DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 04:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Imam dionice DDJH-a, ali što se pozitivno dogodilo zadnjih dana? S Kuvajćanima neznamo da li se što dogovorilo, Bov-ovi su prebačeni na iduću godinu, jedino što se sad špekulira da branitelji neće moći prodavati. Nevjerojatno kako svi svaki čas mijenjate mišljenje( ili većina). Očito ovisi o tome da li ste kupili ili prodali dionice. Opet će ovi koji sad kupuju na bilo koji “negativan” članak srušiti Đuru na 215 kn. A o braniteljima a i testiranjima se znalo prije. Ništa novo osim za početnike i one koji ne prate pozorno ovu temu. Navlačite ljudea onda kad će padati će vam se javljati privat kao nedavno meni. S tim da sam ja samo napisao što je polančec rekao( ili lagao).[smiley3]

Ništa pozitivno se nije dogodilo. Ali isto tako nije se ni ništa negativno dogodilo. Samo tapkanje u mraku… Meni je jedino žao što nisam uzeo finu zaradu.. Ali tko bi mogao naći pravi put u ovoj tmini dezinformacija

Hell is Empty and all the Devils are Here

8.33% još 1.7% do blokade

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Imam dionice DDJH-a, ali što se pozitivno dogodilo zadnjih dana? S Kuvajćanima neznamo da li se što dogovorilo, Bov-ovi su prebačeni na iduću godinu, jedino što se sad špekulira da branitelji neće moći prodavati. Nevjerojatno kako svi svaki čas mijenjate mišljenje( ili većina). Očito ovisi o tome da li ste kupili ili prodali dionice. Opet će ovi koji sad kupuju na bilo koji “negativan” članak srušiti Đuru na 215 kn. A o braniteljima a i testiranjima se znalo prije. Ništa novo osim za početnike i one koji ne prate pozorno ovu temu. Navlačite ljudea onda kad će padati će vam se javljati privat kao nedavno meni. S tim da sam ja samo napisao što je polančec rekao( ili lagao).[smiley3]

Tenkista je te poštujem ali oprosti pišeš piz…. sada.Pa kako možeš reći da se nije ništa dogodilo????
Cijena je pala na 215 kn!!!!!EJ,STARI MOJ PA TRŽIŠTE JE KAZNILO DIONICU “DO BOLI”!!!!!!
Pametni su to iskoristili i počeli kupovati Bogom danu priliku dok su labilni u nevjerici gledali što se dešava.

Novac je kisik burze!

Volim gledati kada DDJH raste, ali ne ovako stihijski. Kojom brzinom smo išli dolje sada idemo prema gore i tako u krug. Užas

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


I tako polagano (svaki dan 5%) u bujici špekulativnih naklapanja ide đukica prema 260… Zaista, kad se službeno objave bilo kakve vijesti o BOVu i/ili kuvajtu, ovo neće nikakve blokade zaustaviti. A ja sam od 215 samo gledao i gledao…. I tako propustio fantastičnu priliku

i ja..nažalost..ali ajd’ ti budi pametan. srećom, ako ništa, nisam prodavao kad se svjetina krenula iskrcavat.

da još jedno malo osvježimo stanje.

neki bi blokirali cijenu ili se rješavali većih količina

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

ja sam kupio na 180 i 260 i malo mi nije bilo svejedno kad je bila na 215, al prodaja mi nije bila na kraj pameti.. da je palo ispd 200 izasao bi iz neceg drugog s gubitkom i kupio jos.. pa BOV i Kuvajcani su tu.. pitanje je samo tjedna ili mjeseca kada ce se sve ugotoviti… tko ne moze toliko cekati ne bi se trebao baviti dionicama..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Imam dionice DDJH-a, ali što se pozitivno dogodilo zadnjih dana? S Kuvajćanima neznamo da li se što dogovorilo, Bov-ovi su prebačeni na iduću godinu, jedino što se sad špekulira da branitelji neće moći prodavati. Nevjerojatno kako svi svaki čas mijenjate mišljenje( ili većina). Očito ovisi o tome da li ste kupili ili prodali dionice. Opet će ovi koji sad kupuju na bilo koji “negativan” članak srušiti Đuru na 215 kn. A o braniteljima a i testiranjima se znalo prije. Ništa novo osim za početnike i one koji ne prate pozorno ovu temu. Navlačite ljudea onda kad će padati će vam se javljati privat kao nedavno meni. S tim da sam ja samo napisao što je polančec rekao( ili lagao).[smiley3]

Opet se puše balon,a nema rezultata…….opasno ljudi
[smiley9]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


da još jedno malo osvježimo stanje. neki bi blokirali cijenu ili se rješavali većih količina

Da sam fond menadžer lijepo bih stavio veći nalog na prodaju i počeo kupovati sve ono što
stave ispred mene.Jednostavno a djelotvorno!
Izgleda da su počeli grickati nalog na 260kn

Novac je kisik burze!

a tenkista je promijenio plocu samo tako otkad je prodao dionice (ne znam kad ih je ponovno kupio).. otkud sad te fore da su BOV-ovi odgodjeni za sljedecu godinu.. pa pozvali su novinare na testiranje.. sad, ili namjeravaju pociniti harakiri u HDZ-u ili ce se ugovori potpisati prije izbora, kao sto je uostalom i sanader izjavio..

kuvajcani bili i otisli a o njima ni rijeci.. to prije znaci da pregovaraju o uvjetima i cijeni nego ista drugo..

i za kraj.. pa prodajte, ljudi .. sta se zivcirate ovdje i nagovarate ostale naprodaju? ja cu kupiti od vas po 220 ak vi mislite da ce to na 160..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

chico:

da još jedno malo osvježimo stanje. neki bi blokirali cijenu ili se rješavali većih količina

Da sam fond menadžer lijepo bih stavio veći nalog na prodaju i počeo kupovati sve ono što
stave ispred mene.Jednostavno a djelotvorno!
Izgleda da su počeli grickati nalog na 260kn


kako ce se iznenaditi ljudi kad vide kako fima pojacava u top 10..a jednog dana ako doguraju do 25% hehe.. necu ni razmisljati jos o tome..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close