DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ROCKY
: Što ćeš kolega sada reći svima onima koji su ti povjerovali kada si sa sigurnošću tvrdio da neće biti ništa od braniteljskih ove godine i kupovali skupo na osnovu toga?

Kolega bilo je i gorih, koji su cijelo vrijeme uvjeravali ostale da iznosimo lazi o braniteljskim dionicama, pogotovo kolega Sickboy, koji se u zadnje vrijeme ni ne javlja, a bilo je tu i drugih sync ili zeko zna,lanica, ali sad da ih ne nabrajam sve. Ostali ce se vec prepoznati tu sami!

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Vidite zašto sam postao pesimist u vezi Đure. Želio sam ljudima dobro i ako su neki na osnovu moga hvaljenja kupili Đuru, dok je došlo do promjene situacije i mog kuđenja mogli su ga prodati. Naravno, vjerovao sam Polančecu da branitelji neće dobiti dionice. Tako da sam ja potpuno čist a krivac vam je Polančec.


Vidite zašto sam postao pesimist u vezi Đure. Želio sam ljudima dobro i ako su neki na osnovu moga hvaljenja kupili Đuru, dok je došlo do promjene situacije i mog kuđenja mogli su ga prodati. Naravno, vjerovao sam Polančecu da branitelji neće dobiti dionice. Tako da sam ja potpuno čist a krivac vam je Polančec.

Ma daj prijatelju pusti ti Polančeca i branitelje vidi samo kakva budućnost čeka ovog giganta posao za BOV samo što nije počeo Montaža expodirala ,ove braniteljske ne mogu puno utijecat na sve ovo dobro što slijedi.
Te će se dionice popapat za mijesec dva i onda znaš da prepreke više nema ali ne sumljam da će špekulanti i novine već nešto izmislit za novu paniku.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

kad je danas sastanak branitelja?

Evo, kupnja se kompletno povukla ispod 230 (odmah se stvorilo 15000 komada, nevjerojatno). Prodaja za sad čeka. Biti će zanimljivo vidjeti kad se kupnja povisi na preko 100000 komada u nadolazećim danima/tjednima kad krene rasprodaja branitelja. Vrlo nezahvalno za išta prognozirati

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ja stavio kupnju na 229 baš me zanima jel prošlo

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Budd nabaci k/p ako imaš.ovaj put bi stvarno mogao ući ako ode prema 220kn

Novac je kisik burze!


Vidite zašto sam postao pesimist u vezi Đure. Želio sam ljudima dobro i ako su neki na osnovu moga hvaljenja kupili Đuru, dok je došlo do promjene situacije i mog kuđenja mogli su ga prodati. Naravno, vjerovao sam Polančecu da branitelji neće dobiti dionice. Tako da sam ja potpuno čist a krivac vam je Polančec.

Kolege (Tenkista, Rocky) zašto se uzbuđujete ??

Tko god je kupio ili prodao na temelju nečijeg pisanja (??!) je, bez uvrede, totalni idiot! i bolje je da je spušio jer se više neće baviti onim za što nije sposoban, ili će barem bolje promisliti drugi put!
I nitko mu nije kriv za to, nikakav Rocky ili Tenkista, potpis na nalogu je samo njegov!

Nervoza, nervoza, a nepotrebno, sve će doći na svoje…[smiley2]


Evo, kupnja se kompletno povukla ispod 230 (odmah se stvorilo 15000 komada, nevjerojatno). Prodaja za sad čeka. Biti će zanimljivo vidjeti kad se kupnja povisi na preko 100000 komada u nadolazećim danima/tjednima kad krene rasprodaja branitelja. Vrlo nezahvalno za išta prognozirati

Na kojima cijenama je tih 18000 na kupnji ak se može znati?

239,00 100
236,00 100
234,01 100
234,00 245
233,01 15

240,00 158
241,00 1519
249,94 170
249,95 1156
250,00 898

Tih 18000 komada je ispod 233 zasigurno:) Ali nekako sam mišljenja da ispod 233 neće ići danas

Hell is Empty and all the Devils are Here


Na kojima cijenama je tih 18000 na kupnji ak se može znati?

Vjerujem da je ispod 200, to su igrice naših dragih FIMAša, vidi se po kupnji i prodaji u prvih pet da je prodaja masno jača.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

k/p 19003 17426

New Report

Close