DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,00
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega rocky,
nova slika u profilu vam je vrlo znakovita [smiley2]

Da mi je netko rekao da ću zarađivati na vojnoj industriji, ja koji sam protiv svakog nasilja i pogotovo rata, rekao bih mu da je lud… al novac je hmm, proklet…

Pa svatko tko procita tvoje postove na đuri u nazad dva mjeseca zna da pises gluposti i nebuloze koje se ne ostvaruju, zato me postedi komentara klinjo.

Da stvarno je lose ovo sto se događa s montazom, zato i cijena ovako derasticno pada danas.[smiley1]

Shit happens, keep on smiling!

Nisam točno pratio al rekao bih da je prošlo preko 10 000 kom oko 285kn u zadnjih 7 dana (mislim što je skinuto s ASK-a)
Koliko pratim nitko iz TOP 10 ne prodaje.
Vjerovatno ima njih dosta koji su izgubili puno živaca na ovoj dionici i jedva dočekali da cijena naraste pa da iziđu ako treba i s gubitkom al samo da pobjegnu od “vraga”!Moja pretpostavka!

Novac je kisik burze!


????.. danas je bilo nekoliko transakcija po jednu dionicu na ddjh????? da je bar odstupao od cijene, onda bi covjek pomislio da zeli utjecati na trend (rast ili pad)…. ali ovo ne razumijem, pa cijena provizije mu je 1/4 cijene dionice!!!!

To znači da ima ulagača koji su već sad spremni dati 360 kn za dionicu DDJH [smiley1]


Nisam točno pratio al rekao bih da je prošlo preko 10 000 kom oko 285kn u zadnjih 7 dana (mislim što je skinuto s ASK-a)
Koliko pratim nitko iz TOP 10 ne prodaje.
Vjerovatno ima njih dosta koji su izgubili puno živaca na ovoj dionici i jedva dočekali da cijena naraste pa da iziđu ako treba i s gubitkom al samo da pobjegnu od “vraga”!Moja pretpostavka!

Valjda je najbitniji (pozitivan) pokazatelj za nas to da veliki ne prodaju. Čekaju odluku ministarstva? Do 5.8. trebaju odlučiti?


Pa svatko tko procita tvoje postove na đuri u nazad dva mjeseca zna da pises gluposti i nebuloze koje se ne ostvaruju, zato me postedi komentara klinjo.

Da stvarno je lose ovo sto se događa s montazom, zato i cijena ovako derasticno pada danas.[smiley1]

Ako malo bolje prolistaš temu u zadnja dva mjeseca onda ćeš vidjeti da je većina toga što je napisano , čast iznimkama, obično laprdanje i navijačke gluposti, od kojih je najmanje ili ništa mojih.

S ovim bi zaključio raspravu s tobom, a ti lijepo u ruku šal na kojem piše DDJH i maši s njim i viči ideeemoooo, ajmoooooo, idee na 300 ide na 500. Eto i nek ti se to i ostvari. Ja se nebi žalio. Štoviše nebi više ništa ni pisao na ovoj temi.

PS. jako mi je smiješno što si nakon što sam ja tebe nazvao klinjom u nedostatku inspiracije i ti mene tako nazvao…. [smiley11] Svaka čast na domišljatosti, baš si mi pokazao. [smiley11]

Pozdrav.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Dragi klinjo(opet nedostatak inspiracije).

Ako zelis da ti ponovo bude smiješno izdvoji 5 minuta i procitaj svoje postove na đuri. Pa ti svaku vijest ma koliko pozitivna bila zelis pretvoriti u nesto lose za ovu dionicu.

Da imas ovu dionicu morao bi biti stvarno mentalno retardiran da tako o njoj pises. Ja sam uvjeren da ti to nisi jer se pokazujes kao momcina s velikom inteligencijom pun inspiracije. Tako mozemo zakljuciti da nemas đukine dionice. Vjerovatno si ih u naletu panike prodao s gubitkom i sada zelis ponovo uci na nekim nizim razinama.

