DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Upravo je nevjerojatno koliko se puta na DDJH ponovio isti scenarij, i paničari uvijek, ali uvijek puše… pa, ljudi, nađite si neku drugu dionicu, nače bute sve nofčeke izgubili, NIJE OVO ZA VAS! [smiley1]

Kad bi ljudi znali držati dionicu 6 mjeseci,DDJH bi već prestigao LKRI po cijeni tj.bila bi po 100 eura.
Nema pada cijena ako ne stavljaš na prodaju,ha,ha

p.s.ja osobno dionice DDJH držim 11 mjeseci bez ijedne transakcije

Brokeri mi nisu baš presretni [smiley5]

Novac je kisik burze!

🙂 zanimljivi ovi nalozi na kupnji… FIMA trlja ruke… 🙂

Evo vam brana na 260,00. I pričuvna na 257,00.

Inače, ovo je već viđen i dobro uhodan scenarij. Dobra vijest, a cijena umjesto gore, laganini stagnira.

Mislim da je fimi u interesu da ova dionica polagano raste. Zašto? Vjerovatno zato što im u ovom trenutku rade druge dionice, pa bi skok bio prevelik. Ovako, DDJH se čuva za crne dane. Priče o dokupu su po meni za malu djecu.

Osobno se nadam da će se DDJH zadržati na ovim razinama do poslije THT.

Mislim da je target na ovoj dionici 1.000,00 kn, iako još puno vode treba proteći Savom da se on ostvari. Nemojte zaboraviti da je ovdje vrlo lako moguć scenarij VUPIK-a i TLM-a.

I love the Smell of Profits in the Morning


tango: ” Upravo je nevjerojatno koliko se puta na DDJH ponovio isti scenarij, i paničari uvijek, ali uvijek puše… pa, ljudi, nađite si neku drugu dionicu, nače bute sve nofčeke izgubili, NIJE OVO ZA VAS! [smiley1] ” Kad bi ljudi znali držati dionicu 6 mjeseci,DDJH bi već prestigao LKRI po cijeni tj.bila bi po 100 eura. Nema pada cijena ako ne stavljaš na prodaju,ha,ha p.s.ja osobno dionice DDJH držim 11 mjeseci bez ijedne transakcije Brokeri mi nisu baš presretni [smiley5]

Upravo tako. I ja držim, ne toliko kao ti (čestitke na ulazu), ali ne pada mi na pamet dirati ju.
Pogotovo dok netko mete tisuće i tisuće komada.
Ljudi, prepisivanje za one koji nisu naučili je stari štos – gledajte šta rade veliki….

PS ROĐE koji DANAS DIŽU KREDIT da bi PRODAVALI U UTORAK… ??????!!!

Prejadno.


Evo vam brana na 260,00. I pričuvna na 257,00. Inače, ovo je već viđen i dobro uhodan scenarij. Dobra vijest, a cijena umjesto gore, laganini stagnira. Mislim da je fimi u interesu da ova dionica polagano raste. Zašto? Vjerovatno zato što im u ovom trenutku rade druge dionice, pa bi skok bio prevelik. Ovako, DDJH se čuva za crne dane. Priče o dokupu su po meni za malu djecu. Osobno se nadam da će se DDJH zadržati na ovim razinama do poslije THT. Mislim da je target na ovoj dionici 1.000,00 kn, iako još puno vode treba proteći Savom da se on ostvari. Nemojte zaboraviti da je ovdje vrlo lako moguć scenarij VUPIK-a i TLM-a.

Upravo tako, a slanjem zahtjeva za ocitovanjem Vlade RH i novim tuzbama (koliko znam jedna tuzba je vec odbijena), samo ce se postici tako nesto. Slicno je bilo i sa SUNH-om. Zamrzavanje dionica tj. novca na neko neodredeno vrijeme ne ide nikome u korist.
Zato Samby, ne vidim nista dobro u tvom prijedlogu za pisanjem Vladi RH. NHF

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Gospodo, pa ja ne znam dali smo mi citali isti clanak na poslovnom jucer?!

Pa covjek koji bi trebao dizati cijenu dionice vam govori:

Nema profita od vozila do 2009.

Branitelji su vec dobili 15 – 20% firme po 5 puta manjoj cijeni od sadasnje.

Šeik se ne spominje.

