DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 10:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajde tenkista plitak si

slažem se s tobom da ovaj explozivni rast nije normalan, ali tako radi burza. To je sindrom mase, krda, jata, plove – što god hoćeš… dovoljna je jedna “nova” vijest pa da svi zaborave da je samo prije par dana bilo na 215, no niti to nije bilo normalno. Ovako će biti sve dok rast na burzi bude ovakav kakav je i dok god su na burzi laici koji najlakše potpadaju pod masovne histerije…

sve je lako kad si mlad :)

Članak o kojem tenkista priča je u Nacionalu

Hell is Empty and all the Devils are Here

a moj u vecernjem[smiley1]

na znas koji je vjerodostojniji[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Moram reći da me ovo s đurom podsjeća na burzu kakva je nekoć bila (hehe, prije ove korekcije)… kad se u jednom danu moglo fino zaraditi…

Hell is Empty and all the Devils are Here

zanimljivo je gledati dokle će ići 🙂 koliko su danas ljudi spremni dati za dionicu po kojoj su pljuvali prije par dana…opet će se tući po glavi …mislim da je sada na razini 270-280 tamo gdje bi trebala biti…a nakon potpisivanja ugovora ide opet preko 300….no danas će doći vrlo blizu 280 ako ne i preko radi euforije [smiley2]

sve je lako kad si mlad :)

Kad novinar objavi da iz pouzdanih informacija je saznao nešto…, to je po meni utjecanje na cijenu dionice i to namjerno… a mnogi su to radili i dalje rade bez ikakve sankcije… katastrofa

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kad novinar objavi da iz pouzdanih informacija je saznao nešto…, to je po meni utjecanje na cijenu dionice i to namjerno… a mnogi su to radili i dalje rade bez ikakve sankcije… katastrofa

da…kao onaj sm*ad iz vjesnika….strašno…

sve je lako kad si mlad :)


Moram reći da me ovo s đurom podsjeća na burzu kakva je nekoć bila
(hehe, prije ove korekcije)… kad se u jednom danu moglo fino
zaraditi…

Kako? Skidanjem s aska?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ili netko nešto zna što ja ne znam pa kupuje ili sindrom krda. U stvari briga me jer nisam prodavao kad je padalo pa neću ni sada. Možda za 1 god počmem razmišljati o prodaji.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Dakle treba poznavati prave novinare i lako je tada biti burzovni guru i mlatiti fine pare.. bez toga, sve FA i TA pada u vodu manje više (ako nije riječ o duljem roku)….

Čini se da je blokada na svega par minuta udaljenosti

Hell is Empty and all the Devils are Here

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=139e0bcd-ad1c-4868-9a52-0d5e40ef43c1&ref=lastadd

New Report

Close