DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 14:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,20
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

srbi i tenkovi.. ne znam dal ce se to svidjati brodjanima..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

jedva čekam da se kolega Pero priključi raspravi da vidim šta on ima reč na sve ovo….

james, 03.08.2007. u 10:48
Sreća da ima još paničara koji će poslije ovoga podići cijenu na viši nivo čim se pojavi samo jedna dobra vijest.

Slažem se, ali treba staviti naglasak na ovo čim se pojavi jedna dobra vijest jer je pitanje kada će se pojaviti i koliko dobra mora biti ta vijest. Naime od posla sa kuvajčanima ni riječi do sada, FI za prvo polugodiste jos nije pristigao a nevjerujem da ce bit spektakularan da bi podigao cijenu. BOV-ov su sada poznata stvar, ali ugovor neće biti prije jeseni, a priču o braniteljskim dionicama se uvijek izvadi kada bi dionica trebala krenit značajno gore.


Đuro niti može, niti zna to napraviti,

Ovo je majgluplje što si do sada napisao i pokazuje jedini cilj tvojih postova na forumu, a to je da isprovociraš ljude. Vjerojatno ti je tek 15 godina i imaš jako puno slobodnog vremena (pogotovo sada kada je škola završila). Umjesto da nas ovdje z******* odi igrat graničara. Pitaj ti svoga rođu jel stigao treći broj PINa ili ga još čeka. Ja sam čuo da četvrti broj dolazi oko Božića. [smiley1]

Što se DDJH tiče malo mi već kida živce, al to je sve zbog drhtavih ruku. Ulazio sam u više navrata debelo ispod 200, u srijedu sam izašao po prvi puta jer mi je trebalo keša, ali do kraja 8 sam unutra s još više. Po meni jako kvalitetna dionica koju tek čeka pravi rast kada se malo sredi situacija s braniteljima, a to će biti nakon izbora

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

DDJH probija pod a DDJM plafon!

p.s. ništa se ne brinite,sve se vraća na svoje.

Povijest se uvijek ponavlja![smiley1]

Novac je kisik burze!

Imam prijedlog da se razjasni polemika o braniteljima. Pošaljite mail na adresu :

http://www.vlada.hr

i čekajte odgovor . Sigurno će odgovoriti , ako ga svatko pošalje. Ne propustite .


Pun Kufer! 500 000 komada ako se dobro sjećam je odobreno , a bilo je i govora o nekih dodatnih 250 000 koje čekaju na odobrenje. Nemoj me uzimati za riječ , jer pišem iz sjećanja , najbolje prolistaj temu unazad pa nađi točnu brojku, meni se neda.

Od 1.025 zahtjeva pravo na upis paketa od 748 dionica po nominalnoj cijeni od 100 kuna, s općim popustom od 20, zatim po jedan posto za svaku godinu radnog staža i dodatnih 50 posto popusta za plaćanje gotovinom, odobreno za 682 branitelja. No, zasigurno će ih biti i znatno više, jer je približno 1.500 radnika sa statusom branitelja, a kad su vidjeli da to nisu puste priče zahtjeve podnose i oni koji u to dosad nisu vjerovali.
20.6.2007.
http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=4&ID_VIJESTI=76041

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

AUUUUUUUUUUUUU……ode DJuro na ATL……All time low…….[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Moram priznati da nisam dugo na burzi, ali strasno mi je zanimljiva ova psihologija koja stoji iza kretanja cijena.

Nevjerojatno je sto ucini jedan cudno negativno intonirani interview. Istina dao ga je predsjednik Uprave, ali pitanja su bila iznimno negativno nastrojena sa ciljem da se istaknu svi problemi i problemcici, a pozitivne strane poslovanja nisu gotovo niti spominjani. Niti njegovi odgovori nisu bili nista poziviniji i taj interview prilicno “smrdi”.

Kao sto netko kaze, tko zna kada je interview nastao i zasto je pusten bas sada u javnost.

Ili je ipak sasvim jasno zasto je takav interview pusten bas sada?

Pozdrav i nemojte se previse zivcirati.. 🙂

Upravo je nevjerojatno koliko se puta na DDJH ponovio isti scenarij, i paničari uvijek, ali uvijek puše… pa, ljudi, nađite si neku drugu dionicu, nače bute sve nofčeke izgubili, NIJE OVO ZA VAS! [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ajmo đuro ajmo đuro…čekam te na 220….opet

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

neka neka.. neka samo prodaju… to je dobro…za nas 🙂

New Report

Close