DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 12:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izgleda da su se ljudi malo opametili ,kupnja se pojačava

hehe sacekusa od fime[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

T.,

Pozdrav svim Đurđicama.

Evo već dugo pratim ovu dionicu i ovu uvijek burnu temu, pa da se i ja priključim.

Još nisam kupovao Đuru, sve nekako čekam da Rođo od Apoximena krene s prodajom, pa da se nakrcam jeftino!

Nego reci Apox , kreće li to ovaj tjedan ili ? [smiley8]

Kolega Apoxy , ako se dobro sjećam uvijek najavljuje rođu utorkom …. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

A možda i pogodi jedan utorak, pa će nam onda reći citiram #jesam vam ljepo govorio, a nitko me nije htio slušati#


Ovo je broj centrale (035) 218 000. Ako netko želi zvati može, ja ću nazvati u utorak ako FI za 1H ne dođe.

Jel netko zvao. Ima li kakvih saznanja kad će izvješće.

Drago mi je da na Đuri polako počinje prevladavati razum izgleda da je velika većina pušioničara izletila. Samo vijesti oko privatizacije Montaže i porast iste na burzi trebao se debelo odraziti na cijenu DDJH.


Sickboy: ” Ovo je broj centrale (035) 218 000. Ako netko želi zvati može, ja ću nazvati u utorak ako FI za 1H ne dođe. ” Jel netko zvao. Ima li kakvih saznanja kad će izvješće.

Kaže mi prije 5 min neka gospođa iz računovodstva da su svi na godišnjem pa da nazovem idući tjedan vezano za izvješće!

Novac je kisik burze!

reci ti gospodji da se za ovo placaju kazne i lete glave.. a bome letiti ce kad fima dodje do 25% a i prije.. ima da frca perje na sve strane

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@ Rocky :

Poslao sam ti kolega private , pa ako može nekakvo očitovanje ? [smiley10]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

kad će više te braniteljske,,,ja ne mogu više bez đure


Drago mi je da na Đuri polako počinje prevladavati razum izgleda da je velika većina pušioničara izletila. Samo vijesti oko privatizacije Montaže i porast iste na burzi trebao se debelo odraziti na cijenu DDJH.

Ma normalna stvar drago mi je da konačno čujem glas razuma.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


kad će više te braniteljske,,,ja ne mogu više bez đure

vedricu, vedricu kad im stisnu lockup onda ćeš tek biti bez đure. Plus dolazi odlično izvješće i natečaj za prodaju montaže. A čuo sam da će i ugovor za BOV-ove biti potpisan krajem 10 mj.

New Report

Close