DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

james, 01.08.2007. u 12:18
Zašto misliš da nije održano?

P.S.
Nije da podje..vam, imatelj sam dionice

Da je održano na sva zvona bi to bilo obznanjeno[smiley1]

Evo ga opet on prica gluposti… hahahahahahaha

Pa covjeve sto nisi kupovao na snizenju nedavno nego sada ponovo pricas gluposti ni sam ne znam zbog cega.

Ti bi trazenje strateskog partnera za montazu prikazao kao losu vijest ?!

mislim stvarno, uozbilji se !!![smiley1]

Shit happens, keep on smiling!

ilijaivka:

Ne bi li i DDJH trebao barem malo potegnuti prema gore s cijenom dionice nakon ovih vijesti o Montaži čija dionica je danas značajno skočila ? [smiley6]

Pa tko će inkasirati lovu od prodaje Montaže?Tko je gazda Montaže?
Zanimljivo je da ovo nema nikakvu reakciju na DDJH!!!


pa zavisi posto ju prodaju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

osobno, nije mi jasno zasto je tako nuzan nastavak privatizacije?

privatizirajte ddjh pa ce sve bit ko grom[smiley1]… evo svatko na ovom forumu i svaki fond u Hrvata ce dati 200kn po dionici..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


rocky: ” ilijaivka: ” Ne bi li i DDJH trebao barem malo potegnuti prema gore s cijenom dionice nakon ovih vijesti o Montaži čija dionica je danas značajno skočila ? [smiley6] ” Pa tko će inkasirati lovu od prodaje Montaže?Tko je gazda Montaže? Zanimljivo je da ovo nema nikakvu reakciju na DDJH!!! ” Ne treba zanemariti ni to da ovim holding ostaje bez jedne od svojih najprofitabilnijih članica….[smiley10]

naravno….hvala ti Evogaopet sto nam uvijek iznosis drugu stranu medalju…..mora netko i to….ali bas uvijek [smiley4]

DOKUP!

evogaopet:

Ne treba zanemariti ni to da ovim holding ostaje bez jedne od svojih najprofitabilnijih članica….[smiley10]

DDJH prodaje montažu i dobiva lovu.Zaključuje poslove od 300 milijuna eura i na kraju DDJH ide u prodaju,možda taj scenarij budemo gledali,što misliš?

DDJH se definitivno okreče proizvodnji specijalnih vozila gdje će u budučnosti najviše sudjelovati sektor vojnih vozila, a da bi postali lider vojne industrije u ovom djelu europe definitivno treba neke novce i uložiti.
Nakon tog profiliranja na sceni vojne industrije ići će se u prodaju DDJH, a onda ćemo tek omastiti brk.

Jel zna netko kad će se povjerenstvo za oklopna vozila sastati?
Rekao je Rončević ovaj tjedan!
Možda u petak u 15h?[smiley1]

Novac je kisik burze!

james, 01.08.2007. u 13:24
Jel zna netko kad će se povjerenstvo za oklopna vozila sastati?
Rekao je Rončević ovaj tjedan!
Možda u petak u 15h?

Buduci da i nedjelja spada u ovaj tjedan, vjerovatno ce bit u nedjelju poslje mise.[smiley1]


Evo ga opet on prica gluposti… hahahahahahaha

Pa covjeve sto nisi kupovao na snizenju nedavno nego sada ponovo pricas gluposti ni sam ne znam zbog cega.

Ti bi trazenje strateskog partnera za montazu prikazao kao losu vijest ?!

mislim stvarno, uozbilji se !!![smiley1]

Daj klinjo uozbilji se ti, ja ne pričam gluposti nego činjenice , a ako ti se ne sviđaju onda nemoj čitati…. Nemoj se ti samo brinut o tome kad sam ja kupovao. [smiley7]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

evogaopet:

Ne treba zanemariti ni to da ovim holding ostaje bez jedne od svojih najprofitabilnijih članica….[smiley10]

DDJH prodaje montažu i dobiva lovu.Zaključuje poslove od 300 milijuna eura i na kraju DDJH ide u prodaju,možda taj scenarij budemo gledali,što misliš?

Pa i to je moguće. Nebi se bunio , ali to ćemo još dosta pričekati, po mome mišljenju.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f64d77d4-bfeb-466c-a04d-104eeb0cd2e9

Očekivanja od Holdinga nakon što se riješi građevinskog bizinsa su velika. Ako mu uspije fokusiranje na ratnu industriju, kao i dogovaranje nekoliko već poznatih i gotovo osiguranih poslova, Holding bi mogao postati bezrezervni sektorski lider u regiji. Maštu vjernih investitora potpiruju i već mjerljivi učinci državne potpore koju uživa Holding, kao i visoke profitne marže u industriji.

Gospodo pobjegla vam je ATPL prije 2-3 godine?
Dobili ste novu priliku za ukrcaj i mirno more: DDJH!!!

Novac je kisik burze!

????.. danas je bilo nekoliko transakcija po jednu dionicu na ddjh????? da je bar odstupao od cijene, onda bi covjek pomislio da zeli utjecati na trend (rast ili pad)…. ali ovo ne razumijem, pa cijena provizije mu je 1/4 cijene dionice!!!!

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...

New Report

Close