DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A tu smo evo ga ,tenkista nek ide na doručak a ja ću do brokera imam nešto za obavit. http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,8,21,vlada_HFP,86973.jl

Ne, nije to taj tekst na koji sam se reflektirao kada sam postao današnje limite, već govorim o naslovnici današnjeg Poslovnog.

Čini mi se da će solomonsko rješenje izgledati ovako:
svima onima kojima su već odobreni ugovori i koji su uplatili sredstva će biti poslani pinovi.
(odobreno je 600 ugovora, ne znamo koliko ih je već uplatilo)

Ovi preostali će se malo strpiti. I oni će dobiti dionice, ali će pritisak na cijenu biti raspodjeljen na pola.

Osobno, čisto sumnjam da će to puno pomoći ovoj dionici u ovom trenutku.

Bumbar5, a što ćeš reći svom brokeru danas??? [smiley2]

La vita e bella!

Branitelji ipak dobili dionice Veći naslov u poslovnom

http://www.poslovni.hr/7706.aspx

konačno da to popapamo i da završi ovaj cirkus ako to uopće i dođe do burze s obzirom da se fima naoštrila na te dionice.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Vidim da neki jos nisu povjerovali ni da je jucer odrzan sastanak! [smiley1]
A koliko sam cuo nece se ni Fima oslastiti svojim pravom prvokupa, jer je samo jedan manji dio radnika-branitelja podigao kredit u VABA-i. Nemam tocne brojke, ali koliko sam nacuo, izmedju 60 i 100 se na tako nesto odlucilo. Od tog broja, velika vecina ce prodati samo toliko dionica kako bi se pokrili troskovi kredita! Znaci nece ici u prodaju svih dionica, nego samo manji dio!

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Bit će dakle danas opet nastavak onih prvih dviju epizoda na DDJH pod nazivom : FRKA PANIKA 3. DIO.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Bit će dakle danas opet nastavak onih prvih dviju epizoda na DDJH pod nazivom : FRKA PANIKA 3. DIO.

BUMBI i FIMA danas usisavaju ide nalog na 229 do blokade

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

@ROCKY:

Što ćeš kolega sada reći svima onima koji su ti povjerovali kada si sa sigurnošću tvrdio da neće biti ništa od braniteljskih ove godine i kupovali skupo na osnovu toga?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

evogaopet:

Bit će dakle danas opet nastavak onih prvih dviju epizoda na DDJH pod nazivom : FRKA PANIKA 3. DIO.

BUMBI i FIMA danas usisavaju ide nalog na 229 do blokade

Kolega možda ipak bolje da programiraš usisavač da malo pričeka, bit će to i još povoljnije narednih dana. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


BUMBAR5: ” evogaopet: ” Bit će dakle danas opet nastavak onih prvih dviju epizoda na DDJH pod nazivom : FRKA PANIKA 3. DIO. ” BUMBI i FIMA danas usisavaju ide nalog na 229 do blokade ” Kolega možda ipak bolje da programiraš usisavač da malo pričeka, bit će to i još povoljnije narednih dana. [smiley2]

Pa da mi opet pobjegne kao prošli put. Ja sam ipak malo objekivniji pa neću postavljat nalog na 140.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Gledajte na silazni trena na tržištu kao priliku za kupnju.Ako krdo počne biježati od dobrih dionica,spremite se da potrčite prema njima. Buffett POGLAVLJE 11

NE OBAZIREM SE VIŠE NA SPEKTAKULARNE NOVINSKE NASLOVE

ako je već DDJH na popustu iz bilo kojeg razloga i ako taj razlog nije negativno poslovanje treba to iskoristit

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Pa da mi opet pobjegne kao prošli put. Ja sam ipak malo objekivniji pa neću postavljat nalog na 140.

Ništa neće pobjeći jer još ni jedan branitelj nije prodao na burzi a kao što već svi sada SIGURNO znamo imaju oni municije ko pljeve, tako da pravi diskonti tek slijede. ( pri tome naravno ne mislim ni ja na 140, ali da bi moglo biti po 200 , moglo bi…)

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ovo što si rekao MOGLO to moglo mi se desilo kad je bila na 215 ja sam ju čeko na 200 tako da na MOGLO više ne računam.
Da imaju branitelji municije a fima kao nema baš će fima dozvolit da joj se ubaci neko od većih ,pokupovat će sve i na 200 i na 220 a bogami i po većim cijenama ako bude trebalo.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Konačno neka konkretna vijest, odmah se lakše diše.

Molim sve kolege medvjede da se spreme za start[smiley2][smiley2][smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

New Report

Close