DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Al ne može bit sve savršeno.. Sad još ostaje pitanje ludih branitelja prepunih dionica željnih keša. Bog nam se smilovao..

Razmotrit ću vaša traženja. [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


rugala se sova sjenici… [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Nakon pomnog razmatranja mog i Apoksiomenovog “argumenta” [smiley2], veselim se da je svima jasno koja je snažnija argumentacija.
[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


Pobjednik natječaja za nabavku oklopnih vozila za Oružane snage je tvrtka Patria. Razlika u ponudi je 57,5 milijuna eura, a i iskazali su se kvalitetnijim offset programom.

Vlada je prihvatila prijedlog nadležnog Povjerenstva da se pokrene postupak ugovaranja nabavke 84 vozila konfiguracije 8×8 finske Patrie. Ponuda austrijskog Steyra ocijenjena je financijski nepovoljnom i odbačena.

Takvu je odluku Vladi Povjerenstvo predložilo nakon provedenog uporednog postupka i terenskog ispitivanja.

Ministar obrane Berislav Rončević novinarima nije želio otkriti cijenu vozila koja će se nabaviti, ali je kazao kako je ona znatno povoljnija od cijene drugog ponuđača, austrijskog Steyra.

Razlika u cijeni osnovnog modela bila bi 42 milijuna eura, a uz dodatnu opremu, koju su ponudila oba ponuđača, popela bi se na 57,5 milijuna, rekao je Rončević.

Patria je ponudila i druge povoljnije uvjete 150 posto specificiranog offseta (35 posto izravnog), dok je Steyr nudio 100 posto offseta, od čega 25 posto izravnog, ali bez specifikacija.

Nabavku vozila povjerenstvo bi trebalo konačno ispregovarati i pripremiti do 30. studenoga ove godine.

Hina|Net.hr
02.08.2007.

Ne znam zašto ste svi poludjeli za tim poslom ko da če oklopnjake fakturirati Đuro a ne Patria.

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.


Al ne može bit sve savršeno.. Sad još ostaje pitanje ludih branitelja prepunih dionica željnih keša.
Bog nam se smilovao..

Ja sam već sam sebi dosadan, ali moram pitati kako ste tako sigurni da će ti branitelji te dionice kupiti, pa trebali su ih prodavati još prije 2 mj. ali one još uvijek stoje na računu HFP odnosno ustanove u gašenju. A da negovorim o laprdanju Apoksiomena o njegovom rođi.

Apoksiomene šta ćeš reći za par dana ljudima koji su danas prodavali jednim djelom i radi tvog laprdanja kada shvate da si lagao?

I sad ona moj stara a sutra smo na…????[smiley1]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Ne znam zašto ste svi poludjeli za tim poslom ko da če oklopnjake fakturirati Đuro a ne Patria.

Đuro Đaković će valjda raditi ta vozila besplatno. [smiley9]
Dobro da si nas prosvjetlio. Ajmo svi sad prodati…

Ne samo proizvodnja već i servisiranje, što će toj tvornici značiti da imaju posla sljedećih 20 do 30 godina.

Only God, Muammar and Libya!

Đuro na burzi:[smiley7]


Bilo kako bilo moj rođo u utorak prodaje. PIN JE DOBIO.

A dobit će i ostali.

Cijelo ovo vrijeme ispred oka mi je izbjeglo ono neizbjezno, tj. ono sto nije smjelo pobjec!

Kolega apoksiomen, vi ste iskusan ulagač, koji prepoznaje vrijeme za kupnju i prodaju, prati tržište i događanja na tržistu i što je najbitinije niste škrti podijeliti informaciju koje dobivate od “insajdera”, cak ni sa nama koji smo Vam potencijalni konkurenti….

CUDOM SE CUDIM kako niste svog ROĐU savjetovali i preporučili mu da drži dionice dok se ne potpiše sporazum za proizvodnju oklopnih vozila, jer i oni najpesimisticniji moraju vjerovat da ako se sklopi posao toliko vrijedan koji ce jos k tome osigurat posao u gjuri za iducih 20-tak godina, cijena dionice mora rasti!

Ja osobno bih mu to savjetovao da je moj rodjo… dionice je dobio, znaci bez ulaganja i sa malo strpljivosti mogao bi dobiveno umnožiti…

e sad ili Vi rodju ne volite, tj. posvadajni ste, ali on ipak treba rame za plakanje pa Vam se povjerava ili je tog rodju izmislio Vas alter ego kako bi mogli rec da ste bolji ulagac od njega!?!

Ili trkeljate po forumu iz ciste dosada – ovo zadnje mi se cini navjerojatnije

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...

Dobro zna li se koliko dionica dobivju branitelji………..


Ne samo proizvodnja već i servisiranje, što će toj tvornici značiti da imaju posla sljedećih 20 do 30 godina.

A kada krene proivodnja naših doći će i Makedonski BOV-ovi koji će također trebati servisirati. Nemojte zaboraviti da će i mnogi drugi u regiji trebati isto BOV-ove.

oberst:

Ne samo proizvodnja već i servisiranje, što će toj tvornici značiti da imaju posla sljedećih 20 do 30 godina.

A kada krene proivodnja naših doći će i Makedonski BOV-ovi koji će također trebati servisirati. Nemojte zaboraviti da će i mnogi drugi u regiji trebati isto BOV-ove.

I meni bi jedan dobro dosao za voznju po ZG
[smiley2]

New Report

Close