DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,00
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Stipetić tjera vodu na svoj mlin, očito mu je u interesu pad cijene dionice. A nama je to signal: držati.

Ljepo smo danas krenuli nizbrdo, ajde mogla bi i blokadica.Bravo za povjerenstvo, bravo za Stipetića. Živili panicari.Pametni navalite na kupnju.

o ponovo branitelji prodaju ili kaj,,,i to je dionica….nažalost ostaje i dalje navlakuša od FINE…to se nesmije ni kupovat do trenutka završetka sage s braniteljima….na ovaj način vam samo uzimaju novce..

Očigledno je da neki forumaši pokušavaju napraviti paniku,vjerojatno hoće kasnije jeftino dokupiti.Ne nasjedajte .Fundamenti poduzeća se ne mjenjaju jednim nejasnim intervjuem,treba sačekati FI.[smiley1]


vidio sam jednog branitelja da se mota oko burze……gotovo je….

[smiley2] 5!!

Opet masakr na DDJH![smiley2]
Da bi cijenu srušio 10% dovoljno je da imaš 1000kom a da bi je digao 10% trebaš kupiti 10 000kom.

Novac je kisik burze!

Gadno će se zeznuti ovi koji prodaju. Stipetić je lagao o braniteljima, vidi se to
po izjavi da su spremni prodati jednom kupcu državni udio od 72 %. Znači da branitelji nisu ništa dobili. Kako ne kužite?

Ode nam Đoko još malo u blokadu. Jesu li to branitelji počeli sa desantom ???

Jer ako jesu, REŽI i spašavaj živu glavu.

A jesam li Vam već to rekao ??? Naravno da jesam.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

ajmo na 220! možete vi to

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Gadno će se zeznuti ovi koji prodaju. Stipetić je lagao o braniteljima, vidi se to po izjavi da su spremni prodati jednom kupcu državni udio od 72 %. Znači da branitelji nisu ništa dobili. Kako ne kužite?

Kolega strah je puno intenzivniji osjećaj od euforije.Preko vikenda će se glave ohladiti pa onda piši,sada ni Kuvajt sa čekom od 150 milijuna dolara nebi pomogao!

Novac je kisik burze!

E moj Stipetiću, koji te vrag tjero da daješ ovakav interview??? [smiley8]

La vita e bella!


Gadno će se zeznuti ovi koji prodaju. Stipetić je lagao o braniteljima, vidi se to
po izjavi da su spremni prodati jednom kupcu državni udio od 72 %. Znači da branitelji nisu ništa dobili. Kako ne kužite?

Stipetić je izjavio veliku laž kad po pitanju famoznih braniteljskih dionica samo nisam siguran koja je svrha laganja.

New Report

Close