DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 12:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

budd:

Moram reći da me ovo s đurom podsjeća na burzu kakva je nekoć bila
(hehe, prije ove korekcije)… kad se u jednom danu moglo fino
zaraditi…

Kako? Skidanjem s aska?

Ne, prodajom (onima koji skidaju s iste)[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ajde tenkista plitak si

potpuno ne primjeren post ovom forumu

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=139e0bcd-ad1c-4868-9a52-0d5e40ef43c1&ref=lastadd

To smo znali i na početku godine…

Hell is Empty and all the Devils are Here

james, 10.07.2007. u 10:41
Kad novinar objavi da iz pouzdanih informacija je saznao nešto…, to je po meni utjecanje na cijenu dionice i to namjerno… a mnogi su to radili i dalje rade bez ikakve sankcije… katastrofa

Što nemora značit da čovjek doista nije iz pouzdanih izvora saznao nešto. Nije li to temeljni posao novinara, da prije i točnije saznaju nešto i da to objave. Pa nemora se odmah apriori ić đonom na čovjeka. Zar doista ne ide sve kako je i najavljeno, počelo je testiranje, nakon testiranja oko 14.7. povjerenstvo treba dati svoju ocjenu i prijedlog vladi koja je rekla da će do kraja mandata sigurno donjeti odluku. Kakva iduća godina, kakve dezinformacije. Stišču ih sa svih strana, od NATO-a do izbora, sve je to garancija da će se to tako i odvijati. To znači da odluka može biti donesena i već do 1.8. a najkasnije do kraja listopada. A ukoliko dođe do posla ova dionica će vrijediti puno, puno više i naravno da kreće kupnja.

Začas će Anricom i Super 24 prestati hvaliti Đuru jer će prodati. Budd, što nisi stavio ovaj link iz nacionala ako ga imaš. Ako netko čita svaki dan sve o Đuri već 2 i pol godine onda i poveže sve članke i zna u čemu je stvar.

. Ali uvjeren sam da ćemo pred IPO HT-a bit opet blizu 200 kn. pozdrav!
[/quote
]

Tko proda djuru da bi kupio HT po meni je prvorazredna budala. Prodat nešto drugo da, ali nema tog HT koji će zaradit kao djuro u idućih nekoliko godina. Moje skromno mišljenje.

aj tenkista ne laprdaj.. (prijateljski izraz..) jest stavio sam par komada na prodaju.. tamo negdje oko 310.. no to je vise zato jer nisam napravio ni jednu transakciju u vise od 2 mjeseca.. ukinuti ce mi mostic ako nes ne prodam ili kupim [smiley2].. inace uopce ne razmisljam o izlasku iz djure.. pa nakon 15.7. ovo ce vrijediti 350 i jos ce biti sretan tko ulovi po toj cijeni..

a anricom je kupio oko 300 tako da nemoj ga provocirat [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

E baš tako

tko ti brani da držiš dionice koliko hoćeš-kakav mostić spominješ?[smiley4]


Začas će Anricom i Super 24 prestati hvaliti Đuru jer će prodati. Budd, što nisi stavio ovaj link iz nacionala ako ga imaš. Ako netko čita svaki dan sve o Đuri već 2 i pol godine onda i poveže sve članke i zna u čemu je stvar.

Članak je star : http://www.nacional.hr/articles/view/34713/

Samo kažem da se ovakva laprdanja novinara trebaju sankcionirati… “mi znamo iz pouzdanih izvora”… možeš misliti

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sad kad krenu udarati po asku, a ja čekam na 220……………[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Fala bogu da sam se na vrijeme cijepio od podlijeganja euforiji. Ovo je dušu dalo za one koji znaju u kratkom roku zaraditi brdo love. Žao mi je ovaca koje moraju otvoriti četvere oči da ne stradaju od vukova. Ovo je stvarno dionica koju kad kupiš ne smiješ 1-2 godine pogledati kud će, jer će završiti jako visoko, ali će prije toga mnogi dobiti infarkte od turbulencija gore-dolje. Čim završe testiranja BOV-a i ljudi shvate da se tu ništa značajno ne događa šta već nije ugrađeno u cijenu dionica, eto ti nove panike podgrijane braniteljima. Zatim će opet neki šeik posjetiti hrvatsku i eto ti opet ovakve euforije prema gore. Nek neko kaže da je naša burza dosadno buljenje u brojeve koji se jedva pomiču. DDJH je uzburkano more sa visokim i dubokim valovima.

A od svega su mi najbolji komentari kako raja kupuje jer sigurno ima neku informaciju, a kakvu to informaciju imaju oni koji im prodaju. Jesu li ovce ili su vukovi?

New Report

Close