DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pomalo se mijenja stanje na đuri po pitanju cijene, omjera kupnja/prodaja i prometa

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

james, 09.07.2007. u 14:23
kamenac:
” a što je najbolje, drage kolegice i kolege, Fima je cijelo vrijeme znala da ove godine od braniteljskih dionica – ništa!”

Dionicar sam djure i naravno da bi volio da branitelji ne dobiju mogucnost prodaje do nove godine ali bih molio da se ta informacija i službeno negdje obznani umjesto da slušamo stalno rekla-kazala želje!


Anonimno, 09.07.2007. u 14:28
kamenac:
” a što je najbolje, drage kolegice i kolege, Fima je cijelo vrijeme znala da ove godine od braniteljskih dionica – ništa!”

Dionicar sam djure i naravno da bi volio da branitelji ne dobiju mogucnost prodaje do nove godine ali bih molio da se ta informacija i službeno negdje obznani umjesto da slušamo stalno rekla-kazala želje!
[/quote]a ti bi sluzbene objave na forumu, jel? da zamolimo polanceca da otvori nick i oglasi se?[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a ti bi sluzbene objave na forumu, jel? da zamolimo polanceca da otvori nick i oglasi se?[smiley2]

hahaha
dobra ideja[smiley7]

hate red

I tako polagano (svaki dan 5%) u bujici špekulativnih naklapanja ide đukica prema 260… Zaista, kad se službeno objave bilo kakve vijesti o BOVu i/ili kuvajtu, ovo neće nikakve blokade zaustaviti. A ja sam od 215 samo gledao i gledao…. I tako propustio fantastičnu priliku

Hell is Empty and all the Devils are Here


I tako polagano (svaki dan 5%) u bujici špekulativnih naklapanja ide đukica prema 260… Zaista, kad se službeno objave bilo kakve vijesti o BOVu i/ili kuvajtu, ovo neće nikakve blokade zaustaviti. A ja sam od 215 samo gledao i gledao…. I tako propustio fantastičnu priliku

[/i Ako ti je utjeha nisi jedini.

Koliko se tu naboja nakupilo ! Ni HANFA neće moći sve ovo zaustaviti sa svim svojim limiterima.


budd: ” I tako polagano (svaki dan 5%) u bujici špekulativnih naklapanja ide đukica prema 260… Zaista, kad se službeno objave bilo kakve vijesti o BOVu i/ili kuvajtu, ovo neće nikakve blokade zaustaviti. A ja sam od 215 samo gledao i gledao…. I tako propustio fantastičnu priliku ” [/i Ako ti je utjeha nisi jedini.

Znao sam, evo još jedan primjer da ljudska pohlepa nema granicu papo je đuro sa 314 na 217 a nama to nije dosta mi bi kupovali bi na 150.Eto sada prošla baka s kolačima.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


I tako polagano (svaki dan 5%) u bujici špekulativnih naklapanja ide đukica prema 260… Zaista, kad se službeno objave bilo kakve vijesti o BOVu i/ili kuvajtu, ovo neće nikakve blokade zaustaviti. A ja sam od 215 samo gledao i gledao…. I tako propustio fantastičnu priliku

eh, moj budd…
a što bih ja tek rekao…
sramotno se povukao bez ispaljenog metka[smiley12]

hate red

Meni je žao što ljudi još ne kuže da smo mi još na jadnih (podcjenjenih) 254kn kao prije 3 mjeseca kad nije bilo nikakvih izvještaja o realnom poslovanju firme.
Sad znate kako firma posluje a imate priliku kupiti po ovoj cijeni,ovo je jedinstvena PRILIKA!!!!

Novac je kisik burze!


Meni je žao što ljudi još ne kuže da smo mi još na jadnih (podcjenjenih) 254kn kao prije 3 mjeseca kad nije bilo nikakvih izvještaja o relanom poslovanju firme.
Sad znate kako firma posluje a imate priliku kupiti po ovoj cijeni,ovo je jedinstvena PRILIKA!!!!

Slažem se, ali samo ukoliko se ima s čim kupiti. Kako smo još u korekciji, svi koji nismo u kešu smo u prilično gadnoj poziciji

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sad mi se čini da neki polako kuže da je ovo s braniteljima bila samo manipulacija a da po ovom diskontu treba kupovati,al nije to još kulminiralo kako će biti tek kroz tjedan-dva!

Novac je kisik burze!

New Report

Close