DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 06:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


evo da samo navedem jednu jako provjerenu informaciju a ta je da se djuro prodaje ali nikako nemogu saznati iz svojih izvora tko ga bude kupio jer se to taji do zadnjeg trena! tako da ce bit opasne zarade na dionici za koji mjesec

Veleposlanik Ruske Federacije Mihail Konarovski u pratnji glavnog tajnika Koordinacije hrvatskih društava prijateljstva Andrije Karafilipovića posjetio je Brodsko-posavsku županiju. Tom prigodom veleposlanik je posjetio industrijsku zonu Đuro Đaković, gdje se sastao sa Upravom Đuro Đaković Holdinga d.d., te predstavnicima društava grupacije Đuro Đaković.
[smiley2] Možda su došli na ćevape u Brod i ja sam čuo da su bolji od Sarajevskih

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

http://www.jutarnji.hr/slavonija_i_baranja/clanak/art-2007,7,4,most_Osijek,80939.jl

Evo za one koji tvrde da neće država dati Đuri da radi oklopnjake…

Testiranje borbenih oklopnih vozila finske Patrije i austrijskog Steyra ipak neće započeti danas jer austrijska vozila još nisu stigla u Hrvatsku. Tijekom dana bi se u tvornici Đuro Đaković – Specijalna vozila trebale održati konzultacije nakon kojih će biti dogovoren konačan početak testiranja. Prema prijašnjim informacijama, Steyr ima sve potrebne dozvole za provoz svojih Pandura, no čekale su se još dozvole potrebne za dopremanje Piranhe koju proizvodi švicarski Mowag. Piranhu je Steyr također ponudio Hrvatskoj, no neslužbene informacije govore da hrvatska strana neće dopustiti testiranje tog vozila. Terenska ispitivanja obavit će se na poligonu Kindrovo nedaleko od Slavonskog Broda, službenom poligonu za ispitivanje tenkova i oklopnih vozila tvornice Đ.Đ. Specijalna vozila, a drugi dio testiranja obavit će se na vojnom poligonu Gašinci kod Đakova. Prema prijašnjim planovima odluka Povjerenstva za projekt nabave BOV-a trebala bi se donijeti do 15. srpnja koju bi trebali predložiti državnom vrhu, no kašnjenje testiranja taj je rok dovelo u pitanje. Iako se cijena ukupnog posla još ne zna, prije se spekuliralo s iznosom od oko 200 milijuna eura, koliko bi ukupno moglo stajati 126 oklopnih vozila zajedno s naoružanjem koje će biti nadograđeno na dio oklopnjaka, te ugradnje navigacijskih i komunikacijskih sustava. Čitav posao ima i pozitivne strane za hrvatsko gospodarstvo. Nabavka naoružanja i vojne opreme skuplja od dva milijuna eura podliježe Naputku o načinu i uvjetima primjene offset programa prema kojemu je inozemni dobavljač takve opreme obvezan na offset sporazum. Riječ je o svojevrsnom kompenzacijskom ugovoru, a prema hrvatskim propisima offset sporazum ne smije biti manji od sto posto vrijednosti čitavog posla, i to minimalno 25 posto vrijednosti u izravnom offsetu te minimalno 75 posto u neizravnom. No proces nabavke naoružanja kao i navigacijskih i komunikacijskih sustava započet će tek nakon što se odabere oklopno vozilo.

http://www.poslovni.hr/47801.aspx


ljudi, sad mi javio frend iz Sl. Broda, Kuvajt potvrdio da će se tenkovi modernizirat u Hrvatskoj!

Evo izjave predstavnika kuvajtske vlasti za Al Jazeeru:
http://www.aljazeera.net/NR/exeres/C7F03BE7-8F63-409E-8EFF-ABA4B21FBCA2.htm

Kamenac, jel ta tvoja informacija nesluzbena kao sto je bila i ova za Al Jazeeru ?

kamenac:

ljudi, sad mi javio frend iz Sl. Broda, Kuvajt potvrdio da će se tenkovi modernizirat u Hrvatskoj!

