DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tko sad ima hrabrosti uključiti se u igru?

Ja ušao, nema tu straha…[smiley1]

BUMBAR igra kupuje 40 komada ode plaća.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


FIMA i prodaje i kupuje istovremeno. To gledamo svaki dan. S ciljem zbunjivanja svekolikog pučanstva

ovo je potpuno točno

Samo se vi igrajte, izazivajte sreću! [smiley2] Nek’ se lova vrti

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ja već odavno izašao, jerbo ovdje se sve ljuljka pa ću dobit morsku bolest, a i ne znam kako će se odraziti raspodjela dionica braniteljima (kad bude)

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

U koliko sati će taj sastanak da odem na ručak, neda mi se buljiti u net?


ja već odavno izašao, jerbo ovdje se sve ljuljka pa ću dobit morsku bolest, a i ne znam kako će se odraziti raspodjela dionica braniteljima (kad bude)

pa što se ima odraziti !?! evo upravo gledaš kako se odražava, o svašta….

sve je lako kad si mlad :)

U 11. Inače kako čujem od (dioničara bez dionica) glede jučerašnjeg sastanka, daleko je taj cijeli deal od nekog kraja, dosta bi tih ugovora trebalo ići na reviziju.

Hoće netko zvati računovodstvo da vidi kad će izvještaj?
Ja sam zvao prošli put pa bio bi red da sad netko drugi,jel…

Novac je kisik burze!

Na ovu situaciju bi trebalo gledati sa pozitivne strane… pred Đurom je svijetla budućnost (BOV ,svi sklopljeni ugovori ,DDJM a dugoročno gledano i privatizacija) ,a prema ovome što se događa za zaključiti je da su dionice u čvrstim rukama tako da eventualni pad uzrokovan braniteljskim dionicama treba iskoristiti za jeftiniji dokup jer je vrlo izgledno da će nakon toga dionica opasno potegnuti prema gore (kad fima da zeleno svijetlo).
Ono što me veseli u ovoj situaciji jest da je jako mali promet i mali pad na ovoj dionici uzevši u obzir vijest iz poslovnog…
Kao i mnoge na ovom forumu mući me dilema kako odigrati i sinkronizirati HT i Đuru…
Prodavati Đuru ne mislim tako da se najpametnije čini kupiti HT i prodati ga nakon izlistavanja na burzu i sa tom lovom ući u Đuru ,ali vidjeti ćemo dali će se sve poklopiti za taj scenarij…

zvao sam sada računovodstvo. izvješće idući tjedan prije skupšitne.

Doista jedan neocekivani scenario,
nakon ovakve vjesti ocekivao se stampedo, rapidni pad cijene dionice. Ali vidimo da se cijena neda tako lako, uz relativno maleni promet,ocito je da su postojeci dionicari svjesni vrijednosti ove tvrtke.

New Report

Close