DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 18:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja sam rekao, ekipa se iskrcava, a ova vijest nije baš prijelomna da bi digla cijenu.
Nije ništa sklopljeno ni potpisano, nego se samo TESTIRA……………..
Znači da opet nema temelja za rast.
Evo ode dolje kako ja pričam………………jeste vidjeli.

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Update stanja

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Opet su neki bili upravu…

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ja neznam šta vi očekujete da dionica ide 100% dnevno gore


Ja sam rekao, ekipa se iskrcava, a ova vijest nije baš prijelomna da bi digla cijenu.
Nije ništa sklopljeno ni potpisano, nego se samo TESTIRA……………..
Znači da opet nema temelja za rast.
Evo ode dolje kako ja pričam………………jeste vidjeli.

ti si prije 2 dana rekao kako ces jucer i danas kupovati đuru po 220 kn i zato bi se ja pokopio po usima i nestao s foruma barem 10 dana.

Shit happens, keep on smiling!

normalno.jučer su kupili i do 1.8. 500%.gle ak nije tak ne isplati se

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ti si prije 2 dana rekao kako ces jucer i danas kupovati đuru po 220 kn i zato bi se ja pokopio po usima i nestao s foruma barem 10 dana.

Jesam li negdje pogriješio????? Još uvijek stignem. Balon se puše, a valjda da netko izleti.
A što se tiče vijesti…….ima ih, ali nema potpisanih……

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


Ajde Brda reći novacima koja štampa kod nas nije žuta štampa? Ja ću reći koja je: Business, Lider, Poslovni i sl. Nema druge pa čitam to. A što čitaš ti? Možda Gloriju, Teen, OK, 24 sata i sl. Koja je sad štampa žutija? Sve je to isto. Zato ne bljezgari.

gle, sve je to zuta stampa ali ti se na nju palis ko cigo na gibanicu [smiley1]
stanite svi na loptu, ako mislite imat ovu dionicu smirite strasti i zaboravite je bar do jeseni… tada bi se mogli iznenadit. Ovako prelijevanjem iz supljeg u prazno i tolikim oscilacijama cijene od strane drhtavih rucica “jer je netko nesto tamo napisao” samo navlacite dnevne “igrace”

Pretpostavka je majka svih zaj***

zamolio bi moderatora da cijenjene kolege koji svaka 2 dana mjenjaju mišljenje drže pod budnim oko

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

NOXX:

ti si prije 2 dana rekao kako ces jucer i danas kupovati đuru po 220 kn i zato bi se ja pokopio po usima i nestao s foruma barem 10 dana.


Jesam li negdje pogriješio?????
Još uvijek stignem. Balon se puše, a valjda da netko izleti.
A što se tiče vijesti…….ima ih, ali nema potpisanih……

Jesi li gdje pogrijesio ?????… pa samo nekih 50 kuna po dionici !!!

Shit happens, keep on smiling!

Što se testira ? Odluka između dva ponuđača. Nema treće opcije , n.pr da kupimo 1000 brzih arapskih konja umjesto BOVA . KUPUJU se oklopnjaci od onog koji ponudi veći OFFSET i bolju kvalitetu. Drugi otpada ili i on ulazi, ali sa manjim ulogom .


Što se testira ? Odluka između dva ponuđača. Nema treće opcije , n.pr da kupimo 1000 brzih arapskih konja umjesto BOVA . KUPUJU se oklopnjaci od onog koji ponudi veći OFFSET i bolju kvalitetu. Drugi otpada ili i on ulazi, ali sa manjim ulogom .

AMEN

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close