DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nikica: ” Broj dionica u padu 92 75,41% Broj dionica u porastu 15 12,30% Broj dionica bez promjene 15 12,30% Ukupna vrijednost trgovine 69.446.094,71kn Danas sve pada [smiley2],kud svi tu i đuro.[smiley2] ” Koliko vidim Đuka nije danas u minusu bez obzira na lošu sitacuju na burzama.

ali niti je isao gore kada je burza bila u dobroj situaciji [smiley2]

DOKUP!

Zeko ,

Obožavam zecove , pardon , zečeve . Uzvračam cviki pusom.

PS . Sanader ne da Polančeca. U prijevodu – lockout je utvrđen.

Bi li se lockout pozitivno odrazio na cijenu dionice, a sljedeći tjedan se računovodstvo vraća sa godišnjeg pa bi uskoro mogli vidjeti i financijski izvještaj.

Svoj okrugli post posvetit ću mojoj najdražoj dionici na Burzi…

Mogu samo reći da je ovaj puta vlada zajebala sve žive i mrtve…a to je moguće samo u našoj maloj banana državi Hrvatskoj.

Da je vlada lijepo provela novi zakon o privatizaciji ovakvih nebuloza s braniteljskim dionicama ne bi bilo. a dobro su znali da je ovakav scenario moguć jer su već prije zaprimali zahtjeve, ali samo sporadično. Zahtjevi su se svi rješavali pozitivno. U ovom slučaju su apsolutno svi bili oštećeni osim malih špekulanata a takvih je bilo vrlo malo u odnosu na broj dioničara.

Vlada ne rješava DDJH jer je sad pod povečalom a izbori se bliže, znači još 6 mjeseci smo na ledu ziher.

Dok se to sve jednog dana rasplete ,kad uđu još neki fondovi onda će dionica doživjet uzlet… a svaki novi posao, najava posla dizat će dionicu 5% dnevno.

a do tih sretnih trenutaka čekam u drugim dionicama


Bi li se lockout pozitivno odrazio na cijenu dionice, a sljedeći tjedan se računovodstvo vraća sa godišnjeg pa bi uskoro mogli vidjeti i financijski izvještaj.

Ništa nam neznači FI dok se neriješi ovo sa braniteljima

Svoj okrugli post posvetit ću mojoj najdražoj dionici na Burzi… Mogu samo reći da je ovaj puta vlada zajebala sve žive i mrtve…a to je moguće samo u našoj maloj banana državi Hrvatskoj. Da je vlada lijepo provela novi zakon o privatizaciji ovakvih nebuloza s braniteljskim dionicama ne bi bilo. a dobro su znali da je ovakav scenario moguć jer su već prije zaprimali zahtjeve, ali samo sporadično. Zahtjevi su se svi rješavali pozitivno. U ovom slučaju su apsolutno svi bili oštećeni osim malih špekulanata a takvih je bilo vrlo malo u odnosu na broj dioničara. Vlada ne rješava DDJH jer je sad pod povečalom a izbori se bliže, znači ……

ne bih se složio. Čim izadje vijest o lockupu dionica braniteljima (možda i o ne podijeli radnicima) idemo preko 300 isti tren….

sve je lako kad si mlad :)

Ovaj Đuro je pravi karusel. Još sam unutra, istina, malo manje, ali još ne želim odustati zbog svih ovih majmunarija, ipak je sve to dio našeg folklora (lako mi reć dok sam još u plusu). Koliko sam shvatio terminologiju , ispada da ja i nisam špekulant, ali ova dionica me potiče na to.

ajmo bacit okladu da ni ovaj tjedan FI nece izac…..bit ce opet neka muljaza,neznam,ovaj put ce bit da je cijelo knjiigovodstvo otislo pecat i palo u rijeku pa se razbolilo…. [smiley2]

DOKUP!


Situacija2: Vlada poništava prodaju”novim braniteljima” pod ovim uvjetima, zove i ”stare” i ”nove” branitelje te im predlaže da novu prodaju pod istim uvjetima ”novim” braniteljima te osnivanje udruge malih dioničara i preuzimanje kontrolnog paketa – argumentira to zaradom od prodaje Montaže – pa prodaje skupo Montažu (dionica Montaže raste i dalje, za to ionako ima još prostora). Nakon prodaje Montaže dionica Holdinga vrtoglavo raste i svi sretni i radosni…. na slavonskobrodskom trgu u kolu i Polančec i ”novi” i ”stari” branitelji i Sanader i mi svi poskakujemo a kamera se diže visoko i kroz odbljeske sunca fokusira raklamu fIMA sa naherenim F.

Ništa se vi ne sekirajte sve će to gazda Ljubo raspetljat u 11mj i to jednim potezom.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

dajte mi recite po kojem zakonu će se odradit tak lock up..ima neki član, broj narodnih novina..dajte molim vas ko babe ste na placu..


dajte mi recite po kojem zakonu će se odradit tak lock up..ima neki član, broj narodnih novina..dajte molim vas ko babe ste na placu..

Pitaj Polančeca odkud da mi znamo,čovjek ima svoje zakone (srećom neće još dugo)!

Uhljebe na ulicu!!!!!


LijeviBek: ” Situacija2: Vlada poništava prodaju”novim braniteljima” pod ovim uvjetima, zove i ”stare” i ”nove” branitelje te im predlaže da novu prodaju pod istim uvjetima ”novim” braniteljima te osnivanje udruge malih dioničara i preuzimanje kontrolnog paketa – argumentira to zaradom od prodaje Montaže – pa prodaje skupo Montažu (dionicaMontaže raste i dalje, za to ionako ima još prostora). Nakon prodaje Montaže dionica Holdinga vrtoglavo raste i svi sretni i radosni…. na slavonskobrodskom trgu u kolu i Polančec i ”novi” i ”stari” branitelji i Sanader i mi svi poskakujemo a kamera se diže visoko i kroz odbljeske sunca fokusira raklamu fima sa naherenim F. ” Ništa se vi ne sekirajte sve će to gazda Ljubo raspetljat u 11mj i to jednim potezom.

I ching i grah govore suprotno , da ne spominjem tarot i kuglu .Vrlo brzo će sve biti kristalno jasno.

New Report

Close