DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 16:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ovo sto BrDa kaze za tenkistu kao da sam ja napisao.

Mislim stvarno svega se nacitas na ovom forumu, ali ovaj tenkista…. mislim stvarno…

koje su to promjene misljenja, koja jeftina navlacenje….. ono BLJAK.

jednostavno kada vidim da je post njegov, jednostavno ga preskocim. to je jedino rijesenje.[smiley1]

Shit happens, keep on smiling!


Sad su se počele uključivati opet sitne ribice u ovu dionicu koje vide da dionica skače svaki dan 5% tako da me nebi čudilo da cijena malo “zastane” kratko vrijeme,pa ćemo opet potegnuti prema gore kad dođe neka fina vijest!!!

Ne bih rekao. Slične dionice poput Belja i ADPlastika imaju puno dobrih i novih vijesti, pa ne rastu već duže vrijeme, dok kod Djure nema novih vijesti još barem par mjeseci, a ovako skače.
Čini mi se da je kretanje ili manipulacija masama ovdje jako prisutna.

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]



rocky:

Sad su se počele uključivati opet sitne ribice u ovu dionicu koje vide da dionica skače svaki dan 5% tako da me nebi čudilo da cijena malo “zastane” kratko vrijeme,pa ćemo opet potegnuti prema gore kad dođe neka fina vijest!!!

Ne bih rekao. Slične dionice poput Belja i ADPlastika imaju puno dobrih i novih vijesti, pa ne rastu već duže vrijeme, dok kod Djure nema novih vijesti još barem par mjeseci, a ovako skače.
Čini mi se da je kretanje ili manipulacija masama ovdje jako prisutna.

Upravo tako. Pogotovu ova 2 navedena

Hell is Empty and all the Devils are Here


ovo sto BrDa kaze za tenkistu kao da sam ja napisao.

Mislim stvarno svega se nacitas na ovom forumu, ali ovaj tenkista…. mislim stvarno…

koje su to promjene misljenja, koja jeftina navlacenje….. ono BLJAK.

jednostavno kada vidim da je post njegov, jednostavno ga preskocim. to je jedino rijesenje.[smiley1]

Molim moderatora ako sam ja izmislio onaj članak da me sankcionira i to zauvijek a ako sam pisao istinu da zauvijek izbaci iz foruma ovakve i slične.


rocky: ” Sad su se počele uključivati opet sitne ribice u ovu dionicu koje vide da dionica skače svaki dan 5% tako da me nebi čudilo da cijena malo “zastane” kratko vrijeme,pa ćemo opet potegnuti prema gore kad dođe neka fina vijest!!! ” Ne bih rekao. Slične dionice poput Belja i ADPlastika imaju puno dobrih i novih vijesti, pa ne rastu već duže vrijeme, dok kod Djure nema novih vijesti još barem par mjeseci, a ovako skače. Čini mi se da je kretanje ili manipulacija masama ovdje jako prisutna.

AD plastic ne pratim tako da ne mogu sudit o njemu niti davati suvisle izjave i cinjenice, ali za Belje se jako dobro zna zasto je cijena zabetonirana i bice takva dok se ne provede ona famozna dokapitalizacija u kojoj toda zeli pobrat svo vrhnje a to mu bas ne polazi za rukom vec 9 mjeseci…. zato i ta dionica “tapka u mraku”.

Pretpostavka je majka svih zaj***

daki, 10.07.2007. u 12:28

AD plastic ne pratim tako da ne mogu sudit o njemu niti davati suvisle izjave i cinjenice, ali za Belje se jako dobro zna zasto je cijena zabetonirana i bice takva dok se ne provede ona famozna dokapitalizacija u kojoj toda zeli pobrat svo vrhnje a to mu bas ne polazi za rukom vec 9 mjeseci…. zato i ta dionica “tapka u mraku”.

