DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo imate na TELETEXTU novi privatizaciski skandal, a koji je skjedeći ?

Joj Ljubo tko će te dočekat još 2mj

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

čemu panika tek smo na pola puta do blokade, uzeo danas 40 komada po 227 kn nek se nađe.[smiley2][smiley2]

Konačno da je ovo aktivno dospjelo u medije ! i to na naslovnicu poslovnog ! već sam se zapitao što je tim novinarima da ne vide fenomenalnu temu za prodat novine ?!?!?
Nakon ovog članka ništa neće biti isto ! Sada će krenuti oporba i mediji pritiskat vladu. Pa svakome je jasno da branitelji ne budu tako jednostavno i po tim uvjetima koje traže dobili te dionice. Kompromis mora postojati, ili će nominalna cijena biti veća ili će biti lockup ili nešto treće, ja se ne brinem, ja sam dugoročno unutra. Ne dajem dok ne dodje do min 500 kn, koliko treba, treba…
I da, ispod 200 je nećete dobiti nikada ! [smiley1]

sve je lako kad si mlad :)


Zar nije netko negdje rekao da pad uz veće promete znači da dionica prelazi u čvrste ruke? Treba past ispod 100 po meni pa da se prije riješimo branitelja[smiley1]

Tako je,Oberst! To sam napisao jer je to zaključak starog burzovnog lisca nakon 50 godina bavljenja špekulacijama (naravno da nije moj).
Tko kupuje tisuće i tisuće komada DDJH u 2-3 dana kad su svi bez ikakve nade i nasmrt preplašeni,to je pravo pitanje????
Ljudi ne prate situaciju dovoljno glavom nego više osjećajima.Po meni DDJH upravo prolazi scenarij LKRI od prošle godine.
Da ne pišem sad kronološki samo ću ti reći da je LKRI mogla narasti od 270kn do 970kn u ovih zadnjih 8 mjeseci isključivo zato što su sve sitne ribice bile izašle iz nje!!!
Kako su ribice izišle?
dionica je mjesecima stagnirala od 250-280kn i ljudima je pukao “film” i otišli.
To će se dogoditi i DDJH a ja ne želim propustiti “gozbu”!!!

Novac je kisik burze!

…nećete dobiti nikada… negacija negacije?….znači li to dobit ćete je….kada?…ponedjeljak?…rano je…srijeda?…moguće…

gozbiti se gozbiti…to je cilj…

samo je i gozba slađa ako je jeftinija…mislim…zašto je platiti 250 ako se gozbiti može i za 210…ili 200…ili…jeftinije…ili…

Mislim da je to poanta.

Eh da mi je juče bilo znati što danas znam…gdje bi mi kraj bio.

oberst:

Zar nije netko negdje rekao da pad uz veće promete znači da dionica prelazi u čvrste ruke? Treba past ispod 100 po meni pa da se prije riješimo branitelja[smiley1]

Tako je,Oberst! To sam napisao jer je to zaključak starog burzovnog lisca nakon 50 godina bavljenja špekulacijama (naravno da nije moj).
Tko kupuje tisuće i tisuće komada DDJH u 2-3 dana kad su svi bez ikakve nade i nasmrt preplašeni,to je pravo pitanje????
Ljudi ne prate situaciju dovoljno glavom nego više osjećajima.Po meni DDJH upravo prolazi scenarij LKRI od prošle godine.
Da ne pišem sad kronološki samo ću ti reći da je LKRI mogla narasti od 270kn do 970kn u ovih zadnjih 8 mjeseci isključivo zato što su sve sitne ribice bile izašle iz nje!!!
Kako su ribice izišle?
dionica je mjesecima stagnirala od 250-280kn i ljudima je pukao “film” i otišli.
To će se dogoditi i DDJH a ja ne želim propustiti “gozbu”!!!

Ti si jos prije 2-3 dana govorio da nece doci do znacajnog pada jer su dionice već prešle u “čvrste ruke”.
Jel i branitelji spadaju u “čvrste” ruke ?

http://www.poslovni.hr/52014.aspx

evo ovaj članak je ko prepisani moji postovi…

i dalje tvrdim da je vlada i polančec zajebali sve koje su mogli u ovoj aferi Đure…tu su trenutno svi zakinuti….ali nitko neće odgovarat..

nadam se da će ih bar na izborima kaznit…za svoje velike propuste…da su promjenili samo par stvari u zakonu o privatizaciji..danas te afere nebi plaćali porezni obveznici..

po meni su oštetili državu tj nas sve skupa za 280 miliona kuna….koja smo mi bogata država i koje nemaru vladu imamo…ova vlada je unazadila državu

samo zbrajajući par stvari došao sam do brojke 2 milijrde kuna…ako ja kao laik vidim da su rastrajhali 2 milijarde kuna…pa koliko su uistinu rastrajhali novci….i još k tome naših…


Konačno da je ovo aktivno dospjelo u medije ! i to na naslovnicu poslovnog ! već sam se zapitao što je tim novinarima da ne vide fenomenalnu temu za prodat novine ?!?!?
Nakon ovog članka ništa neće biti isto ! Sada će krenuti oporba i mediji pritiskat vladu. Pa svakome je jasno da branitelji ne budu tako jednostavno i po tim uvjetima koje traže dobili te dionice. Kompromis mora postojati, ili će nominalna cijena biti veća ili će biti lockup ili nešto treće, ja se ne brinem, ja sam dugoročno unutra. Ne dajem dok ne dodje do min 500 kn, koliko treba, treba…
I da, ispod 200 je nećete dobiti nikada ! [smiley1]

hihi kolega, jos se sjecam vaseg posta proslo tjedan kako branitelji nikad i nikako nece dobiti dionice..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

lome se koplja, usporila trgovina, neće to još puno dolje barem ne danas, sudeći po iskustvu iz prethodnog sličnog kruga donja granica negdje oko 217 kn.

Dečki trebalo je to rasprodat davnih dana iznad 250, nekima nije bila pouka pad na 220 prije koji mjesec. I sad treba vidjet kad branitelji počnu prodavat i jeftinjak se nakupovat. I sam planiram uzet bar 5000 komada, a takvih kao ja ima dosta. Branitelji čekamo vas!

Ideš ideš…5000 komada…i ima vas dosta…preuzimate li kontrolni paket?…skoro…

New Report

Close