Vrijeme ce pokazati kuda cemo. Ako padnemo dovoljno nisko da ti dokupis svaka ti cast, a ako dojdemo dovoljno visoko da ja prodam ja cu ti kupiti jedan svileni šal pa ti maši s njim i viči ideeemoooo, ajmoooooo, na 180 ide na 120.(opet ova moja inspiracija)

PS. kada vec imas toliko iinspiracije za ovu vrstu pisanja mozda bi se trebao ostaviti dionica i poceti pisati bajke.

[smiley2]

Shit happens, keep on smiling!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2075f584-3071-4916-8e38-06110a387706

Povjerenstvo MORH-a izabralo Patriju

Bojan Bajgorić Šantić

01.08.2007 16:22
Pročitaj komentare(0)

Povjerenstvo Ministarstva obrane, sukladno očekivanjima, jednoglasnom odlukom izabralo je finsku Patriju u natječaju za nabavu 84 oklopna vozila s pogonom na svih osam kotača, doznajemo iz neslužbenih izvora.
Nakon analiziranje uvjeta u BAFO ponudi (Best and final offer), te testiranja vozila, MORH-ovo povjerenstvo odabralo je finskog proizvođača Patria Vehicles Oy i njegov model Patria AMV 8×8.

Odluka o izboru 42 vozila s pogonom na svih šest kotača donosit će se drugom prilikom, a vrlo je vjerojatno da će i na tom natječaju Patria pobijediti austrijsko-američki konzorcij Steyer-Daimler-Puch.

Preporuka povjerenstva bit će proslijeđena Vladi i predsjedniku, koji trebaju potvrditi odluku.

Prije slanja tendera Rončević je izjavio da u slučaju da Hrvatskoj ne bude odgovarala ponuda finaca i austrijanaca,povjerenstvo može odustati.
Ta opcija sad više nije aktualna!

Novac je kisik burze!

sad je vec evidentno da posao vrijedi manje od 200 miliona eura[smiley1].. mozda 130-40..

p.s. sala mala..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


sad je vec evidentno da posao vrijedi manje od 200 miliona eura[smiley1].. mozda 130-40.. p.s. sala mala..[smiley2]

Kupi si igračke od Fižulića . To je ono pravo. Male tenkiče i vlakiće .

super24:

sad je vec evidentno da posao vrijedi manje od 200 miliona eura[smiley1].. mozda 130-40.. p.s. sala mala..[smiley2]

Kupi si igračke od Fižulića . To je ono pravo.

ne pada mi na pamet.. no nije li cudno da ce se odluka donositi drugom prilikom, a konkurencije na 6 kotaca uopce nije bilo, posto je na testiranju bila samo patria?

i ako je njihovo vozilo na 8 kotaca pobjedilo, sta ne valja njihovom vozilu na 6 kotaca, dok ameri nista funkcionalnoga nisu dovezli..

i to ne govorim da nekoga nagovorim na prodaju, nego nek se ovi koji kupuju zapitaju kome ce to oni prodati po visljoj cijeni od 280 kn? kad je sve dalje samo realizacija onoga sto se zna, a to ocito steka sa ovakvim poluodlukama.. vjerojatno ce oni s najbrzim prsticim i brokerima i uvaliti nekome preko 300, mozda i na ATH, a ostatak ce cekati novu rundu branitelja
[smiley1]..

i na kraju da, ja sam svoje prodao, i ne nezelim nadokupiti.. osim ako padne na 240.. a to ne odlucujem ja niti itko drugi na ovom forumu[smiley1]

p.s. uvijek je dobro tu svratiti da se cuju malo dobre stare primitivne reakcije[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

http://www.poslovni.hr/7706.aspx

Evo bit će štiva za proučavanje:

Hrvatska će kupiti finske oklopnjake

Stipetić: Za Đ. Đaković najbolja prodaja pojedinačnih društava

A da mi njemu kažemo da će ĐĐ izgubit zapravo gubit sa tim prodajama[smiley1] Sigurno ne zna što radi.

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close