DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad je cijena prije 2 mjeseca bila 300kn ja sam razmišljao da još podebljam portfelj i dok sam se dvoumio cijena došla na 215kn….dakle smatro sam 300 kn kao dobar ulaz a onda grom iz vedra neba i popust od 30%!!!!
Zamislite da idete kupiti stan i planirate platiti kvadrat 2000eura i desi se ubojstvo u susjedstvu i odjednom kvadrat 1400eura.Što bi napravili?
Nebi u taj kvart više nikad došli u životu ili?

Novac je kisik burze!

Ne može prvi čovjek takve firme slučajno dati takav interiew.
Za shortere kojima se ne da/nemaju vremena ok, sell, ali za duže ni govora. Jeste da treba tona živaca ali to je sve dio ove igre…

kad je cijena prije 2 mjeseca bila 300kn ja sam razmišljao da još podebljam portfelj i dok sam se dvoumio cijena došla na 215kn….dakle smatro sam 300 kn kao dobar ulaz a onda grom iz vedra neba i popust od 30%!!!! Zamislite da idete kupiti stan i planirate platiti kvadrat 2000eura i desi se ubojstvo u susjedstvu i odjednom kvadrat 1400eura.Što bi napravili? Nebi u taj kvart više nikad došli u životu ili?

Rocky, hvala Bogu da postojiš
[smiley11]


Gospodo, pa ja ne znam dali smo mi citali isti clanak na poslovnom jucer?!

Pa covjek koji bi trebao dizati cijenu dionice vam govori:

Nema profita od vozila do 2009.

Branitelji su vec dobili 15 – 20% firme po 5 puta manjoj cijeni od sadasnje.

Šeik se ne spominje.

Pa nije to rekao netko kome bi cilj trebao biti rusiti ovu dionicu. Za mene je ovaj clanak bio jasan signal koji vice SELL, SELL, SELL !!!!!

Da je firma dobra, dobra je. Da je dionica katastrofa, katastrofa je. Da je kratkorocno treba napustiti jer je rizicnija od klađenja da ce dinamo uci u ligu prvaka, treba. Da je dugorocno treba imati jer nakon sto se rijesi branitelja ovo ce biti firma s velikom perspektivom , treba.

Uglavnom, cekam đuku na 220 i kupujem za unuke.[smiley2]

Pa kolega u jedan dan si potpuno mišljenje promjenio i počeo pisati isto što ja pokušavam reći , a do prije dva dana bi mi najrađe bio glavu na panj stavio kad napišem post….. [smiley11]

Nemoj ovo shvatit kao provokaciju al baš mi je zanimljivo vidit takav nagli preokret u razmišljanju….

BTW. Čestitam što si iz navijačkog tima prešao u razmišljački [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


kad je cijena prije 2 mjeseca bila 300kn ja sam razmišljao da još podebljam portfelj i dok sam se dvoumio cijena došla na 215kn….dakle smatro sam 300 kn kao dobar ulaz a onda grom iz vedra neba i popust od 30%!!!!
Zamislite da idete kupiti stan i planirate platiti kvadrat 2000eura i desi se ubojstvo u susjedstvu i odjednom kvadrat 1400eura.Što bi napravili?
Nebi u taj kvart više nikad došli u životu ili?

a zamislite da u drugom kvartu ide stan po 1400 eura a vrlo je vjerojatno da cete dobiti 2000 eura za njega u sljedecih mjesec dana?.. dok ovaj po 1400 i nije bas na cijeni jer ga nitko nece kupiti..

ovaj post je cisto filozofske prirode..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a zamislite da u drugom kvartu ide stan po 1400 eura a vrlo je vjerojatno da cete dobiti 2000 eura za njega u sljedecih mjesec dana?.. dok ovaj po 1400 i nije bas na cijeni jer ga nitko nece kupiti.. ovaj post je cisto filozofske prirode..

