DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je broj centrale (035) 218 000. Ako netko želi zvati može, ja ću nazvati u utorak ako FI za 1H ne dođe.

Kupi se Đure u zadnjim trenucima izgleda da će izvješće uskoro budemo vidjeli u ponedjeljak.


www-ddsv.hr http://www.duro-dakovic.com

samby znas tko ce proizvodit BOV-ove? da vidim dal si utvrdila gradivo pa ti mozda dam 5 iz zalaganja [smiley2]

dajte ljudi nemojte se sramit…nazovite tu centralu….ja sam iz istre, ne razumijem taj slavonski jezik [smiley2]

DOKUP!

Nije li se ovo malo smanjilo:

5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 99.580 3,08 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun

prodala FIMA nekoliko tisuća,, lijepo su dečki skupljali po 215 i sad prodali ljudima po 280,,znam zašto to rade,, a jer vi znate,,,tj samo nagađam


samby: ” www-ddsv.hr http://www.duro-dakovic.com ” samby znas tko ce proizvodit BOV-ove? da vidim dal si utvrdila gradivo pa ti mozda dam 5 iz zalaganja [smiley2] dajte ljudi nemojte se sramit…nazovite tu centralu….ja sam iz istre, ne razumijem taj slavonski jezik [smiley2]

BOV – ići se već prizvode u – MAGMI .


prodala FIMA nekoliko tisuća,, lijepo su dečki skupljali po 215 i sad prodali ljudima po 280,,znam zašto to rade,, a jer vi znate,,,tj samo nagađam

Prodali su 2500 tisuće ima li su 102000.

Uhljebe na ulicu!!!!!


Nije li se ovo malo smanjilo: 5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun 6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 99.580 3,08 Skrb. račun 7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun

Ma ne brine mene što FIMA izlazi nego ja sam se zabriono onog trenutka kad sam vidio da je TENKISTA izašo.
Kad je on kao zaštitni znak DDJH zdiomio glavom bez obzira to mi je bio jasan pokazitelj koliko je sati.
[smiley2]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


BOV – ići se već prizvode u – MAGMI .

a nisi me baš nasmijala….ma glavno da si napokon skužila tko će proizvodit BOV-ove….samo se nadam da nisi kupila dionicu đuro montaže ili pak đakovštine misleći da će oni radit BOV-ove [smiley1]

DOKUP!


prodala FIMA nekoliko tisuća,, lijepo su dečki skupljali po 215 i sad prodali ljudima po 280,,znam zašto to rade,, a jer vi znate,,,tj samo nagađam

Pre mala je količina i rano je za bilo kakve zaključke.

ma nema zime za Djura, ako prodaju samo 25% DDJM po 1200kn(trzisna 1600) sto je izgledno, sjeda na racun min. 50000000kn + cash od Finaca za start proizvodnje.
Ovo s radnicima braniteljima treba iskoristit jer ce cijena vjerojatno jos malo tresnut, dionica je za drzat jos 2-3 god. minimalno.

O braniteljima… izracunajte malo po kojoj cijeni je ovaj covjek dobio dionice…

http://www.jutarnji.hr/sredisnja_hrvatska/clanak/art-2007,8,10,dionice,85646.jl

New Report

Close