DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Branitelji su dobili dionice, zaista, dobiti će i pinove, ali TI BRANITELJI, o kojima se priča da će srušiti cijenu neće ni doći do burze – oni su već ovjerili svoje ”prodaje” kod javnih bilježnika ljudima s torbama – oni drugi, koji će doći do burze neće prodati bud-zašto.
A ovi s torbama što kupuju – oni imaju druge ciljeve – oni sigurno neće rušiti cijenu.
I zašto onda pada?
Treba pokupovati sve što se da jer Montaža donosi veliku lovu – kad to preuzimanje bude objavljeno dionica Holdinga leti gore.
A zašto danas padaju obje dionice, i Holdinga i Montaže?
Možda neko zna cijenu preuzimanja i možda dokupljuje i jednu i drugu.
Možda – čini mi se realan scenario, samo priznajem, realnost zna biti rašomon.

Pozdrav !

lijevbek na kon tvojeg pronicavog posta da imam ista ddjh ja bi to sad prodao..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Super24,

vjerovatno zato i nemaš.[smiley2]

Pozdrav

uopće ne nasjedam na ove trenutne igre na đuri, firma sklopi ovako dobar posao i onda cijena pada, ma dajte molim vas, pa onda te priće o top 10, neki prodaju neki kupuju, evo kupuje HPB, imaju odlične brokere koji znaju procijeniti stvari i fondovi su im u debelom plusu.[smiley9]

Netko je danas pokupio skoro 5000kom.
Mislite li zaista da je neka blesa u pitanju?
Osobno mislim da nije.

Rocky, mislim da su dva odgovora točna [smiley1].

ma ova prica s đurom traje predugo!
pa do kad ce ovo ovako!
jedan dan gore pa pet dana dolje [smiley9][smiley14]

Što se tiče “rasprodaje” u TOP10. Fima ima oko 150.000 i jedan dan je prodala 2.500 komada. Da je svaki dan zadnjih tjedan dana prodavala 2.500 onda bi se to moglo nazvat rasprodajom[smiley1] Fima je prošli utorak prodala 2.500 i to je to.

Only God, Muammar and Libya!


Netko je danas pokupio skoro 5000kom.
Mislite li zaista da je neka blesa u pitanju?
Osobno mislim da nije.

Rocky, mislim da su dva odgovora točna [smiley1].

O čemu ti pišeš , bolje reci da je danas pobjeglo 5000 kom.

Mislim da nitko nije lupio po prodaji

Pitali Bafeta kaj on misli o trendu danas . Ništa se ne može predvidjeti , ali za mene su takvi momenti prilike koje čekam .

Sad možemo očekivati i utjecaj odnosno pripremu gotovine za HT neki će đuku i zbog tog prodavat.Ako već nisu i počeli.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Koje rezultate je HT prikazao ?


Koje rezultate je HT prikazao ?

Koje ti je to pitanje .
Pitaj na HT odjelu ako te svate odgovorit će ti.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close