DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 04:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,00
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

k/p


Današnji poslovni dnevnik.

Dosta se bure diglo zbog gotovo podjele dionica braniteljima. Jesu li dosadašnji dioničari prevareni kontradiktornim porukama koje im je upućivala Vlada?

Da, ali tada je dionica vrijedila oko sto maraka, a danas je nominalno sto kuna s tim da su mnogi dobivali velike popuste. Jasno je što će se dogoditi kad oni počnu prodavati te dionice.
Koliko znam, trgovina još nije počela jer nisu dobili pinove, koji su im potrebni da mogu trgovati na burzi. Ugovori su potpisani i vlasnici ih mogu prodavati samo što u SDA to neće još biti registrirano. Ukupno se radi o 50 milijuna kuna ili 15-tak posto temeljnog kapitala.

Jesu li na taj način stari dioničari izigrani i prevareni?
– HFP je napravio sa svojim dionicama što je napravio, to je njegovo legitimno pravo.

Eto, sad vidite da je moj rođo dobio PIN, a Vi kako želite.

Možda je tvoj rođo dobio PIN, ali dionice sigurno nije dobio. A možda je diobio PIN za Maestro ili Visa elektron karticu.

Sickboy:

Ni meni nije jasno to moderiranje, imam osjećaj da kad se nakupi postova moderator samo sve pusti i to je to. Evo sad je sljedeća strana puna postova koji su na moderiranju. Bolje bi bilo da se pusti ljude da pišu, a one koji doslovno seru da se lijepo izbaci. I da se uvede kao na Moj novac registracija samo sa mail-ovim od službenih providera.

Pogledaj tko još tamo piše. Za cijeli dan na svim temama skupa nema 30 postova… To radi diktatura. Ovako je ipak bolje, samo mislim da bi se ljudima koji od početka konstruktivno pišu trebalo odmah ukinuti moderiranje.

Pa nekad mi se čini bolje i 30 pametnih postova nego ovo trkeljanje i laprdanje.

Evo ga Đukica nam se oporavlja izgleda da netko pametan sa kešom sad kupi ovo što je na prodaji.
Ovo me podsjeća na Transicu neko veli BUU!! A svi mali odma bjež van..

Vrijeme koje dolazi nije najpovoljnije. Ne sugeriram ništa, ali ide već …… prema ….
U ovome ima još vremena za spas jer iza ugla možda DDJH donese nekima suze a drugima radost. Suze za početak. [smiley14][smiley16]

DDJH + 2,5 godine = KOEI

Ljudi, jel se vi pitate tko to danas kupuje DDJH????
Tko kupuje dok su svi u strahu i gube vjeru?

Novac je kisik burze!

netko tko ima para za 1000 komada odjednom pokupiti.. tko bi to mogao biti?

Pa jel vi zaboravljate koju će lovu zaraditi DDJH od prodaje DDJM?
Pa jel vi zaboravljate koju će lovu zaraditi DDJH od modernizacije kuvajtskih tenkova?

Novac je kisik burze!

Živio sindrom stada i krda.
Neki su se danas dobro nakrcali na rasprodaji.


Ljudi, jel se vi pitate tko to danas kupuje DDJH????
Tko kupuje dok su svi u strahu i gube vjeru?

Ja mislim Stipetić

šala mala[smiley1]

Sličan scenarij kao kod Plive

Jel znate što znači jači pad cijene s velikim prometom?

Dionice iz nesigurnih “ruka” prelaze u sigurne.

Tako kaže burzovna literatura!

Novac je kisik burze!

New Report

Close