DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 19:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

GERONIMO:

Vidim da se stvorio još jedan krug panike zbog teksta u poslovnom a u tekstu piše da nije ništa definirano čak novinar zastupa interese postojećih dioničara.

Po prosječnoj količini po nalogu u zadnjh par dana se vidi tko prodaje, tko kupuje vidi se iz TOP10.

Daj me prosvijetli, što se to vidi iz top 10? Fima kupila 1000 kom ili? Ne pratim pozorno pa neznam.

Topi se kupnja ko Ledov sladoled na suncu….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ovo što se sada događa na ovoj dionici je puno opasnije od prijašnjeg blitz pada. Ovo je spori i polagani pad. Evo, već smo na 226, a kao da se ništa nije dogodilo

Hell is Empty and all the Devils are Here

nek se samo topi jeftinije ćemo kupovat…

Nije čovjeku žao na malo,nego na nepravo.[smiley7]

moze li neko staviti k/p? hvala!

učinilo mi se da je neko komentirao moj post od prije par dana… tipa, šta ovaj priča [smiley1] deca tko zna kakva će biti cijena ove dionice nakon što se priča s braniteljima završi… a bojim se da je ta priča tek u začetku

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

može netko stavit k/p


Ovo što se sada događa na ovoj dionici je puno opasnije od prijašnjeg blitz pada. Ovo je spori i polagani pad. Evo, već smo na 226, a kao da se ništa nije dogodilo

Zar nije netko negdje rekao da pad uz veće promete znači da dionica prelazi u čvrste ruke? Treba past ispod 100 po meni pa da se prije riješimo branitelja[smiley1]

Only God, Muammar and Libya!

mislim da je kupila čak 2500 komada,,,pa znali su da će padat pa su ljudima rasprodavali po 280 ..i sad ponovo brane cijenu…

kao što Horvat kaže..neke situacije se mogu predvidjet…a ako još si ti kreator tih situacija još ti je i lakše ih predvidjeti…

moš mislit koja matematika

Samo vi još dolijevajte ulje na vatru, kolege… mislite li da je to pametno, ikome na dobro?…
Pa koliko su samo paničari već napravili štete i sebi a i drugima?!? [smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

pametovali su kolege, ukljucujuci i mene.. na 280..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close