ima ih kolko oćeš na ovoj temi , nije kolega jedini…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


već prešle u “čvrste ruke”. Jel i branitelji spadaju u “čvrste” ruke ?

Bok,bubuleja!
Tako je,dionice su u velikim količinama prešle u čvrste al taj proces još traje.Treba “drvo” još tresti da svi majmuni popadaju.Ovo je idelano vrijeme za tresti ” drvo” jer puše jaki vjetar i pada kiša(tu mislim na medije)
Zamisli koji su majmuni ovi iz Fime maximuma koji su kupovali po 240 kuna umjesto da su čekali branitelje pa kupuju po 200 kuna (fascinira me kako su se svi na forumu složili da će branitelji prodavati po tih 200kn,zašto nebi bilo 100 kuna negao baš okruglo 200 kuna)????!!!!

Novac je kisik burze!

Od svih privatizacijskih malverzacija ova sa dionicama ddjh i njihovom podjelom “braniteljima”, kojih je po već uobičajenoj praksi svakim danom sve više, je na najboljem putu da dođe na sam vrh privatizacijskih idiotarija i nepravdi.

NEMA ŠANSE DA OVO PROĐE BEZ nove privatizaciske afere upalite teletex pa ćerte vidit da i danas imamo novu privatizacisku aferu.Pitanje samo koja je sljedeća na redu.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

ja sve otvoreno kazem minutu nakon svoje transakcije[smiley1]..

recimo ispod 150 ne ide ni u ludilu previse je pirana na tim dubinama..

od 180-220 ce biti raspon trgovanja po mojem misljenju sljedecih koliko god fima odredi[smiley11]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Gdje ćeš bolje kombinacije?
IPO T-HT i rokneš dva dana velike naslove na naslovnici o braniteljima.Strah do kosti osiguran![smiley6]

Novac je kisik burze!

rocky, jel ovo tvoj auto na slici.. znas da privatne osobe ne smiju imati maskirne boje, mogao bi zbog tog imati problema.. radje ti to preboji u crveno[smiley2].. onda poslije u zeleno.. pa idemo na more sa tim tvojim autom[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

bubuleja:

već prešle u “čvrste ruke”. Jel i branitelji spadaju u “čvrste” ruke ?

Bok,bubuleja!
Tako je,dionice su u velikim količinama prešle u čvrste al taj proces još traje.Treba “drvo” još tresti da svi majmuni popadaju.
Zamisli koji su majmuni ovi iz Fime maximuma koji su kupovali po 240 kuna umjesto da su čekali branitelje pa kupuju po 200 kuna (fascinira me kako su se svi na forumu složili da će branitelji prodavati po tih 200kn,zašto nebi bilo 100 kuna negao baš okruglo 200 kuna)????!!!!

Bok Rocky,

Ova zadnja događanja potvrđuju da su dionice daleko od čvrstih ruku
Nisi mi odogovorio za branitelje ?
Kada oni dobiju ove dionice treba će još dosta vremena da dionice pređu u čvrste ruke (ipak se radi o par stotina tusuća dionica).
A kolko je to dionica Fima pokupovala po 240 kuna ?
Fima je već dugo oko 100 000 komada, a ova kupnja/prodaja je u svrhu manipuliranja i obrane cijene i ne spada u neka dugorocna ulaganja.

Kažu da je bilo o dionicama DDJH u vijestima na Novoj u 12? Jel tko gledao? S obzirom da se ništa ne događa na burzi vjerojatno ništa što mi već neznamo.[smiley3]


ja sve otvoreno kazem minutu nakon svoje transakcije[smiley1].. recimo ispod 150 ne ide ni u ludilu previse je pirana na tim dubinama.. od 180-220 ce biti raspon trgovanja po mojem misljenju sljedecih koliko god fima odredi[smiley11]

kolega ako vam se ostvari ta prognoza da ova dionica ode na 180 kn (nebi imao ništa protiv) uzet ću 10 000 komada.[smiley2][smiley2]

“Ne dobijemo li dionice – spriječit ćemo skup HDZ-a 11. rujna u Brodu”

SLAVONSKI BROD – Sredinom lipnja braniteljima koji su u vrijeme rata bili spriječeni sudjelovati u privatizaciji Holdinga Đuro Đaković priznato je pravo za naknadni otkup dionica. Sredinom lipnja na adrese 682 branitelja stigli su ugovori za otkup dionica, njih 483 potpisane ugovore je i vratilo, a za 464 ugovora obavljeno je i plaćanje dionica. “Uplate su se obavljale do 23. lipnja, kad je objavljena akcija Maesto i sve je stalo, tako da svi i nisu dobili ugovore pa ih nisu mogli ni platiti. Neko vrijeme smo bili strpljivi. Raspitivali smo se što će biti dalje, kad će biti odblokiran proces. U krajnjem slučaju – dionice smo i platili. Međutim, ni nakon mjesec dana ništa se nije događalo. Iz Fonda za privatizaciju nisu stizali nikakvi odgovori. Naravno da je naraslo nezadovoljstvo, imali smo čak i nekoliko incidenata. Ulje na vatru dolila je priča o tome kako proces koči uprava Holdinga pa čak i “netko iz županije”. Razgovarali smo i s dožupanicom Suzanom Bilić Vardić, upoznali je sa situacijom kako se slučaj ne bi povlačio po crnoj kronici”, kaže Ivan Barić, predsjednik kluba branitelja u Đuri Đakoviću – Specijalnim vozilima. Barić ističe kako je nezadovoljstva branitelja bilo zbog sporosti cijelog procesa i ranije, međutim napetost je posebno počela rasti nakon što su plaćene dionice. “Neki nisu vjerovali da će uopće dionice i moći kupiti. Strpljenju je došao kraj kad su počeli otplaćivati dionice kupljene kreditom, neki su i kod kamatara posudili novac. Otvoreno kažu da će nekoga ‘zgotoviti’. U ponedjeljak smo uspjeli problem predstaviti i Vladi zahvaljujući zastupniku Zdravku Sočkoviću. Dopredsjednika Vlade Damira Polančeca upozorili smo da su branitelji uplatili gotovo 11 milijuna kuna Fondu za privatizaciju i da ih mi pod kontrolom više držati ne možemo, te da ćemo organizirati prosvjede. Poštujemo sve, ali očito je da ne stižemo biti punopravni članovi skupštine dioničara, platili smo dionice, vlasnici smo, a svojim kapitalom ne možemo raspolagati. Predstavnike Vlade upozorili smo i na namjeru da ako se ne riješi blokiramo rad skupštine Holdinga. Isto tako Polančecu smo otvoreno rekli da HDZ neće održati svoj stranački skup najavljen za 11. rujna, ne dobiju li branitelji dionice. Državno odvjetništvo navodno pregledava započete slučajeve privatizacije. Tajkuni možda mogu čekati, ali branitelji ne. Za nas je to veliki novac”, kaže Ivan Barić, simbolično najavljujući mogući “cirkus” na skupštini Holdinga Đuro Đaković.Autor: M.VRKLJAN

Koja smo mi država???!!!!

Novac je kisik burze!

Ovo postaje sve zanimljivije.
Mislim da je nasa burza jedna od najzabavnijih na svijetu [smiley2][smiley2]

New Report

Close