A kažeš da nije istina. Upoznaj se malo sa dionicama tipa Djuro. Evo takva ista je ELka.
Čisto navlačenje i manipulacija. Čuj, onima koji drže dionicu 2 godine je svejedno, ali takvih je malo.
Zato nemojte napuhavati balon previše,nego….malo po malo……

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Evo ista vijest sa MORH-ove stranice ( http://www.morh.hr/vijesti_main.asp?id=1261 )

09.07.2007. Održan pripremni sastanak s predstavnicima tvrtki Patria Vehicles Oy i Steyer-Daimler-Puch vezano na usporedna poligonska testiranja borbenog oklopnog vozila
Dana 09.srpnja s početkom u 10 sati predstavnici Ministarstva obrane RH i predstavnici tvornice Đuro Đaković Specijalna vozila u Slavonskom Brodu održali su pripremni sastanak u prostorima tvornice s predstavnicima tvrtki Patria Vehicles Oy i Steyer-Daimler-Puch vezano na usporedna poligonska testiranja borbenog oklopnog vozila. Na sastanku su se definirali i usuglasili stavovi oba ponuđača te su doneseni sljedeći zaključci:
1. Tvrtka PATRIA je sukladno ponudi dostavila obje konfiguracije oklopnih vozila AMV 8×8 i 6×6 te izrazila trenutačnu spremnost za početak testiranja.
2. Tvrtka Steyer dostavila je vozilo PANDUR II 8×8 i izrazila spremnost za njeno testiranje. Vozilo PIRANHA III 8×8 bit će dostavljeno u srijedu 11. srpnja 2007. i tijekom dana će biti spremno za testiranje, dok vozilo konfiguracije 6×6 nije dostavila.
3. Tvrtka Patria je na ponovljeno i precizno pitanje da li se protivi ili je suglasna za sudjelovanje PIRANHE III na testiranju, izjavila da nema primjedbi na isto jer su vozila sastavni dio Konačne i najbolje ponude dostavljene od strane tvrtke Steyer.
4. Testiranje će se provesti sukladno prezentiranom planu i programu testiranja. U slučaju odstupanja od planiranog, sve promjene će biti definirane uz suglasnost oba ponuđača.

Novac je kisik burze!


Pozdrav svima! Ne pisem bas cesto na ovom forumu (iako ga redovito pratim) jer me zivcira ovo moderiranje i ne da mi se natezat s tim. Uglavnom, kao promatrac sa strane iz aviona se kuzi da tenkista “tjera vodu na svoj mlin”. Prvo je dizao djuru u visine a sad serucka ko da je to najlosija dionica na svijetu. Mislim da se iza toga nicka krije prilicno neiskusan i nestrpljiv ulagac (sorry tenkista, nemoj se ljutit, nemam nista protiv tebe, ali tako te dozivljavam jer se palis na clanke iz zute stampe i impulzivno reagiras) Moje osobno misljenje (sto sam vec jednom i pisao) je da djuro ima perspektive i to dobre i moja predvidjanja su da bi u slijedecih nekih godinu i pol ova dionica mogla probit cetveroznamenkastu cifru. Naravno, to je predvidjanje za idealnu situaciju i da se poklope svi poslovi koji ga ocekuju. Ipak, ni sada nema smisla pljuvati po njoj jer mislim da je nivo cijene 300kn (+/- 10%) neka realnost u ovom trenutku.

sve mislim isto sa dodatkom gore za tenkistu, e da i bez brige nisu svi
NOVACI AK NE PIŠU ESEJE KO TI

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ajde Brda reći novacima koja štampa kod nas nije žuta štampa? Ja ću reći koja je: Business, Lider, Poslovni i sl. Nema druge pa čitam to. A što čitaš ti? Možda Gloriju, Teen, OK, 24 sata i sl. Koja je sad štampa žutija? Sve je to isto. Zato ne bljezgari.

I upravo sad vidim da Đuro ide natrag dolje, što mi ne paše jer ga ja imam. Nadam se da ćete ovi koji su danas kupovali sanjati noćas. Tebe i tebi slične.
A vidjet će tko im je želio dobro.


Ajde Brda reći novacima koja štampa kod nas nije žuta štampa? Ja ću reći koja je: Business, Lider, Poslovni i sl. Nema druge pa čitam to. A što čitaš ti? Možda Gloriju, Teen, OK, 24 sata i sl. Koja je sad štampa žutija? Sve je to isto. Zato ne bljezgari.

business je žuta štampa

sutra ide opet gore.. prije rucka gore, poslije rucka dole.. jednostavno.. no iz dana u dan prosjek sve visi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close