DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Povlači se prodaja ,nije baš to kako su si neki zamislili

Krenulo liparenje iznad 239

Hell is Empty and all the Devils are Here

bliži se dan kad će đuro krenuti pogledajte ovo, ne pomažu više ni branitelji i špekulacije sa velikim nalozima na prodaji, kupnja jača, hm……..[smiley8][smiley8]

Pa pogledajte ljudi K/P,ovo je tako jadno i prozirno.
Napisao sam post oko 9:45h i moderator mi ga je obrisao.
U njemu sam točno opisao ono što upravo sad gledam.Standardna “udica” za sitne ribice.Jadno do boli!!!

Novac je kisik burze!

Sad ide opet malo navlačenja da se cijena vrati pa će onda fima istovarit koju tisućicu i opet krenuti sa pumpanjem na prodaji….. Kakvi plejeri [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Znao sam ja kad odlučim nešto kupit da to ne ide, a da sam ih prodo sutra bi otošle gore.

SLABA JE TO PANIKA prodano samo 700 komada.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Da nisi ti Fima-š kad to sve znaš?E,crni sine….[smiley8]

Novac je kisik burze!


Da nisi ti Fima-š kad to sve znaš?E,crni sine….[smiley8]

Ne brini se kolega za mene, radije pazi kakve informacije plasiraš po forumu. Već sam prije pitao , ali valjda nisi pročitao , pa evo opet moga pitanja:

Što ćeš sada reći svim jadnim ljudima koji su kupovali po višim cijenama , jer si SA SIGURNOŠĆU TVRDIO I UVJERAVAO kako ništa neće biti od braniteljskih ovu godinu?

Ili si možda još uvijek pri svojoj tvrdnji? [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Pa pogledajte ljudi K/P,ovo je tako jadno i prozirno.
Napisao sam post oko 9:45h i moderator mi ga je obrisao.
U njemu sam točno opisao ono što upravo sad gledam.Standardna “udica” za sitne ribice.Jadno do boli!!!

Upravo tako, iz dana u dan, iz mjeseca u mjesec. HANFA je za drek. Koji branitelji????

Sad bar znamo koji medij je čiji

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sramežljiva je ova Rosa Salvahe [smiley1]

Onda, jel sad Fima kupuje ili prodaje? Navlači na kupnju ili prodaju? M…. im zagorsku!

previsoka cijena, kad se pojave braniteljske bit će to na 230….

sve je lako kad si mlad :)

New Report

Close