Evo izjave predstavnika kuvajtske vlasti za Al Jazeeru:
http://www.aljazeera.net/NR/exeres/C7F03BE7-8F63-409E-8EFF-ABA4B21FBCA2.htm

Kamenac, jel ta tvoja informacija nesluzbena kao sto je bila i ova za Al Jazeeru ?


Čitajuću između redova, mislim da od toga neće biti ništa. Previše je tu filozofije u tom članku.[smiley2]

Ma daje molim Vas. Kakvi tankovi, kakav Kuvajt. Moj tenkista bolje je da ti nađeš nakog novog za CROR. Ode to danas prema buku. A onda ????

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

INcogniTO:

Zanimljivo… Meni se, prateći vas posebno pozoro zadnjih par tjedana, čini da se vi ekipa uvjerite da će DDJH gore sad, samo što nije, a onda vas kretanje tokom dana razuvjeri. Pa onda opet se vi uvjeravate i tako u krug. Sam sam već u nekoliko navrata bio na pragu prodaje, pa bih se predomislio, pa bih doupio i tako u krug. Ja bih sad volio da DDJH ide dole barem do 200tinjak da se ukrcam jer sam izašao sa cca 50% dionica van iz DDJH pa da povećam količinu. To je moj cilj i u skladu sa time sam i zadao naloge (uz zaustavljanje na nekoliko usputnih stanica, tek toliko ako ne zaroni do najnižeg naloga). Vidjet ćemo. BTW, Patria je izgubila (najvjerojatnije nažalost) koliko ja čujem u kuoarima jer bih ja rađe da oni dobiju zbog obećane investicije u Đuru i novu liniju.

Zanimljivo razmišljanje…cijena dionice DDJH isključivo ovisi o raspoloženju…
Tjedan koji dolazi će biti u znaku BOV vozila što će dizati raspoloženje a uskoro je i izvještaj tu…
Pošto su labilni izašli nekih većih količina na prodaji neće biti tako da uskoro očekujem eksploziju cijene jer će opet svi htjeti sudjelovati “u gozbi” kad cijena krene gore.
Da nitko nije prodavao iz TOP 10 meni nešto znači,čak su i kupovali!
Da je Polančec rekao da će svi branitelji imati do 01.08. pola milijuna dionica i odmah će ih moći prodavati ja bih opravdao ovaj pad cijene a ovo “rekla-kazala” mi je smiješno.
Na burzi se vrti ogromna lova


A o cemu to onda ovisi? O fundamentima? Pa zar si ti onda prespavao zadnjih nekoliko tjedana?

Pa naravno da su kupovali, i ja sam kad su bile sa 30% popusta. Kupio na 217, ali onda i prodao na 238. Iako, imao sam i manje bisernih poteza sa ovom dionicom, ali uvijek se izlaze samo umiveno i oprano rublje, zar ne?

Vidjet cemo, ako krene gore, nemam namjeru loviti ga, imam alternativnu destinaciju za tu lovu sad kad je sve sa popustom. Ako okrene dole, meni super, jeftiniji ulaz od izlaza i cista zarada na kolicini.

Onda cemo dokupljivati, apoksiomen, zar ne?

Na ZSE imate izvješća od 2002. godine, koga zanima.

Koga to zanima ,svi znamo kako je Đuro poslovao

nas samo budučnost firme zanima


Ma daje molim Vas. Kakvi tankovi, kakav Kuvajt. Moj tenkista bolje je da ti nađeš nakog novog za CROR. Ode to danas prema buku. A onda ????

ja stvarno ne znam tko tebe ovdje UOPĆE više smatra ozbiljnim ?? samo radiš bu*alu iz sebe
[smiley5]

Kupnja Ukupno ponuda 65
Ukupno dionica 9708

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 62
Ukupno dionica 5942

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

240,00 584
239,94 20
235,00 117
231,88 15
230,01 30

prodaja
244,95 55
245,00 94
247,00 37
248,00 275
249,96 170

sve je lako kad si mlad :)

New Report

Close