DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odlično rečeno!

Bilo kako bilo moj rođo u utorak prodaje. PIN JE DOBIO.

A dobit će i ostali.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Može opet k/p. Hvala

Netko u sekundi pomeo 1000kom.Ako Stipetića vidim na Jadranu za 5 godina na jahti od 20metara sve će mi biti jasno.Preko naših leđa bi on…..[smiley2]

Novac je kisik burze!

rocky:

Ljudi, jel se vi pitate tko to danas kupuje DDJH????
Tko kupuje dok su svi u strahu i gube vjeru?

Ja mislim Stipetić

šala mala[smiley1]

ANRICOM kažeš šala; uopće netreba biti čudno da je tako kako si rekao, pa ipak živimo u hrvatskoj.


Bilo kako bilo moj rođo u utorak prodaje. PIN JE DOBIO. A dobit će i ostali.

Dobio je prva dva broja…..još mu dva fale!!!

Uhljebe na ulicu!!!!!


Živio sindrom stada i krda. Neki su se danas dobro nakrcali na rasprodaji.

danas je stvarno bila rasprodaja
[smiley1]

ja sam podebljao poziciju danas, a kladim se da oni koji su prodavali, pogotovo na razinama <270 se sad tuku po glavi hehehe

Pretpostavka je majka svih zaj***

gospodo draga, ja sam zadovoljan sa danasnjim trgovanjem….. ddjh je suvereno na prvom mjestu u mom portfelju. ako jos netko hoce prodat po danasnjoj najnizoj cijeni, imat cu cash do polovice iduceg tjedna!

Hvala svima koji su danas prodavali!

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...


Bilo kako bilo moj rođo u utorak prodaje. PIN JE DOBIO. A dobit će i ostali.

Kolega Apoksiomen!

A što će reći da vaš rođo prodaje baš u utorak? Zašto ne u ponedjeljak ili srijedu?

P.S.
Apoksiomene, par puta sam vas gledao u arheloškom muzeju.
Lijepi ste nema što.
Jedino imate malog pišu…..[smiley2]

La vita e bella!

Ma koji to bedaki prodaju sad ovako jeftino ???

[color=black][/color]

a zašto uopće komentirate takve postove?rađe ih ignorirajte

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



evogaopet:

Evo uvaženi kolega momčiću, baci pogled na današnju kupnju i prodaju , pa nam reci ko priča bajke…. Pozdrav. To su ljudi sigurno počeli prodavati jer čitaju moje postove na forumu. [smiley7]

Dragi momcicu svaka ti cast.

Ja sam sve svoje danas prodao.

Mislim jesi ti procitao onaj clanak.

Pa covjek ocito namjerno rusi dionicu. govori da od vozila nema profita nego tek za tri godine. seik se i ne spominje. Branitelji su po njemu vec prodali samo jos nije upisano…. itd.

Ma zivi uzas covjece. Dosta mi je ovakve dionice i narucenih clanaka. I dalje ostajem pri misljenju kako je đuka odlicna firma, ali ovo sto rade sa dionicom, pa ovo vise nije dionica nego KLADIONICA.

Uglavnom izvinjavam se za onu djetinjastu raspravu od jucer. Nakon ovog clanka sam i ja misljenja kako se ovu dionicu ne isplati imati, bolje je veceras staviti lovu na hajduka.

Nego sada sam poprilicno u cashu, pa trazim neke nove prilike. ako znas koju dosapni[smiley1]

Sve ok. kolega! Ne bi nikako rekao da je ovo dionica koju se ne isplati imati , nego je ovo dionica koju se TRENUTNO ne isplati imati. Što se tiče prilika uvijek ih ima samo ih treba nanjušiti [smiley2], evo recimo kada Branitelji dovuku tešku artiljeriju na stranu prodaje i kad cijena žestoko kresne prema dolje – tada se isplati ući u Đuru svim i svačim – ili kako bi Buffet rekao treba zamahnuti svom snagom.

A što se tiče prilika u ovom trenu nekako mi se čini da bi se trebalo strpit da prođu Atlantic i HT.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close