DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 08:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

na zalost po ovim vijestima ako nebude lock up ili dr.mehanizma da se spreci prodaja na brzinu od strane branitelja ovoj dionici se sprema pad naime razgovarao sam sa trojicom koji imaju pravo na max upis i sva trojica razmisljaju slicno digli kredu pa namjeravaju sto brze prodati bitan im je cash da ujdu sa svojim obiteljima u th-t jer tu je zarad sigurna a sa obzirom na stanje pitanje je kad ce se djuro oparaviti jer im je ta dionica pre pasivna na zalost i ja sam pojeo g…o pa sam je platio u ovom trenutku cini se preskupo

Prvi puta je, barem što sam ja vidio, ideju o nužnosti uvođenja lock up -a, na ovom forumu iznio kolega Rocky.
Tada sam mu odgovorio da mi se ta solucija čini gotovo sigurno pa ne izvediva.
I danas sam tog stava, iako mi optimizam koji kolega Rocky širi vrlo imponira.
Volio bih da sam u krivu.

La vita e bella!

svim imateljima djure (ja sam out):
branitelji ove godine nece moci raspolagati svojim dionicama (prodavati ih).

ja to nisam znao jer da sam znao ne bih izlazio…[smiley10]

hate red


svim imateljima djure (ja sam out): branitelji ove godine nece moci raspolagati svojim dionicama (prodavati ih). ja to nisam znao jer da sam znao ne bih izlazio…[smiley10]

Jel ti to prenosiš službenu vijest?
Ako je tako, molim izvor.

La vita e bella!


svim imateljima djure (ja sam out):
branitelji ove godine nece moci raspolagati svojim dionicama (prodavati ih).

ja to nisam znao jer da sam znao ne bih izlazio…[smiley10]


odakle ti ta dezinformacija?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Ma pitanje je hoce li ih ove godine uopce dobiti, a kamoli prodavati…

Zanimljivo…

Meni se, prateći vas posebno pozoro zadnjih par tjedana, čini da se vi ekipa uvjerite da će DDJH gore sad, samo što nije, a onda vas kretanje tokom dana razuvjeri. Pa onda opet se vi uvjeravate i tako u krug. Sam sam već u nekoliko navrata bio na pragu prodaje, pa bih se predomislio, pa bih doupio i tako u krug.

Ja bih sad volio da DDJH ide dole barem do 200tinjak da se ukrcam jer sam izašao sa cca 50% dionica van iz DDJH pa da povećam količinu. To je moj cilj i u skladu sa time sam i zadao naloge (uz zaustavljanje na nekoliko usputnih stanica, tek toliko ako ne zaroni do najnižeg naloga). Vidjet ćemo.

BTW, Patria je izgubila (najvjerojatnije nažalost) koliko ja čujem u kuoarima jer bih ja rađe da oni dobiju zbog obećane investicije u Đuru i novu liniju.


Zanimljivo… Meni se, prateći vas posebno pozoro zadnjih par tjedana, čini da se vi ekipa uvjerite da će DDJH gore sad, samo što nije, a onda vas kretanje tokom dana razuvjeri. Pa onda opet se vi uvjeravate i tako u krug. Sam sam već u nekoliko navrata bio na pragu prodaje, pa bih se predomislio, pa bih doupio i tako u krug. Ja bih sad volio da DDJH ide dole barem do 200tinjak da se ukrcam jer sam izašao sa cca 50% dionica van iz DDJH pa da povećam količinu. To je moj cilj i u skladu sa time sam i zadao naloge (uz zaustavljanje na nekoliko usputnih stanica, tek toliko ako ne zaroni do najnižeg naloga). Vidjet ćemo. BTW, Patria je izgubila (najvjerojatnije nažalost) koliko ja čujem u kuoarima jer bih ja rađe da oni dobiju zbog obećane investicije u Đuru i novu liniju.

Zanimljivo razmišljanje…cijena dionice DDJH isključivo ovisi o raspoloženju…
Tjedan koji dolazi će biti u znaku BOV vozila što će dizati raspoloženje a uskoro je i izvještaj tu…
Pošto su labilni izašli nekih većih količina na prodaji neće biti tako da uskoro očekujem eksploziju cijene jer će opet svi htjeti sudjelovati “u gozbi” kad cijena krene gore.
Da nitko nije prodavao iz TOP 10 meni nešto znači,čak su i kupovali!
Da je Polančec rekao da će svi branitelji imati do 01.08. pola milijuna dionica i odmah će ih moći prodavati ja bih opravdao ovaj pad cijene a ovo “rekla-kazala” mi je smiješno.
Na burzi se vrti ogromna lova

Novac je kisik burze!

[

Novac je kisik burze!


meni to izgleda vrlo lose ako nebude lock-up puno branitelja je u kreditima neki godinama ne rade i jedino sto ce u trenutku imati su dionice pogotovo u slavoskom brodu gadje je nezaposlenost velike uopce ne sumnjam u ddjh iamju dobre razvojne planove odlicna firma ali ako brnitelji pocnu puno rasprodavati ode to doli a pitanje je kad ce se dionica oporaviti jer je uskoro i privatizacija th-ta koja ce takodjer isisati kapital tako da nam sljedi jos veca korekcija kud to vodi neznam

otkud samo dolazite, da mi je znat…

torbarenje po novinama vise nije u modi jel?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Biti ce u slijedecim tjednima Djuro puno po novinama u jako pozitivnom svjetlu. Zbog BOVova naravno.

Uskoro ce i financijsko izvjesce. (nadamo se pozitivno 🙂

Stipetic je rekao da ce uskoro biti zakljuceni neki veliki poslovi (Kuvajcani?.. na njih kao da smo zaboravili 🙂

Uglavnom, kao sto Rocky kaze biti ce “gozba” 🙂


kamenac: ” svim imateljima djure (ja sam out): branitelji ove godine nece moci raspolagati svojim dionicama (prodavati ih). ja to nisam znao jer da sam znao ne bih izlazio…[smiley10] ” Jel ti to prenosiš službenu vijest? Ako je tako, molim izvor.

Boze Dubina,
informacija je nesluzbena, ali s prilicnih visina.
Zasad ne mogu otkrit vise od toga.
Tenkista i Bumbar5 su mi svjedoci….

hate red

New Report

Close