DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I meni bi jedan dobro dosao za voznju po ZG
[smiley2]

Evo ga, uvijek frustiran gužvama i blokadama kad su neki summiti, skijanja….
Ti ko da radiš za Family Frost pa se vozaš cijeli dan i sviraš ta-Na-na-Na-na-Na-NAAA… [smiley2]

BTW, jel ti nisi još zapalio na godišnji? Ideš navečer? [smiley11]

No respect

Neznam koliko je star taj stipetićev intervju u jučerašnjem PD, jer on uopće nije spominjao Patriu, a već prekjućer smo znali da je izabrana, a jučer potvrdila vlada.
Netreba trčati pred rudo.


apoksiomen: ” Bilo kako bilo moj rođo u utorak prodaje. PIN JE DOBIO. A dobit će i ostali. ” Cijelo ovo vrijeme ispred oka mi je izbjeglo ono neizbjezno, tj. ono sto nije smjelo pobjec! Kolega apoksiomen, vi ste iskusan ulagač, koji prepoznaje vrijeme za kupnju i prodaju, prati tržište i događanja na tržistu i što je najbitinije niste škrti podijeliti informaciju koje dobivate od “insajdera”, cak ni sa nama koji smo Vam potencijalni konkurenti…. CUDOM SE CUDIM kako niste svog ROĐU savjetovali i preporučili mu da drži dionice dok se ne potpiše sporazum za proizvodnju oklopnih vozila, jer i oni najpesimisticniji moraju vjerovat da ako se sklopi posao toliko vrijedan koji ce jos k tome osigurat posao u gjuri za iducih 20-tak godina, cijena dionice mora rasti! Ja osobno bih mu to savjetovao da je moj rodjo… dionice je dobio, znaci bez ulaganja i sa malo strpljivosti mogao bi dobiveno umnožiti… e sad ili Vi rodju ne volite, tj. posvadajni ste, ali on ipak treba rame za plakanje pa Vam se povjerava ili je tog rodju izmislio Vas alter ego kako bi mogli rec da ste bolji ulagac od njega!?! Ili trkeljate po forumu iz ciste dosada – ovo zadnje mi se cini navjerojatnije

Zašto misliš da to čini iz dosade?
[smiley8]

Ja imam braniteljske dionice i prodaću ih po 200 i šta mi ko može. Ionako ću uzet 300% na njima.
Treba ožbukat kuću uvest plin…


Dobro zna li se koliko dionica dobivju branitelji………..

Pun Kufer! 500 000 komada ako se dobro sjećam je odobreno , a bilo je i govora o nekih dodatnih 250 000 koje čekaju na odobrenje.

Nemoj me uzimati za riječ , jer pišem iz sjećanja , najbolje prolistaj temu unazad pa nađi točnu brojku, meni se neda.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Partnering milestones with Slovenia

* In 2005 – Initial negotiations began
* In May 2006 – Tests carried out in Slovenia
* On 12 June 2006 – Patria selected as the preferred vehicle supplier for Slovenia
* On 21 June – Offset Seminar and press conference regarding the set up of the industrial cooperation partners
* In June 2006 – Contract negotiations start
* 2007–2011 – Scheduled deliveries of 136 AMVs

Ovo je skinuto sa stranice Patrie finska za ilustraciju kako je išao posao sa Slovencima. Vidljivo je da je devet dana poslije izbora Patrie održan satanak o Offset programu i kad je potpisan ugovor.

Ljudi, ignorirajte nerazumne i zlonamjerno intonirane postove. Mislite svojom glavom! Znate na koga mislim…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Neznam koliko je star taj stipetićev intervju u jučerašnjem PD, jer on uopće nije spominjao Patriu, a već prekjućer smo znali da je izabrana, a jučer potvrdila vlada. Netreba trčati pred rudo.

Potpuno si u pravu!
Intervju je točno tempiran da bi se neki još imali vremena ukrcati i pokupiti dionice od paničara, a nebi se čudio da je Stipetić dao par vrhunskih najava u intervju-u ali ih je novinar namjerno ispustio ili će ih ubaciti kad mu bude odgovaralo.

Novac je kisik burze!

Proven approach in action

Patria’s technology and knowledge transfer approach has already been put into practice in Poland, where local manufacture and vehicle deliveries have been a reality since 2004. This deal was not only the largest-ever military equipment deal for Poland and Finland, but also the most significant of its kind in Europe in recent years.

We have already fulfilled 100% of our technology transfer in Poland. Our Polish partner, the WZM company, has already delivered fully Polish-made AMV’s to the Polish customer, and local production is currently in full operation. Patria is currently negotiating with Croatia, South Africa and Kuwait for the delivery of armoured combat vehicles for their needs,” says Patria’s CEO and President Mr Jorma Wiitakorpi.

A ovo je u svezi gluposti koje piše aproksimen. Tko malo razumije engleski shvatit će o čemu se tu radi, Poljska kao primjer.

Fascinira me da intervju s predsjednikom uprave ogromne firme koja posluje godinama s gubitkom a “smiješe” joj se poslovi od 300 milijuna eura,napokon posluje pozitivno i koja će ići u privatizaciju,da taj intervju zvuči sablasno a prije 2 dana je odlučeno da će Patria biti izabrana koja će im osigurati posla za narednih 20 do 30 godina.

Novac je kisik burze!

Čini mi se da će i danas biti jeftinog dokupa unatoč jako dobrim vijestima o prihvačanju prijedloga povjerenstva za kupnju BOV-ova od strane vlade[smiley3].

Sreća da ima još paničara koji će poslije ovoga podići cijenu na viši nivo čim se pojavi samo jedna dobra vijest. Ovo prije navedeno da DDJH neće imati nikakve koristi od ovog deala je glupost. Profitirat će višestruko u nekoliko nadolazećih godina.
Inače u Djuki ima toliko posla da je teško pronaći kvalitetnu i kvalificiranu radnu snagu pa će po priči uposlenih ljudi morati uskoro početi uvoziti radnu snagu. Vrlo vjerovatno s istoka. [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close