DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Deskjet sa drugog foruma: ( trenutno hladnijeg i pametnijeg i poštenijeg )

——————————————————————————–

Točno u pravu si “troškove projekta u razvoju (pa tako i ovog vezanog uz Patriju) trebalo bi (prema MRS-ovima) knjižiti u aktivu bilance (kao vemensko razgraničenje ili investiciju u tijeku) i evidentirati ih u računu dobiti i gubitka (na poziciji troška) tek kada se počnu ostvarivati i prihodi od realizacije tog projekta.Što znači da ulaganja u taj projekt (prije same realizacije) ne bi trebala opterećivati poslovni rezultat tvrtke, nego samo povećavaju bilančnu sumu
Ako uprava daje takve izjave osim ako je cilj “(rušenje cijene dionice zbog nečije povoljne kupnje)” ,pitam se kakva je to uprava i kojiko je njeno “znanje i umješnost vođenja tako velike tvrtke”

Uhljebe na ulicu!!!!!

Evo još malo ĐĐ na 700

Opet paničari prodaju, jeli moguće da ima toliko amatera na burzi ?

[color=black][/color]

i biti ce ih jos vise…


Opet paničari prodaju, jeli moguće da ima toliko amatera na burzi ?

Ima amatera jako puno a tek će ih biti poslije IPO T-ht-a i HEP-a.Reakcije burze će s vremnom biti sve čudnije i čudnije….to je jednostavno fizika!!Da,da,fizika dobro sam napisao![smiley7]

Novac je kisik burze!

….”Naime, čim cijena padne ispod određene razine, dolaze novi investicijski fondovi koji u padu dionica prepoznaju priliku i žele na tome zaraditi. “reče Floričić….

Rečenica iz intervju-a s Floričićem,imate na stranicama Lider-a.Tko je stavio na kupnju danas 2000kom po 257kn,neki mali ulagač?!

Po meni je dionica DDJH sada u fazi “filtriranja”,to znači “tresi stablo da padnu svi koji se slabo drže”[smiley2]

Novac je kisik burze!

osim što amateri panično prodaju oni isto tako i panično kupuju, što rezultira strelovitim rastom… a na tome smo im zahvalni i neka ih uvijek bude [smiley11]
odraditi će oni svoje na đuri…

Opet paničari prodaju, jeli moguće da ima toliko amatera na burzi ?

Nakon što je u Vjesniku izašlo o braniteljima protrgovano je u danu preko 18.000 komada. Nekak si mislim da su se ta gospoda vratila na 215-230. Odlaze, ali i dolaze.[smiley7] Tobogan!

Only God, Muammar and Libya!

Jaako dobro, Rocky! [smiley2]

za strpljive nije ni lose…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

[[color=blue]url]http://www.tportal.hr/fset.html[/url][/color]

gotovo je gotovo, finska Patria dobila posao nabavke vojnih vozila.


Tko je stavio na kupnju danas 2000kom po 257kn,neki mali ulagač?! Po meni je dionica DDJH sada u fazi “filtriranja”,to znači “tresi stablo da padnu svi koji se slabo drže”[smiley2]

Apsolutno, kolega. Ovo kako neki amateri štete sami sebi graniči s glupošću… ne smiju nigdje ni spomenut’ koliko su love popušili na Đuri, a svi su im u bircu ili na cesti govorili da se tu najlakše može zaraditi… a kad ono tamo – postadoše od lovaca lovina, ovce za šišanje. Za to sam im ja već nekoliko puta ovdje preporučio da se maknu iz Đure, jer nije to za njih! (No matter what!)

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close