DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


alan_poh: ” eto citam da je neki tip u sl.brodu izresetao zenu….nije ni cudo, covjek kupio dionice đure, lijepe vijesti oko BOV-ova i ostale vijesti dale sretno lice covjeku na licu,ali, kad je izgledalo da sve lijepo krece za gore, pojavi se ponovo clanak o braniteljima i par ljudi na forumu koji tvrde da branitelji od ponedjeljka dobivaju dionice i slicne gluposti i eto ti….ajmo dole, sto nize to bolje…..i covjek na kraju poludio, uzeo pistolj i poceo pucat….jer za ovu dionicu treba imat zivaca ko u prici…..nikad na zelenu granu…..najvise zahvljajujuci panicarima [smiley5] ” Kolega ovo je stvarno neukusna i neprimjerena šala.

ma nije kolega…..iznio sam isitinu koju sam cuo iz pouzdanih izvora od Rođe….kao i nas apoksiomen [smiley2]

DOKUP!

Apoksiomene!!!

Pa što je ovo????

[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


Bilo kako bilo moj rođo u utorak prodaje. PIN JE DOBIO.

A dobit će i ostali.

Neka stavi na prodaju što prije, ima nas koji ćemo pokupit.[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

rugala se sova sjenici…
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


Apoksiomene!!!

Pa što je ovo????

[smiley2][smiley2][smiley2]


ajde ti daj sliku cijelog stasa posejdone.. ili da ju potrazimo na internetu?

mislim da bi bila mrtva utrka za manjeg[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Posejdon: ” Apoksiomene!!! Pa što je ovo???? [smiley2][smiley2][smiley2] ” ajde ti daj sliku cijelog stasa posejdone.. ili da ju potrazimo na internetu? mislim da bi bila mrtva utrka za manjeg[smiley2]

Želiš vidjeti moj cijeli stas???

Izvoli. [smiley11]

La vita e bella!

o Veliki Posejdone za ovako pronicav post castim Vas sa janjetinom i hobotnicom.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Najvažnija stvar u čitavom tom Stipetićevom intrvjuu je to da ĐĐ ove godine treba ostvariti više od 900 mil. kuna prihoda i oko 12 mil. kuna dobiti, dakle ako sada ostvaruje dobit što će biti kada se sve stvari poslože???[smiley9][smiley9]

Bog dragi kolege upravo izaslo na net.hr najnovija vijest da je vlada prihvatila odluku za finska vozila,a cijela danasnja igra je namjestena savrseno za nestrpljive

Pobjednik natječaja za nabavku oklopnih vozila za Oružane snage je tvrtka Patria. Razlika u ponudi je 57,5 milijuna eura, a i iskazali su se kvalitetnijim offset programom.

Vlada je prihvatila prijedlog nadležnog Povjerenstva da se pokrene postupak ugovaranja nabavke 84 vozila konfiguracije 8×8 finske Patrie. Ponuda austrijskog Steyra ocijenjena je financijski nepovoljnom i odbačena.

Takvu je odluku Vladi Povjerenstvo predložilo nakon provedenog uporednog postupka i terenskog ispitivanja.

Ministar obrane Berislav Rončević novinarima nije želio otkriti cijenu vozila koja će se nabaviti, ali je kazao kako je ona znatno povoljnija od cijene drugog ponuđača, austrijskog Steyra.

Razlika u cijeni osnovnog modela bila bi 42 milijuna eura, a uz dodatnu opremu, koju su ponudila oba ponuđača, popela bi se na 57,5 milijuna, rekao je Rončević.

Patria je ponudila i druge povoljnije uvjete 150 posto specificiranog offseta (35 posto izravnog), dok je Steyr nudio 100 posto offseta, od čega 25 posto izravnog, ali bez specifikacija.

Nabavku vozila povjerenstvo bi trebalo konačno ispregovarati i pripremiti do 30. studenoga ove godine.

Hina|Net.hr
02.08.2007.

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/2007/kolovoz/vlada_prihvatila_prijedlog_povjerenstva_za_finsku_patriu

Al ne može bit sve savršeno.. Sad još ostaje pitanje ludih branitelja prepunih dionica željnih keša.
Bog nam se smilovao..

New Report

Close