DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

što je forumaši slabo ste mi aktivni danas, jel vas to ovaj rast đure šokirao pa samo buljite u mostich i ne znate što bi [smiley2]

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

evo da malo razbijemo dosadu

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


što je forumaši slabo ste mi aktivni danas, jel vas to ovaj rast đure šokirao pa samo buljite u mostich i ne znate što bi [smiley2]

Stvari se odvijaju po poznatoj shemi….kolebljivi će još čekati i gledati i kad “vrag odnese šalu” počet će masovna kupovina!

Novac je kisik burze!

DA vidimo da li će uspjeti:

DDJH-R-A Vrijeme: 12:19:30
Kupnja
Ukupno ponuda 65
Ukupno dionica 9722

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 64
Ukupno dionica 7234

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
248,95 10
245,03 138
244,00 100
240,13 35
240,00 271

250,00 786
252,43 5
252,44 85
252,45 200
252,47 82

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

I kako zečevi reagiraju. [smiley2][smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


što je forumaši slabo ste mi aktivni danas, jel vas to ovaj rast đure šokirao pa samo buljite u mostich i ne znate što bi [smiley2]

Cekamo da netko izađe sa nekim razumnim objašnjenjem ovog rasta, npr. vijesti vezane za BOV. U suprotnom ovo se moze smatrati jos jednom spekulacijom koja moze zavrsiti jos malo gore ili povratkom na dolje.

pih.. stara fora..

Valjda je lekcija naucena od prije i nadam se da nece ljudi nasjesti na provokacije… [smiley2][smiley2]

ono s al jazeerom je bila šala…. to sam odmah i priznao.
ali ovo s braniteljiskim dionicama nije!
ne mogu zasad otkriti tko mi je to potvrdio, ali ako nekoga baš zanimaju detalji, može na PM.

hate red

Cekamo da netko izađe sa nekim razumnim objašnjenjem ovog rasta, npr. vijesti vezane za BOV. U suprotnom ovo se moze smatrati jos jednom spekulacijom koja moze zavrsiti jos malo gore ili povratkom na dolje.

Jednostavno, stvari se vracaju na svoje mjesto… dionica je bila podcijenjena u proslih par tjedana.

Strah da ce branitelji nahrliti sa prodajom svojih dionica nestaje i stanje postaje normalno.

Koja je ono bila cijena prije ove vijesti o braniteljima? 314kn? [smiley2]

ovaj rast je umjetan, i to je nabijanje fondova, da previše ljudi jednostavno ne izgubi vjeru u dionicu. Fondovi jednostavno nekad moraju i pumpat cijenu da se slučajno neki ne predomisle pa počnu vadit novac iz fondova. U Đuro je Fima debelo zagrezla, mada su upitni i načini stjecanja tih dionica, te po kojim cijenama.

Naravno neki su se zakačili i to može u par sekundi past.

Da je riješena priča i da je sve transparentno kod branitelja ne bi zamjerio takav rast.

Ja bih bio najsretniji kad bi temelji nakon ovih malverzacija postali zdraviji, onda bi to stvarno značilo rast u visine, inače ako ostaju repovi,nitko od nas neće unutra bacit veći novac.

HOLD za trenutne dioničare a za kupnju ima vremena

Dionica s financijskim pokazateljima i potencijalnim poslovima vrijedi najmanje 300kn a kad bude potpisan barem jedan ugovor onda najmanje 400kn!
To je moje mišljenje!

Novac je kisik burze!

Očito da se neki na našoj burzi vole jako kockat, a to će imat negativne utjecaje na ulagače.

Ako ulagači skuže da se fondovi razbacuju s našim novcima počet će lagano povlačenje novca iz fondova a to onda znači CIPAR.

Neki menađeri misle da mogu radit što hoću, skužit će i udjelničari da netko od njih pravi budalu.

Ako se sad napuca đuro do 300 bez ikakvih novih informacija, mislim da više nikad neću ulazit unutra.

To će biti velik velik problem

New Report

Close