DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidi šta montaža radi evo ih na 1400 kad sam kupovo DDJH bili su na 700kn u 5mj

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Vidi šta montaža radi evo ih na 1400 kad sam kupovo DDJH bili su na 700kn u 5mj

Polako kolega doći će red i na nas – strpljen spašen![smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!

.[


Vidi šta montaža radi evo ih na 1400 kad sam kupovo DDJH bili su na 700kn u 5mj

A ima puno nelogičnih stvari koje se povode za masom a ne za stvarnim stanjem, dovoljna je jedna kriva informacija i eto stampeda. O montaži nije bilo puno priče i ona se polako cjenovno penje. Isti slučaj kao i sa KODT i KOSN a KOEI nikako na zelenu granu. I sam sam u 5 mjesecu htjeo kupiti montažu, a kupio sam holdin jer sam od njega više očekivao a eto tako to biva uvijek pogriješim


Vidi šta montaža radi evo ih na 1400 kad sam kupovo DDJH bili su na 700kn u 5mj

Da, isto sam pomislio jer sam i ja u isto vrijeme kupio Đuku..prestrašno..nadam se da će i nas strefit isti scenarij

haha, pogledajte samo ovaj rast Luke rijeka u zadnjih par dana…..prije mjesec ili dva netko je bas ovdje na ovoj temi usporedio đuru sa lukom rijeka i rekao da ako luka rijeka vrijedi 500 kn (tada) onda đuro vrijedi barem 1000kn…trenutno luka rijeka na 850 kuna [smiley8] , a nas đuro nazalost tamo gdje je bio i prije pa cak i malo nize…..i meni se cini da kupujem samo pogresne dionice…..isto vrijedi i za koei koji sam kupio, dok kodt leti gore….. [smiley6]
strpljenja treba imat…..a za đuru i živaca ko u prici…… [smiley10]

DOKUP!

pa sta bi vi da ide gore cim vi kupite?

ja cekam u elki 3 mjeseca a u bzjk jos i dulje.. u ptkm 2 mjeseca i jos sam u minusu..

jedina stvar koja je isla odmah gore je bio djuro kad sam ga kupio po 182, i to je bila cista sreca..

cekati momci, jedina deviza[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

IDEŠ ĐUKA

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

kako je lijepo vidjeti đuro montažu kako svaki dan raste li ga raste….a đuro holding zacementiran i pada….treba se imat srece……da sam odlucio kupit montazu kada sam kupio holding…..e di bi bio sad…. sigurno ne na internetu [smiley2]

DOKUP!

Gdje bi danas bio Đuro da nije bilo nesigurnih i preplašenih ulagača koji su srušili cijenu dionice , a sad treba proči neko vrijeme da stvari dođu na svoje mjesto


Gdje bi danas bio Đuro da nije bilo nesigurnih i preplašenih ulagača koji su srušili cijenu dionice , a sad treba proči neko vrijeme da stvari dođu na svoje mjesto

Nije bitno gdje bi trebao biti, biti će tamo samo treba biti strpljiv.

Da se još nadovežem.

Evo recimo gledaj ljude koji su vjerovali u LKPC i nakraju im se to isplatilo. Samo treba biti strpljiv. Ovo razdoblje sada je savršeno za filtriranje onih koji nemaju strpljenja, nema nekih velikih pomaka, a prometi su dovoljni da se otrese nestrpljive.

Jedna stvar mi nije jasna,kako to da ovakvo katapultiranje montaže i dobiven posao za đurinu vojnu industrijeu nema utjecaj na DDJH.
Nisam ja nestrpljiv nego samo konstairam.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close