Onaj na adresi Mile Budaka 1 …[smiley1]

Mislim da se ipak sprema nesto veliko sto jos nije poznato javnosti tako da je ovo rusenje cijene bilo namjerno kako bi se moglo jos dokupit.

klegama bi možda bolje išle nekretnine nego dionice [smiley2], a osobno bih to preporučio svima koji danas prodaju [smiley1]

Još nešto iz zadnja 2 Đurina dana.
Naime, PRIJE odluke Vlade pisalo se i govorilo na sva usta o Đuri i BOV-ovima, prije 6 mj. počelo je intenzivno i permanentno bombardiranje informcijama i poluinformacijama, a sada kada je VLADA DONIJELA ODLUKU koja se čekala mjesecima to prođe s jednom rečenicom na teletextu. ?!

A jeste se natrkeljali gluposti zadnjih par strana… kladim se da vecina vas ima neku sitnu pinku u mjesovitim fondovima a ovdje prodajete pamet i proglasavate sveopcu propast burze u hrvata [smiley7].

Normalno je da svaka dionica ima oscilacije. Djuro je kao firma iz gubitka i nelikvidnosti poceo polako prelaziti u firmu koja ima dosta potencijala u buducnosti. Sto zbog posla kojim se bavi (oruzje) a sto zbog nepostojanja druge firme te kategorije na ovim prostorima. Naravno ulagaci to polako prepoznaju ali onda uleti “stado” sa nerealnim ocekivanjima i zeljom za zaradom preko noci i onda nastaju oscilacije cijene i postovi kakvi su se poceli pojavljivat na zadnjih par strana. Oni samo pokazuju koliko je takav ulagac neiskusan, neozbiljan i nesiguran u svoje odluke.

Pretpostavka je majka svih zaj***



NOXX:

Gospodo, pa ja ne znam dali smo mi citali isti clanak na poslovnom jucer?!

Pa covjek koji bi trebao dizati cijenu dionice vam govori:

Nema profita od vozila do 2009.

Branitelji su vec dobili 15 – 20% firme po 5 puta manjoj cijeni od sadasnje.

Šeik se ne spominje.

Pa nije to rekao netko kome bi cilj trebao biti rusiti ovu dionicu. Za mene je ovaj clanak bio jasan signal koji vice SELL, SELL, SELL !!!!!

Da je firma dobra, dobra je. Da je dionica katastrofa, katastrofa je. Da je kratkorocno treba napustiti jer je rizicnija od klađenja da ce dinamo uci u ligu prvaka, treba. Da je dugorocno treba imati jer nakon sto se rijesi branitelja ovo ce biti firma s velikom perspektivom , treba.

Uglavnom, cekam đuku na 220 i kupujem za unuke.[smiley2]

Pa kolega u jedan dan si potpuno mišljenje promjenio i počeo pisati isto što ja pokušavam reći , a do prije dva dana bi mi najrađe bio glavu na panj stavio kad napišem post….. [smiley11]

Nemoj ovo shvatit kao provokaciju al baš mi je zanimljivo vidit takav nagli preokret u razmišljanju….

BTW. Čestitam što si iz navijačkog tima prešao u razmišljački [smiley11]

Pa kolega, prije 2 dana je bilo ovako:
POZITIVNO

Imao sam dionicu đure.

cekao sam pozitivno izvjesce.

cekao sam objavu da ce finci dobiti natjecaj.

pozitivan rasplet situacije oko montaze

cekao sam u buducnosti i seika, makedonce, mostove, vjetrenjace, nuklearke…..

NEGATIVNO
Dionice braniteljima

Milijunski spor koji đuro vodi s talijanima.

E nakon onog clanka sve se promjenilo. Pa nije to clanak od tri rijeci kakav je bio u vecernjem sa inicijalima. Pa covjek sve sto je rekao bilo je negativno. Ako je taj clanak i neistinit ja stvarno nemam vise zivaca za sve te igre. vama koji imate svaka cast.

Meni se sada preostaje nadati braniteljima i rasprodaji. Tko je na kraju dobro postupio vidit cemo, u tome i jest car ove igre
[smiley2]

Shit happens, keep on smiling!

kolega Pero di ste??=?

New Report

Close