DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 04:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,00
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


E moj Stipetiću, koji te vrag tjero da daješ ovakav interview??? [smiley8]

Naučio sam ja lekciju na drugim firmama što se tiče intervju-a s “glavonjama”.Ne brine mene ovo ništa,evo da je na slici Stipetić bio barem malko nasmijan cijena bi otišla gore barem 5%[smiley1]

Novac je kisik burze!

rocky ne plasi ljude sa tih10000kom dizanjem i spustanjem cijene velike su pare u igri ali jedno je istina ni tih 10000 ili 20000 dionica za dizanje nije problem problem je sto su ljudi na godisnjem promet sve manji i ljudi manje kupuju vremena je sve manje a u rujnu je tht cash je kljucna rijec


Ode nam Đoko još malo u blokadu. Jesu li to branitelji počeli sa desantom ??? Jer ako jesu, REŽI i spašavaj živu glavu. A jesam li Vam već to rekao ??? Naravno da jesam.

[smiley2][smiley2][smiley2]

Novac je kisik burze!

Netko je krenuo u obranu cijene, vratilo se munjevito na 280kn[smiley1]


Ode nam Đoko još malo u blokadu. Jesu li to branitelji počeli sa desantom ???

Jer ako jesu, REŽI i spašavaj živu glavu.

A jesam li Vam već to rekao ??? Naravno da jesam.


ja sam vas oduvijek cijenio kolega [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Posejdon: ” E moj Stipetiću, koji te vrag tjero da daješ ovakav interview??? [smiley8] ” Naučio sam ja lekciju na drugim firmama što se tiče intervju-a s “glavonjama”.Ne brine mene ovo ništa,evo da je na slici Stipetić bio barem malko nasmijan cijena bi otišla gore barem 5%[smiley1]

Menađer koji izjavi da je izgubljena cijela godina zaslužuje momentalni otkaz.

Ma što ima Stipetić pravo lupetati o braniteljima i dionicama kad to nije njegov posao.Sam kaže da se time bavi HFP i tu treba stati s izjavama jedino ako nije službeno obaviješten od HFP ili Polančeca!
Njegov posao je koliko ja znam povećanje vriejdnosti svojim dioničarima i točka!

Novac je kisik burze!


Ode nam Đoko još malo u blokadu. Jesu li to branitelji počeli sa desantom ??? Jer ako jesu, REŽI i spašavaj živu glavu. A jesam li Vam već to rekao ??? Naravno da jesam.

ajd ti rezi jos malo da ulovim jos nesto ispod 270
[smiley1]

Pretpostavka je majka svih zaj***

rocky:

Posejdon: ” E moj Stipetiću, koji te vrag tjero da daješ ovakav interview??? [smiley8] ” Naučio sam ja lekciju na drugim firmama što se tiče intervju-a s “glavonjama”.Ne brine mene ovo ništa,evo da je na slici Stipetić bio barem malko nasmijan cijena bi otišla gore barem 5%[smiley1]

Menađer koji izjavi da je izgubljena cijela godina zaslužuje momentalni otkaz.

Upravo čitam intervju sa Stipetićem, nije mi se baš dopao. Ovaj pad IMHO nije uzokovan prodajom braniteljskih paketa ( čekaju podjelu pinova ) već upravo posljedica Stipetićevih izjava.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

HANFA!!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

p.s. pa i nije veliki pad.. ja mislio palo na 250 po vasoj graji a ono ide uredno po 280..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A zamisli lumena!!!
Čovjek izjavi da se nada da će cijenu poduzeća u kojem je on direktor na burzi braniti fondovi!!!

Ovo mi je izjava desetljeća! [smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close