DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,00
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ostajemo na ovim razinama do sluzbene objave da su Finci pobjedili….
Onda idemo gooreee… a objavu mozemo ocekivati svaki dan[smiley11]

Shit happens, keep on smiling!

Noxx:

james, 30.07.2007. u 14:41
Ostajemo na ovim razinama do sluzbene objave da su Finci pobjedili….
Onda idemo gooreee… a objavu mozemo ocekivati svaki dan

Nemojte zaboravit izvješće koje bi trebalo takodjer potvrdit daljnji napredak tvrtke, a koje bi se isto trebalo uskoro pojavit.[smiley2]


Nemojte zaboravit izvješće koje bi trebalo takodjer potvrdit daljnji napredak tvrtke, a koje bi se isto trebalo uskoro pojavit.[smiley2]

Što nije to izvješće trebalo ići danas? ili sutra? ili?? [smiley6]

konsolidirana do 15.8 ostala do sutra,,,misim da je tak

Hogar,

TISAK -forum ?

Sta je ovo… nit se kupuje, nit se prodaje, nit itko ista pise !!!!

Svi sute i cekaju dobre vijesti[smiley2]

Shit happens, keep on smiling!

A što reći !?
Na svaku iole pozitivno obojenu vijest cijena skoči.
Kad takvih vijesti nema, odmah nastane naguravanje na prodaji i lupanje po bidu.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Ja se jako rijetko ukljucujem na forum, jer kao sto se vidi, novi sam i nisam dugo u dionicama!

Ali jedno sam naucio, na pocetku sam isto tako na najmanji pad odmah prodao DDJH i to pod cijenu da izgubim ali ne puno. Od onda sam malo pametniji (nadam se) i nekoliko trzaja prema dole sam iskoristio da kupim pa prodao na 306kn! Odlicno, zadovoljno, ma sreci nigdje kraja, a kada se cijena spustila na 215 (ja sam ponovno usao na 240), opet veselje, samo sto ovaj put nemam namjeru tako skoro prodavati nego prodavati sve drugo i nadokupljivati DDJH.

Ovi sto prodaju ustvari rade ljudima uslugu i prodaju im jeftino!

PS: Ovo je samo moje misljenje i ne smatram ga drukanjem cijene! Oni koji prodaju znau zasto to rade isto kao i oni sto kupuju! Jer da nema svatko svoju racunicu u svemu ovome, trgovanja nebi ni bilo 🙂

Pozz


A što reći !?
Na svaku iole pozitivno obojenu vijest cijena skoči.
Kad takvih vijesti nema, odmah nastane naguravanje na prodaji i lupanje po bidu.

Pa baš da je lupanje nebi rekao sve skupa 83.973,58 kn prometa i niti jedna transakcija veća od 100 kom.

Mozda spomenuti kako je montaža povecala dobit za 15% u prvih 6 mjeseci u odnosu na proslu godinu.
I da se u iducem razdoblju ocekuje nalazenje strateskog partnera o kojem ce odluciti ĐuroHolding. A zainteresiranih ima vise od nekoliko[smiley11]

Shit happens, keep on smiling!


” Pa baš da je lupanje nebi rekao sve skupa 83.973,58 kn prometa i niti jedna transakcija veća od 100 kom.

Slažem se, volumen (do sada 428 kom) je zanemariv, ali ipak ukazuje na raspoloženje investitora, od kojih su neki još do jučer skidali s aska po 287,00 Kn, a sada se guraju u prodaju s nalozima od po nekoliko stotina dionica na razinama od 280,00 i više kuna.
Zamisli što bi se tek dogodilo da umjesto novih (dobrih) vijesti, ponovno krene priča s dodjelom dionica braniteljima-djelatnicima, pa se dogodi opet nekakva odgoda u pregovoru s Fincima…
Generalno gledano, mislim da je ovo jedna od onih dionica gdje su, zbog nekoliko ključnih neriješenih pitanja, otvorene sve opcije glede ponašanja investitora i tržišne cijene.
Pomalo me sve to podsjeća na ovo vrijeme: jedan dan sunce prži na 40 C, drugi dan oblačno na 20 C.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Kolega Hogaru, sad sam vidio tvoj članak. Uvijek pišem onako kako mislim u tom trenutku. Ja đuru i dalje imam ali kako su se stvari počele sve više odugovlačiti, tako sam ga prestao i hvaliti jer mi je i samim tim prošao veliki optimizam u vezi te dionice. A Đuro uz DLKV mi je još najzastupljenija dionica u forumu, samo sam ljut što ću čekati duže nego što sam mislio. Nego što reći, ono što nisam nigdje pročitao da ste pošpotali veliku većinu forumaša koji su pljuvali po Magmi a na kraju su je kupili. A mene su odgovorili od kupnje. To je dvoličnost a kako sam sad napisao ja uvijek mislim ono što i pišem. krivog ste našli optuživati.[smiley3]

New Report

Close