DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

idemo naivci, v Hlebine, da vas navče kak popušit na dionicama a ni kriv ni dužen….lepo vi kupujte Đuru dok um ja prodaval,,,a dok bute vi prodavali i rušili cenu ,,ja bum kupovat…ne dečki z FIME…

e jednog dana kad postane to ozbiljna dionica neće se moć spuštat i rast 10% u jednom danu…a do tad kud koji mili moji…al ja u ĐURO NEJDEM..

Firma vrijedi al je dionica jako jako loša,,pogotovo za male..za ove koji mogu pumpat je idealna…a svaki dan se rodi bar jedna budala


Sad mi se svi kao nekako izvlačite. A kaže mi rođo iz Broda da PIN dobiva u ponedjeljak, pa ćete onda vidjeti kad se počne kipati.

A kad sam Vam ja to govorio da će se dogoditi onda ste se smijali.

Lako za fondove. Oni ulažu Vaš novac. Pitanje je što ćete Vi ??? A Vi ???

I kako će Vam Polančec ovim potezom pomoći. BSN.

Za razliku od tvojeg rođe (koji je i prije 2 mj. trebao dobiti PIN, a i za 2 mjeseca ćeš isto pisati, Kako te nije stamota?), ja imam informaciju iz malo pouzdanijih izvora koju sam već prenio. A tvoje trkeljanje po forumu znaju i dvodnevni članovi foruma.


Sad mi se svi kao nekako izvlačite. A kaže mi rođo iz Broda da PIN dobiva u ponedjeljak, pa ćete onda vidjeti kad se počne kipati.

A kad sam Vam ja to govorio da će se dogoditi onda ste se smijali.

Lako za fondove. Oni ulažu Vaš novac. Pitanje je što ćete Vi ??? A Vi ???

I kako će Vam Polančec ovim potezom pomoći. BSN.

nevjerovatno kako stavras paniku. pa pogledaj sto si pisao kad je ddjh bio 217 kn.

potpisujem bibera sa teme korekcija.

nekako mi se cini da kipar koji ga je radio nije isklesao muda

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

NEDAJMO GJURU….. ako treba ja tonem sa svojim brodom, nece spekulanti od mene jeftino kupovat… target sam postavio onog tenutka kad sam kupio….. i nema sanse da prodam prije toga….

to je poziv i svim forumasima, (cast daytraderima, znam da me oni nece cut hahahahahaha)

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...

eto citam da je neki tip u sl.brodu izresetao zenu….nije ni cudo, covjek kupio dionice đure, lijepe vijesti oko BOV-ova i ostale vijesti dale sretno lice covjeku na licu,ali, kad je izgledalo da sve lijepo krece za gore, pojavi se ponovo clanak o braniteljima i par ljudi na forumu koji tvrde da branitelji od ponedjeljka dobivaju dionice i slicne gluposti i eto ti….ajmo dole, sto nize to bolje…..i covjek na kraju poludio, uzeo pistolj i poceo pucat….jer za ovu dionicu treba imat zivaca ko u prici…..nikad na zelenu granu…..najvise zahvljajujuci panicarima [smiley5]

DOKUP!

čisto obaranje cijene. u nekoliko trenutaka, gotovo istovremeno postavljeno nekoliko većih naloga na prodaju, između 280 i 270, a sve slučajno fino zaokruženi…

kad će FI?


PS. kada vec imas toliko iinspiracije za ovu vrstu pisanja mozda bi se trebao ostaviti dionica i poceti pisati bajke.
[smiley2]

Evo uvaženi kolega momčiću, baci pogled na današnju kupnju i prodaju , pa nam reci ko priča bajke…. Pozdrav. To su ljudi sigurno počeli prodavati jer čitaju moje postove na forumu. [smiley7]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

1073 komada po 271,99kn se pojavio na prodaji, sad je jasno kuda ova brod plovi. Mislim da ovo nece na dobro.[smiley3]


1073 komada po 271,99kn se pojavio na prodaji, sad je jasno kuda ova brod plovi. Mislim da ovo nece na dobro.[smiley3]

Onima koji imaju casha sigurno će na dobro, onima koji vjeruju da će pad biti relativno kratkotrajan isto će na dobro, ali onima kojima se tresu gaće od spomena branitelja – ovdje ih ima kolko oćeš – sigurno neće na dobro. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Čeka se dva sata, a onda u blokadu. Tako da će trgovina za danas završiti za cca 20 minuta.

Tko je spasio dobro će spavati.

Za ostale igrače dajemo i gaće. ( original by Pounje )

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


NEDAJMO GJURU….. ako treba ja tonem sa svojim brodom, nece spekulanti od mene jeftino kupovat… target sam postavio onog tenutka kad sam kupio….. i nema sanse da prodam prije toga…. to je poziv i svim forumasima, (cast daytraderima, znam da me oni nece cut hahahahahaha)

Nije dobro paničariti zadnji.
Ne zaboravite: “trend is my friend”

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


Sad mi se svi kao nekako izvlačite. A kaže mi rođo iz Broda da PIN dobiva u ponedjeljak, pa ćete onda vidjeti kad se počne kipati. A kad sam Vam ja to govorio da će se dogoditi onda ste se smijali. Lako za fondove. Oni ulažu Vaš novac. Pitanje je što ćete Vi ??? A Vi ??? I kako će Vam Polančec ovim potezom pomoći. BSN.

Zašto moderatori uopće puštaju ovakve huškačke i nekonstruktivne postove!?!

ROĐO ti je to reko baš danas.
I meni je moj ROĐO reko, da ce dobiti PIN za 2 godine, ali zapravo nije siguran oće li ga uopce dobiti.
I još uz to, jači je i i bolji od tvog ROĐE.

New Report

Close