DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pe pak to dole,,ovo je za sad dionica za ljude koji imaju jako puno novacapa je mogu kontrolirat ili za srečkoviće koji uspiju lovit vrhove…

pošto nisam ni jedno ni drugo,, čekam


Kolega Hogaru, sad sam vidio tvoj članak. Uvijek pišem onako kako mislim u tom trenutku. Ja đuru i dalje imam ali kako su se stvari počele sve više odugovlačiti, tako sam ga prestao i hvaliti jer mi je i samim tim prošao veliki optimizam u vezi te dionice. A Đuro uz DLKV mi je još najzastupljenija dionica u forumu, samo sam ljut što ću čekati duže nego što sam mislio. Nego što reći, ono što nisam nigdje pročitao da ste pošpotali veliku većinu forumaša koji su pljuvali po Magmi a na kraju su je kupili. A mene su odgovorili od kupnje. To je dvoličnost a kako sam sad napisao ja uvijek mislim ono što i pišem. krivog ste našli optuživati.[smiley3]

Ispravka, u portfelju.

james, 31.07.2007. u 14:51
pe pak to dole,,ovo je za sad dionica za ljude koji imaju jako puno novacapa je mogu kontrolirat ili za srečkoviće koji uspiju lovit vrhove…


Ovo je dionica sa jako puno onih koji su usli da brzo zarade jer su nesto naculi o tvrtki, a zapravo neznaju nista o dionicama, tako da na svaki negativni sapat ili nedostatk dobrih vijesti krenu panicno prodavat. Tako i sada imamo situaciju da smo sa jucerasnjeg skidanja po 287kn danas dosli na razine malo iznad 270 kn.


Sickboy: ” ” Pa baš da je lupanje nebi rekao sve skupa 83.973,58 kn prometa i niti jedna transakcija veća od 100 kom. ” Slažem se, volumen (do sada 428 kom) je zanemariv, ali ipak ukazuje na raspoloženje investitora, od kojih su neki još do jučer skidali s aska po 287,00 Kn, a sada se guraju u prodaju s nalozima od po nekoliko stotina dionica na razinama od 280,00 i više kuna. Zamisli što bi se tek dogodilo da umjesto novih (dobrih) vijesti, ponovno krene priča s dodjelom dionica braniteljima-djelatnicima, pa se dogodi opet nekakva odgoda u pregovoru s Fincima… Generalno gledano, mislim da je ovo jedna od onih dionica gdje su, zbog nekoliko ključnih neriješenih pitanja, otvorene sve opcije glede ponašanja investitora i tržišne cijene. Pomalo me sve to podsjeća na ovo vrijeme: jedan dan sunce prži na 40 C, drugi dan oblačno na 20 C.

Misliš da ljude možeš dva puta namagarčiti na istu foru pa da cijena opet rokne 30% u 7 dana?
Diskustabilno!!!!
Kažu političari da ljude možeš zeznuti dva puta ali treći put već teško!

Novac je kisik burze!

Vlada ide na godišnji 5.kolovoza. znači da odluku o odabiru treba biti do 5-og,!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Ovo danas je ponovni pokusaj rusenja cijene prije sluzbene objave rezultata natjecaja za vozila.[smiley7]

Shit happens, keep on smiling!

evo nekih informacija djurine montaže …. sad treba pocekat i za holding 😀 😀

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...

jos nekoliko panicara je izislo… idemo dalje…


Misliš da ljude možeš dva puta namagarčiti na istu foru pa da cijena opet rokne 30% u 7 dana? Diskustabilno!!!! Kažu političari da ljude možeš zeznuti dva puta ali treći put već teško!

A koje to ljude, molim te !?
Njih 200-300, cijeli forum !?
Doista mi postaje zamorno opravdavati (pravo na) svoje mišljenje, viđenje situacije ili kako već hoćete, a da isto odmah bude proglašeno “navlačenjem”, “(na)magarčenjem” i sl. biserima.
U konačnici, moj osobni stav izražen glede neke teme, samo je moj osobni stav i ništa više ili manje od toga.
Osobno se na slažem sa stavovima mnogih forumaša, ali mi nikada nije palo na pamet da nekome “čitam bukvicu” jer misli i piše drugačije od mene.

Dakle Rocky, konfrontacija različitih stavova, ideja – da, vrijeđanje – ne.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


rocky: ” Misliš da ljude možeš dva puta namagarčiti na istu foru pa da cijena opet rokne 30% u 7 dana? Diskustabilno!!!! Kažu političari da ljude možeš zeznuti dva puta ali treći put već teško! ” A koje to ljude, molim te !? Njih 200-300, cijeli forum !? Doista mi postaje zamorno opravdavati (pravo na) svoje mišljenje, viđenje situacije ili kako već hoćete, a da isto odmah bude proglašeno “navlačenjem”, “(na)magarčenjem” i sl. biserima. U konačnici, moj osobni stav izražen glede neke teme, samo je moj osobni stav i ništa više ili manje od toga. Osobno se na slažem sa stavovima mnogih forumaša, ali mi nikada nije palo na pamet da nekome “čitam bukvicu” jer misli i piše drugačije od mene. Dakle Rocky, konfrontacija različitih stavova, ideja – da, vrijeđanje – ne.

Nisam mislio da ti Ema možeš “namagarčiti” ljude i srušiti cijenu za 30%.Da to možeš bila bi davno EURO milijunašica i sad bi bila na karibima s dva crnca koji bi ti mahali s palmama dok piješ koktele
Po meni je to maslo od FIME,ipak su oni iz cijele “crne” situacije izašli s podebljanim portfeljem!

Novac je kisik burze!


Nisam mislio da ti Ema možeš “namagarčiti” ljude i srušiti cijenu za 30%.Da to možeš bila bi davno EURO milijunašica i sad bi bila na karibima s dva crnca koji bi ti mahali s palmama dok piješ koktele Po meni je to maslo od FIME,ipak su oni iz cijele “crne” situacije izašli s podebljanim portfeljem!

Uf, Rocky – dva crnca su previše za mene
[smiley2]

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Nema panike za Djuru. Volumen je vrlo malen i to su oni mali, koji so negdje čuli, da je to dobra dionica i su se malo upaničali jer nema + vijesti!

Smijat čemo se mi njima Rocky!

New Report

Close