DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svatko ima svoju pretpostavku.. ti svoju mi svoju.. bumo vidli, ne?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A fimini fondovi neznaju da će branitelske dionice doć na burzu srušit cijenu pa su kupovali sve ispod 260 što smo mi panično prodavali.Nema tu logike da će se to odigrat po pretpostvci jeftinog dokupa na 200 ili ispod.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Nije li bitnije Fi,nego jedno te isto.O tome šta če biti sa tim dionicama odlučuje isključivo politika,šta god da bude
nemože biti loše.Ako padne kupi se još…pod pretpostavkom da vjeruješ u poduzeče i da si strpljen.
Da i konstantno vađenje ove tematike sa braniteljima kad god dolazi neka dobra vijest za ddjh,je već iscrpljujuća i teška i od strane uvijek istih,pa pretpostavfimo da su ih branitelji već dobili i da je cijena 200 kn +/- 20 i idemo dalje.[smiley15]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Tko zna koliko KIM-ova ima još skrivenih i pod istragom.HFP je pod povećalom javnosti svaki potez se gleda to mi daje pravo da sumljam u to da će branitelji dobit dionice pod tim čudnim uvjetima.Dobili su dionice 1000% ispod tržišne cijene pa gdje to može bit normalno, i kako će to zavržit to ćemo još vidjet.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Čekaj samo kad gazda Ljubo preuzme konce u HFP od 11mj ,bit će još gratis dionica IPO od 1000% popusta za radničko dioničarstvo.Ma dajte ljudi budite razumni HFP radi pod vanrednim okolnostima(stanje raspašoj).Savaki tjedan nova afera.Gdje oni sad smiju napravit takav potez i dijelit državnu imovinu da ih nitko ne upita za zdravlje.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

3.8. .
Citat:
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 99.580 3,08 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 29.000 0,90 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.000 0,59 Skrb. račun

Sada sa 3 fonda FIMA investments ima 4,57% firme a smije po fondu imati 10% odnosno 25% kao društvo, a dolazi 15% dionica. Šta se zamarate


Čekaj samo kad gazda Ljubo preuzme konce u HFP od 11mj ,bit će još gratis dionica IPO od 1000% popusta za radničko dioničarstvo.Ma dajte ljudi budite razumni HFP radi pod vanrednim okolnostima(stanje raspašoj).Savaki tjedan nova afera.Gdje oni sad smiju napravit takav potez i dijelit državnu imovinu da ih nitko ne upita za zdravlje.

Smiju kolega izbori su ,a branitelji su osjetljiva tema i nitko neče protiv njih puno je to glasača ( 500 000 ),he he koliko branitelja čudim se što nam država nije do Tokija!

3.8. .
Citat:
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 99.580 3,08 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 29.000 0,90 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.000 0,59 Skrb. račun

Sada sa 3 fonda FIMA investments ima 4,57% firme a smije po fondu imati 10% odnosno 25% kao društvo, a dolazi 15% dionica. Šta se zamarate


Ne zamaramo se![smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Sutra počinje upis branitelja.

RiB.

Bit će blokade.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Šta sam vam reko. Sad kad moj rođo krene prodavat. Sad će on u utorak dobit pin. On je kupio po 30 kuna. A vi??? Po koliko ste vi kupovali??? Tko će kupovat od vas???

[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Only God, Muammar and Libya!

Jedno pitanje: Jesu radnici dobili dionice DDJM ili samo DDJH?


Sutra počinje upis branitelja. RiB. Bit će blokade.

HA HA ovaj je najači lik na forumu ako ništa drugo barem je simpatičan.
Šta još kaže tvoj rođo hoće ih prodat sad ili odmah ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Sutra počinje upis branitelja.

RiB.

Bit će blokade.

A još si tu sa novo serijom laži (nova epizoda), dugo te nije bilo ja već mislio da su te izbacili.
Neznam zašto uopće pišem postove na te tvoje gluposti.

Prošlo dosta utoraka, a od tvojeg rođe ništa.

Stvarno je zanimljvo kako se ista tema izvlači svaki puta pred neke dobre vijesti, ovaj puta je to izvješće. Sve skupa sad već izgleda smiješno.

New Report

Close