DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijeli intervju je napisan u tonu nekog problema.
Pa pogledajte malo pitanja u intervju-u!

Imate problem s ovim,pa problem s ovim,pa na kraju kao “šlag” ide prevareni dioničari,netko je ovdje htjeo ostaviti kiseli okus u ustima dioničarima!

Onda Stipetić počinje rečenicu oko gorućeg pitanja sa “koliko znam”???(stvarno neozbilnjo).
Poslije kaže da se “uprava holdinga ne bavi braniteljskim dionicama”, ali ipak dava neke površne komentare…nisam zadovoljan ozbiljnošću čelnog čovjeka!

Novac je kisik burze!


Cijeli intervju je napisan u tonu nekog problema.
Pa pogledajte malo pitanja u intervju-u!

Imate problem s ovim,pa problem s ovim,pa na kraju kao “šlag” ide prevareni dioničari,netko je ovdje htjeo ostaviti kiseli okus u ustima dioničarima!

Onda Stipetić počinje rečenicu oko gorućeg pitanja sa “koliko znam”???(stvarno neozbilnjo).
Poslije kaže da se “uprava holdinga ne bavi braniteljskim dionicama”, ali ipak dava neke površne komentare…nisam zadovoljan ozbiljnošću čelnog čovjeka!

Svatko od tih glavonja se tu i tamo izgubi u ti svojim izjavama. Iako im ovaj intervju više izgleda kao namještaljka (čitaj nečiji interesi), dali je tako vidjet ćemo kroz nekoliko dana.

Nedavno ste imali sastanke s čelnicima General Dynamicsa, vlasnicima Steyra, o strateškom partnerstvu. U kojoj je to fazi?
– U ovom trenutku, nakon što je natječaj raspisan, svi su razgovori zaustavljeni. Mislim da je namjera suradnje s Đurom Đakovićem dio njihove natječajne dokumentacije. Specijalna vozila su glavni integrator te priče, ali mi kao Holding smo rekli i jednoj i drugoj strani da bismo htjeli da o nama razmišljaju i u dijelu indirektnog offseta. Naša ideja je prihvaćena od strane oba ponuditelja, možda više od strane GD-a nego Patrije.

ovaj dio mi je najbolji.. on misli (ne zna, al misli..)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

sve je to politika,ne smije dozvoliti velike gubitke na dionicama u pretežito državnima poduzećima,jer bliže se izbori, a Polančec je ove godine u emisiji Otvoreno izjavio da je je razvoj tržišta kapitala jedan od najvažnijih ciljeva njegovog resora(čitaj ljudi preko tržišta kapitala moraju zaraditi lijepe novce,da bi to zahvalili sadašnjoj vlasti)zato se ne bojte za cjenu dionice.svi se oni međusobno poznaju kontaktiraju i špekuliraju,nemojte biti naivni.daleko smo mi od prave tržišne ekonomije.Tko ima živce da to sve izdrži možda za 10-20 g bude bogat čovjek ili u suprotnom će biti u najboljem slučaju u Vrapču.

Koliko mi je poznato vecina vas je hvalila na sva zvona Stipetica prije 3-4 mjeseca kad je obecao poslovanje s dobiti, a sada udri po njemu, jer vjerojatno ne moze (citaj ne smije) reci sve sto zna.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

ja ga nisam hvalio.. a planirani promet i dobit je na razini 2006 pa nevidim niti razlog da cijena raste…

pogotovo mi se ne svidja forsiranje GD i od strane DDJH i od strane vlade, kad je evidentno da je Patria superiorna u svim pogledima..

volio bi da me razuvjere i odjebu GD i tocka.. zasto bi se takvo nacionalno blago moralo prodavati mi nije jasno..

i to jos tvornica koja pravi oruzje da bude u privatnom stranom vlasnistvu mi je totalno neshvatljivo..

ovo ne pisem kao dionicar nego kao jedan normalan drzavljanin RH..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Sad mi se svi kao nekako izvlačite. A kaže mi rođo iz Broda da PIN dobiva u ponedjeljak, pa ćete onda vidjeti kad se počne kipati.

A kad sam Vam ja to govorio da će se dogoditi onda ste se smijali.

Lako za fondove. Oni ulažu Vaš novac. Pitanje je što ćete Vi ??? A Vi ???

I kako će Vam Polančec ovim potezom pomoći. BSN.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

LOOOOLCINA… a ja piso kako ŠTEF NA ŠVAS APARATU ZNA……badava on zna kad stipetić ne zna, on misli, a s tim što on misli neće njemu zakuhat mozak ( vjerojatno je to udarac u prazno) nego meni….

….štef, ‘oces ic kod mene u firmu švasat? ja znam sve o poslovima koje smo dogovorili, a cak nisam ni manager u firmi!!![smiley16]

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...

Nedavno ste imali sastanke s čelnicima General Dynamicsa, vlasnicima Steyra, o strateškom partnerstvu. U kojoj je to fazi?
– U ovom trenutku, nakon što je natječaj raspisan, svi su razgovori zaustavljeni. Mislim da je namjera suradnje s Đurom Đakovićem dio njihove natječajne dokumentacije. Specijalna vozila su glavni integrator te priče, ali mi kao Holding smo rekli i jednoj i drugoj strani da bismo htjeli da o nama razmišljaju i u dijelu indirektnog offseta. Naša ideja je prihvaćena od strane oba ponuditelja, možda više od strane GD-a nego Patrije.

Tjeranje vode na mlin GD-a, čitava stvar je sumnjiva, takve stvari prije natječaja se mogu obaviti samo sa svim partnerima u postupku okvirno, znači počele su igre.

Dakle, normalno bi bilo da ako izrađujete proizvod za Italiju, morate poštovati standard koji oni kao naručitelji zahtjevaju?
– Naravno. Ali naš inspektorat kaže da u procesu proizvodnje moraš poštovati JUS normu. Problem je to veći jer je JUS stari standard i ne pokriva najnovije spoznaje o proračunima, novim materijalima i sl., te je njegova primjena svakako korak nazad.

Stvar na granici debiliteta, pa zar je problem prilagoditi norme novim potrebama.

Danas je na DDJH što bi ameri rekli:Rollcoster!

Novac je kisik burze!


Sad mi se svi kao nekako izvlačite. A kaže mi rođo iz Broda da PIN dobiva u ponedjeljak, pa ćete onda vidjeti kad se počne kipati. A kad sam Vam ja to govorio da će se dogoditi onda ste se smijali. Lako za fondove. Oni ulažu Vaš novac. Pitanje je što ćete Vi ??? A Vi ??? I kako će Vam Polančec ovim potezom pomoći. BSN.

čudno kako to sam ti i tvoj rođo znate….al nema veze.bila to istina ili ne ova dionica je podložna opakim manipulacijama i uskoro bumo je opet vidli dole-kupili-malo čekali-prodali i tako u nedogled.šortanje do jajčeka

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

cini mi se da je ovaj stipetic jako dobro odradio zadatk koji je dobio….. srusiti cijenu prije FI….a zasto?.. jel moguce da se ocekuje dobro FI pa pa da se ubere jos nekih 2-5% , ili je ideja uzdrmati cjenu pa sa jos jednom ili dvije lose vijesti cijenu dionice spustiti ispod svih granica….. uopce neznam smijem li ovo reci na glas….

ali znam da sam nakon onih vijesti jucer u dnevniku bio sretan ko malo dijete…. a sad bi Stipeticu najradije zalijepio takvu samaracinu da bi svoje dionice moro zamjenit za nove zube…..

kad nejde samo sa lijepom rjecju….dole nize sve pise….

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...

New Report

Close