DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet bježanija ko i jučer

Od sreće si zaboravio dodati “bit če tu još svega”.


Sad možemo očekivati i utjecaj odnosno pripremu gotovine za HT neki će đuku i zbog tog prodavat.Ako već nisu i počeli.

Prodati Đuku za HT IPO je diskutabilno , budući da imaju pad dobiti , što će se i nastaviti poradi konkurencije i zasičenosti ponudom. Vidi INU kako je prošla ovih dana .Euforija kupnje brzo prođe i tko ne proda brzo u plusu – kaj onda ?

BUMBAR5:

Sad možemo očekivati i utjecaj odnosno pripremu gotovine za HT neki će đuku i zbog tog prodavat.Ako već nisu i počeli.

Prodati Đuku za HT IPO je diskutabilno , budući da imaju pad dobiti , što će se i nastaviti poradi konkurencije i zasičenosti ponudom. Vidi INU kako je prošla ovih dana .Euforija kupnje brzo prođe i tko ne proda brzo u plusu – kaj onda ?

Krivo, najbolje je prodati DDJH, kupiti HT i prodati ga prvog dana trgovanja sa +50%, te drugi dan kupiti DDJH kad istekne lockout od mjesec dana za branitelje po 200. Sačekati mjesec dana da FIMA pokupi ostatke i prodati DDJH po 400[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Broj dionica u padu 92 75,41%
Broj dionica u porastu 15 12,30%
Broj dionica bez promjene 15 12,30%
Ukupna vrijednost trgovine 69.446.094,71kn

Danas sve pada [smiley2],kud svi tu i đuro.[smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!

ali najjaca mi je ona izjava: “Vlada se boji da će stotine novih dioničara srušiti cijenu dionice DDJH-a”…..pa zahvaljujući i samo pricama o tome da branitelji dobivaju dionice đure mi smo sada tu gdje jesmo a ne na nekih 300-320kn gdje zasluzeno bi trebali i biti……to sto ce te dionice branitelja dodatno srusit cijenu dionice to je istina…..ali kako su i neki vec pisali o tome da ovo postaje Santa Barbara tako ce izgleda i bit jos neko vrijeme….najbolje cekat, ako padne nadokupit, ako ode gore bit sretan……[smiley5]

DOKUP!


Prodati Đuku za HT IPO je diskutabilno , budući da imaju pad dobiti , što će se i nastaviti poradi konkurencije i zasičenosti ponudom. Vidi INU kako je prošla ovih dana .Euforija kupnje brzo prođe i tko ne proda brzo u plusu – kaj onda ?

Znam da imate Đuku i da bi voljeli da raste, ali ovo je malo neozbiljno što ste napisali. Ja sam početkom mjeseca prodao DDJH da bi uzeo DDJM, mislio sam se do kraja mjeseca vratiti, ali neću. Vratit ću se nakon izbora, a novac preusmjeriti na HT, koji ću prodati nakon izbora. Vidim da se i kolega budd slaže sa mnom.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Zeko,

Držati Đuru HOLDING je meni postulat , ostalo je daytreding što je OK.


Jedva čekam dan da se ovo riješi i da možemo krenuti dalje. Ne bih bio u koži Sanadera i Polančeca.

I onda krenimo svi u istom smjeru , ni makac u stranu , ni lijevo ni desno od krda.

Oprostite , treba mi hladni gemišt .

na kupnji nalog od 2000 komada po 255 kn. nije loše. očito su nekome popustili živci, ali pozitivno

Kao sto vec rekoh, danas je dan za shopping


Zeko, Držati Đuru HOLDING je meni postulat , ostalo je daytreding što je OK.

Ja sam na burzi da zaradim, a kada me netko u tome bezobrazno sprječava (npr Polančec), onda ja odem na drugo mjesto gdje mogu zaraditi.


Zeko zna: ” Jedva čekam dan da se ovo riješi i da možemo krenuti dalje. Ne bih bio u koži Sanadera i Polančeca. ” I onda krenimo svi u istom smjeru , ni makac u stranu , ni lijevo ni desno od krda. Oprostite , treba mi hladni gemišt .

Ne znam što se misli s ovim citatom. Kao što sam i napisao ui nekoliko navrata, dalje će se moći iza izbora, a tada se vraćam.

Kolegice Samby jel vi to imate nešto protiv mene?
[smiley2][smiley2][smiley2]

Ako sam rekao nešto krivo ispričavam se i ljubim ruke[smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


Broj dionica u padu 92 75,41% Broj dionica u porastu 15 12,30% Broj dionica bez promjene 15 12,30% Ukupna vrijednost trgovine 69.446.094,71kn Danas sve pada [smiley2],kud svi tu i đuro.[smiley2]

Koliko vidim Đuka nije danas u minusu bez obzira na lošu sitacuju na burzama.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close