DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bit če to puno povoljnije

A što ako ne bude povoljnije nego je sada!
Mislite da će novi dioničari, odnosno branitelji imati pravo prodavati dionice odmah. Sumnjam u to, ne da sumnjam nego sam uvjeren da se to neće dogoditi. Ako radnici Ine nemaju to pravo, velika vjerojatnost je da će se i ovdje desiti isto. Naravno ovo su sve špekulacije ali poređenja radi mislim da će se i ovdje naći neki slični model.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

najprije pozdrav svima od jednog novog na ovom forumu, u biti nisam novi, ali do sada sam samo marljivo čitao [smiley2]


ANRICOM: ” bit če to puno povoljnije ” A što ako ne bude povoljnije nego je sada! Mislite da će novi dioničari, odnosno branitelji imati pravo prodavati dionice odmah. Sumnjam u to, ne da sumnjam nego sam uvjeren da se to neće dogoditi. Ako radnici Ine nemaju to pravo, velika vjerojatnost je da će se i ovdje desiti isto. Naravno ovo su sve špekulacije ali poređenja radi mislim da će se i ovdje naći neki slični model.

Rogi ne javljaš se često al si uvijek “na zemlji”!Pohvala za tebe,vjerovatno imaš staža….
Pazi ovo,moraju se napraviti svi ugovori i prenjeti dionice na branitelje i onda još nakon svega će biti i LOCK klauzula ovisno o dužini staža tako da dionice mogu “u serijama” pristizati na burzu a ne da dođu sve u jednom valu…
Dakle,dok sve to prođe….trebat će vremena a u međuvremenu DDJH radi punom parom a poslovi od 500 milijuna eura će biti “crno na bijelo”.
Cijena će i dalje biti 200kn????

Novac je kisik burze!

hm nekako je splasnuo broj postova u zadnjih par sati, jel se to pije kava ili se šalju nalozi za kupovinu [smiley2]


Kad će cijena više ispod 200kn,što je ovo? Kad će branitelji počet stavljat naloge na prodaju od 748kom? Ajmo ljudi,hoću proricanje budućnosti !!!!

Odi kod gatare.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

ANRICOM:

bit če to puno povoljnije

A što ako ne bude povoljnije nego je sada!
Mislite da će novi dioničari, odnosno branitelji imati pravo prodavati dionice odmah. Sumnjam u to, ne da sumnjam nego sam uvjeren da se to neće dogoditi. Ako radnici Ine nemaju to pravo, velika vjerojatnost je da će se i ovdje desiti isto. Naravno ovo su sve špekulacije ali poređenja radi mislim da će se i ovdje naći neki slični model.

Ne zelim ulaziti opet u neku dublju raspravu, ali ne trebamo mijesati radnike Ine i radnike-branitelje DDJH. Mislim da se ovih dana i trazi pravi model podjele dionica svim radnicima koji imaju pravo, jer nikome nije u interesu ( osim onima koji bi dokupili [smiley1] ) da cijena pada.
Za sada se ne mogu dobiti nikakve nove informacije iz HFP-a.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Čisto sumnjam da će biti LOCK klauzule jer se u ugovorima koje su dobili to uopće ne spominje. Branitelji nisu baš tako glupi kako vi mislite da će odmah ići prodavat sve. Pitaju oni i za savjet što da rade, da li da prodaju sve odmah ili samo dio. