DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitam 700 stranicu, nadam se ne uzalud!!![smiley2]


Upravo stigoh sa godišnjeg i vidim opetn neki cirkus nešto sam propustio ?
Jel to netko opet treba jeftino nadokupit DDJH ili trebaju kuvajćani na servis sa svojim t-84?

Nikakav cirkus se nije dogodio ,osim sta trziste nema snage .Ista stvar je na vecini dionica .

najvrednije stvari u životu su besplatne


Svaka čast onome koji ima živaca za sve ovo.Ja sam čuo da će se ugovor za bov potpisat i mislio da idemo na 350kn a kad ono potpuno suprotno mi na 250. Branitelji, prihod tek 2009. Previše je toga nesigurno u ovoj dionici. U petak sam sve prodao i popušio 9000kn. Ali kao bivši dioničae Transadrie ovakva sranja mi više ne trebaju. Ja sam otišao u sigurnije vode a svima vam sretno i nedajte se je…

Dinkec, znaš kak vele – treća sreća. [smiley2]
Sam procijeni imaš li još živaca (i para) za sudjelovanje u ovoj “igri”.
Dobro ti je rekao Pacifist: naoružaj se znanjem, pa nam se vrati kako bi stekao dodatno iskustvo.
Tada ćeš biti kralj burze!

Volio bih da to bude što prije.

Sretno!
[smiley11]

La vita e bella!

Hiper, možeš li obrazložiti zašto je cijena trebala biti baš 350? Kad već govoriš u brojkama. … mislim da još nisam sreo slučaj gdje je zarada zagarantirana.

Pa nije baš da sam popušio Đuru sam kupio po 184 i prodao na 277, ali imao sam dobre infiormacije da treba ponovo na 350 jer je ug. potpisan, koje su otišle niz vodovod zbog Stipetičevog intervjua. A što se transice tiće nju sam kupovao na 4500. Ali kako me ne intersira trejdanje na dnevnoj bazi u isto me tako živcira gledat da se cijena svaki tjedan digne pa ruši. Na to sam se htio osvrnuti. Sad je moj sav novac u ingri.
Jer me špekulacije više ne intersiraju.


Pa nije baš da sam popušio Đuru sam kupio po 184 i prodao na 277, ali imao sam dobre infiormacije da treba ponovo na 350 jer je ug. potpisan, koje su otišle niz vodovod zbog Stipetičevog intervjua.

Po kojoj si onda računici popušio 9000 kn? Nisi valjda novce potošio unaprijed računajući na još veći dobitak? dinkec, dinkec….[smiley2]

DDJH je vlasnik 65% dionica DDJM. DDJM je u zadnji tjedan otišla 50%. Kako lijepo za vlasnike obiju samo očito to ljudi ne razumiju.

Čekaj dok novci od privatizacije sjednu na račun[smiley2] To 50% povećanje je cca 20 kn po dionici Đure.

Only God, Muammar and Libya!

Kako je zanimljivo promatrati kako netko cijelo vrijeme stoji ispod drveta i hvata sve što otpadne na 263kn…

mozda bi i ja trebao promatrati malo[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Pometeno do 270 kn

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,8,6,Finska_poslovi,85138.jl

Od toga na direktni offset otpada 35 posto, odnosno 35,9 milijuna eura. Ta će se sredstva uložiti u tvornicu “Đuro Đaković”, koja je prema odluci Vlade nositelj posla.

Tako će se u Slavonskom Brodu urediti linija za proizvodnju, kupiti potreban alat, educirati radnici, obaviti transfer tehnologije itd. Sve bi to u konačnici trebalo dovesti do toga da “Đuro Đaković” tijekom nekoliko godina samostalno počne proizvoditi vozila za treća tržišta. To je posebno važno s obzirom na to da Patria planira velik prodor u arapske zemlje, kao što su Ujedinjeni Arapski Emirati, Kuvajt itd.

Prva vozila za 10 mjeseci

Ugovor za oklopna vozila bi se trebao potpisati najkasnije do 30. studenoga, no smatra se da se to može očekivati već u listopadu. Kako vojska nije odustala od 126 oklopnih vozila, očekuje se da će s Patrijom biti postignut dogovor o dodatna 42 vozila konfiguracije 8 x 8, ali kada će početi razgovori još se ne zna. Natječaj za 42 vozila konfiguracije 6 x 6 poništen je zbog previsoke cijene, koju su Finci ponudili. Prva vozila u čijem bi sastavljanju sudjelovali i djelatnici “Đure Đakovića”, u cijelosti proizvedena u Finskoj, bi trebala stići 10 mjeseci nakon potpisa ugovora. U međuvremenu će se raspisati i natječaj za oružane sustave. Očekuje se da će za vatrene stanice najveći konkurenti biti izraelski Elbit i Rafael te talijanska Otto Melara, a Patria sa sustavom NEMO bila bi glavni kandidat za minobacački sustav.

New Report

Close