DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedno pitanje: Jesu radnici dobili dionice DDJM ili samo DDJH?

DDJH, ali čitao sam na drugom forumu da se nešto šuška da će tražit zamjenu DDJH za DDJM. A možda su u šumi[smiley1]
Uzmite kokice i čekajte rasplet i jeftini dokup.[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

Mislim da su u sumi barem jos neko vrijeme (jos ce ispast partizani) 🙂
Ajde, sad cemo mi iz DDJM kupovat vas iz DDJH. Nema veze, strpite se malo.

Eto u prvim sekundama ode nam Đuka na 10 kuna minusa


Eto u prvim sekundama ode nam Đuka na 10 kuna minusa

Nevjerojatno koliko naivaca na ovoj dionici svaki puta pada na istu foru. Zvući nevjerojatno, ali postoje ljudi koji su prodavali na 220 kupovali 285 i sada opet prodaju po 265. Smješno. Ja u petak prodao neke dionice pa ću možda danas kupiti u nešto đure.

Šta je sad ovo kupnja u prvih 5 se naglo podigla
409 264,00
500 263,00
46 262,51
1000 261,00
100 260,06


Eto u prvim sekundama ode nam Đuka na 10 kuna minusa

Dobra stvar je što su dinice u čvrstim rukama buući da je prva prodaja i dalje na 271,00…

DDJH-R-A Vrijeme: 10:16:44
Kupnja
Ukupno ponuda 30
Ukupno dionica 4902

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 85
Ukupno dionica 7842

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
264,00 409
263,00 500
262,51 46
260,06 100
260,00 84

271,00 118
273,00 241
274,50 363
275,00 234
275,90 55


primus: ” Eto u prvim sekundama ode nam Đuka na 10 kuna minusa ” Nevjerojatno koliko naivaca na ovoj dionici svaki puta pada na istu foru. Zvući nevjerojatno, ali postoje ljudi koji su prodavali na 220 kupovali 285 i sada opet prodaju po 265. Smješno. Ja u petak prodao neke dionice pa ću možda danas kupiti u nešto đure.

Je, sigurno rade tako kako ti kažeš. Toliko budala na našoj burzi da konstantno kupuju skupo i prdaju jeftino i tako u nedogled, odakle im samo love…?
Šta niste strpljivi i niste investirali u DDJM, ali tako je kod nas kad bi svi zaradu preko noći.

Pozdrav svim Đurđicama.

Evo već dugo pratim ovu dionicu i ovu uvijek burnu temu, pa da se i ja priključim.

Još nisam kupovao Đuru, sve nekako čekam da Rođo od Apoximena krene s prodajom, pa da se nakrcam jeftino!

Nego reci Apox , kreće li to ovaj tjedan ili ? [smiley8]

[color=blue]When you are in Texas look behind you, coz' that's where the Ranger's gona B![/color]

I ti naivci rade isto to svaki tjedan barem jednom, a koliko im se govorilo da puše lovu, ali ne pomaže… neki ljudi su očito vrlo ograničeni, da ne kažem nešto gore… [smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


I ti naivci rade isto to svaki tjedan barem jednom, a koliko im se govorilo da puše lovu, ali ne pomaže… neki ljudi su očito vrlo ograničeni, da ne kažem nešto gore… [smiley8]

Vjerojatno će sve ubrzo popušiti pa će se maknuti sa burze.

Ne treba kriviti ove koji prodaju, oni na tragu vijesti žele kupiti jeftinije…bila vijest istinita ili ne na burzi nije važno, važno je da se o njoj priča i time ona dobiva na jačini…

sve je lako kad si mlad :)

tango:

I ti naivci rade isto to svaki tjedan barem jednom, a koliko im se govorilo da puše lovu, ali ne pomaže… neki ljudi su očito vrlo ograničeni, da ne kažem nešto gore… [smiley8]

Vjerojatno će sve ubrzo popušiti pa će se maknuti sa burze.

Uvijek ima novih dobrovoljaca….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close