DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja kazem (pazi kak to zvuci) otvoreno da pojma nemam dokud ddjh moze u naletima prema gore.. vjerojatno i do 350.. ali vi isto tako ne znate do kuda moze prema dole.. a bit ce njega jos ispod 300 kuna i nakon novog ATH..

zasto?

zbog noxxa, samby, freedrivera i ostalih bbb .. da pitam ja vas.. tko je prodavao po 220 i 215 i 240?

ja nisam..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Fibonaci

Dnevnik HRT – povjerenstvo če predložit vladi Patriju!

Uhljebe na ulicu!!!!!

[[color=blue]url]http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2075f584-3071-4916-8e38-06110a387706[/url[/color]]
e sad idemo u pravi business[smiley9]

samby:

super24:

sad je vec evidentno da posao vrijedi manje od 200 miliona eura[smiley1].. mozda 130-40.. p.s. sala mala..[smiley2]

Kupi si igračke od Fižulića . To je ono pravo.

ne pada mi na pamet.. no nije li cudno da ce se odluka donositi drugom prilikom, a konkurencije na 6 kotaca uopce nije bilo, posto je na testiranju bila samo patria?

i ako je njihovo vozilo na 8 kotaca pobjedilo, sta ne valja njihovom vozilu na 6 kotaca, dok ameri nista funkcionalnoga nisu dovezli..

i to ne govorim da nekoga nagovorim na prodaju, nego nek se ovi koji kupuju zapitaju kome ce to oni prodati po visljoj cijeni od 280 kn? kad je sve dalje samo realizacija onoga sto se zna, a to ocito steka sa ovakvim poluodlukama.. vjerojatno ce oni s najbrzim prsticim i brokerima i uvaliti nekome preko 300, mozda i na ATH, a ostatak ce cekati novu rundu branitelja
[smiley1]..

i na kraju da, ja sam svoje prodao, i ne nezelim nadokupiti.. osim ako padne na 240.. a to ne odlucujem ja niti itko drugi na ovom forumu[smiley1]

p.s. uvijek je dobro tu svratiti da se cuju malo dobre stare primitivne reakcije[smiley1]

hm… nebih ja rekao da su reakcije kolega primitivne, vec mi se cine primitivni ovi pokusaji provokacije!

bilo bi Vam bolje da pokusate nesto pozitivno napisat o dionici LOLE… mozda prije uspijete izac[smiley1]

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...

Informacija iza businessa nije bila u potpunosti točna, u dnevniku na HRT-u rečeno, svi BOV-ovi će biti Patrjini i to sa osam kotača.


ja kazem (pazi kak to zvuci) otvoreno da pojma nemam dokud ddjh moze u naletima prema gore.. vjerojatno i do 350.. ali vi isto tako ne znate do kuda moze prema dole.. a bit ce njega jos ispod 300 kuna i nakon novog ATH.. zasto? zbog noxxa, samby, freedrivera i ostalih bbb .. da pitam ja vas.. tko je prodavao po 220 i 215 i 240? ja nisam..

kolega super24,
sa kojom osnovom mene spominjete u ovom kontekstu? ja sam ddjh do sada samo kupovao i neću ga tako skoro prodavati (min.1g.), a neću ni dokupljivati (osim ak mi novci ne izrastu na kruški u dvorištu)…

danas intervju sa Stipetićem u Poslovnom. Ima tu dosta zanimljivih stvari, kao npr.

tony, 02.08.2007. u 09:12
...Utječe li na to i najava da bi se do kraja godine trebala donijeti odluka o borbenim oklopnim vozilima koji će se proizvoditi u vašoj tvrtki Specijalna vozila?
– Ne, što se tiče oklopnjaka ova poslovna godina je izgubljena. Imamo samo troškove koji će sjesti u ovoj godini, a prihoda neće biti još dugo, vjerojatno ni u idućoj godini. Nakon odluke slijedi potpisivanje ugovora, a nakon toga usvajanje procesa proizvodnje. Znači, morate složiti naprave, cijelu proizvodnu liniju, obučiti ljude, napraviti nultu seriju, istestirati da vidite je li sve u redu i tek nakon toga kreće serijska proizvodnja.
tony, 02.08.2007. u 09:12

ili o braniteljskim dionicama:

tony, 02.08.2007. u 09:12
Dosta se bure diglo zbog gotovo podjele dionica braniteljima. Jesu li dosadašnji dioničari prevareni kontradiktornim porukama koje im je upućivala Vlada?
– Ova priča o prodaji udjela vuče korijene iz Zakona o pretvorbi Holdinga koji je dopuštao svim radnicima da mogu upisati dionice u vrijednosti od 20.000 njemačkih maraka.

Da, ali tada je dionica vrijedila oko sto maraka, a danas je nominalno sto kuna s tim da su mnogi dobivali velike popuste. Jasno je što će se dogoditi kad oni počnu prodavati te dionice.
Koliko znam, trgovina još nije počela jer nisu dobili pinove, koji su im potrebni da mogu trgovati na burzi. Ugovori su potpisani i vlasnici ih mogu prodavati samo što u SDA to neće još biti registrirano. Ukupno se radi o 50 milijuna kuna ili 15-tak posto temeljnog kapitala.

Jesu li na taj način stari dioničari izigrani i prevareni?
– HFP je napravio sa svojim dionicama što je napravio, to je njegovo legitimno pravo.

tony, 02.08.2007. u 09:12

tony, 02.08.2007. u 09:12

bit će ovdje još štošta, čini se…

U jednom dijelu Stipetić kaže o mogućnosti prodaje 72% državnog vlasništva holdinga jednom kupcu a u drugom kaže da su branitelji dobili 15 % dionica. Pa onda bi valjda trebalo oduzeti od tih 72 % tih 15 % i govoriti o paketu od 57 %. Tko je tu lud?

Malo me čudi da ga Saša Vejnović nije pitao ništa o modernizaciji tenkova za Kuvajt.To kao da je posao od pola milijuna kuna pa se slučajno zaboravilo….smrdi to meni!
Može se jako manipulirati i mijenjati raspoloženje sa svakim člankom u novinama.

Novac je kisik burze!

Opet izmanipuliraš masu da počne prodavati dionice i onda kad cijena padne lupiš članak o modernizaciji tenkova….tako to ide.
Sad mi je jasno zašto medijski giganti imaju toliku lovu!

Novac je kisik burze!

kaj je sad s braniteljima?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close