Pa nije to rekao netko kome bi cilj trebao biti rusiti ovu dionicu. Za mene je ovaj clanak bio jasan signal koji vice SELL, SELL, SELL !!!!!

Da je firma dobra, dobra je. Da je dionica katastrofa, katastrofa je. Da je kratkorocno treba napustiti jer je rizicnija od klađenja da ce dinamo uci u ligu prvaka, treba. Da je dugorocno treba imati jer nakon sto se rijesi branitelja ovo ce biti firma s velikom perspektivom , treba.

Uglavnom, cekam đuku na 220 i kupujem za unuke.[smiley2]

Shit happens, keep on smiling!


Nemojte zaboraviti da je ovdje vrlo lako moguć scenarij VUPIK-a i TLM-a.

Ja bi rekao da je taj scenarij daleko izgledniji na DDJM, ali niti ovdje nije nemoguć

Pozdrav

koliko naloga na prodaji [smiley6]
da nema brane na 260 i 257 izgledalo bi još gore…


Slažem se, ali treba staviti naglasak na ovo čim se pojavi jedna dobra vijest jer je pitanje kada će se pojaviti i koliko dobra mora biti ta vijest. Naime od posla sa kuvajčanima ni riječi do sada, FI za prvo polugodiste jos nije pristigao a nevjerujem da ce bit spektakularan da bi podigao cijenu. BOV-ov su sada poznata stvar, ali ugovor neće biti prije jeseni, a priču o braniteljskim dionicama se uvijek izvadi kada bi dionica trebala krenit značajno gore.

Nažalost, “priču o braniteljskim dionicama” ne treba “vaditi”, ista će biti prisutna, i poput željeznog utega kočiti cijenu DDJH, sve do onog trenutka kad će se konačno saznati njen rasplet:

1./ Hoće li svi branitelji ( 682 + preostalih 818 ) dobiti dionice po najavljenim ( 100 Kn, bez lock up perioda ) ili možda ipak nekim drugim uvjetima ?
2./ Kako će se ponašati kada postanu vlasnici dionica – masovno prodavati ili ne ?

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


Gospodo, pa ja ne znam dali smo mi citali isti clanak na poslovnom jucer?! Pa covjek koji bi trebao dizati cijenu dionice vam govori: Nema profita od vozila do 2009. Branitelji su vec dobili 15 – 20% firme po 5 puta manjoj cijeni od sadasnje. Šeik se ne spominje. Pa nije to rekao netko kome bi cilj trebao biti rusiti ovu dionicu. Za mene je ovaj clanak bio jasan signal koji vice SELL, SELL, SELL !!!!! Da je firma dobra, dobra je. Da je dionica katastrofa, katastrofa je. Da je kratkorocno treba napustiti jer je rizicnija od klađenja da ce dinamo uci u ligu prvaka, treba. Da je dugorocno treba imati jer nakon sto se rijesi branitelja ovo ce biti firma s velikom perspektivom , treba. Uglavnom, cekam đuku na 220 i kupujem za unuke.[smiley2]

Konačno, jedno pragmatično i realno gledište.
Apsolutno se slažem, Noxx.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Gospodo, pa ja ne znam dali smo mi citali isti clanak na poslovnom jucer?! Pa covjek koji bi trebao dizati cijenu dionice vam govori: Nema profita od vozila do 2009. Branitelji su vec dobili 15 – 20% firme po 5 puta manjoj cijeni od sadasnje. Šeik se ne spominje. Pa nije to rekao netko kome bi cilj trebao biti rusiti ovu dionicu. Za mene je ovaj clanak bio jasan signal koji vice SELL, SELL, SELL !!!!! Da je firma dobra, dobra je. Da je dionica katastrofa, katastrofa je. Da je kratkorocno treba napustiti jer je rizicnija od klađenja da ce dinamo uci u ligu prvaka, treba. Da je dugorocno treba imati jer nakon sto se rijesi branitelja ovo ce biti firma s velikom perspektivom , treba. Uglavnom, cekam đuku na 220 i kupujem za unuke.[smiley2]
[/quote

Po ovome što si ti napisao Stipetić ispada najveći humanista među kapitalistima. Kao, mali, ja kao prvi čovjek ove firme osjećam potrebu spasiti vas propasti… Ma daj.
Mora biti veći interes u pitanju. Čiji… Otom potom.
Ne isključujem odgovornost i ciljanu namjeru novinara – potpisnika članka.

New Report

Close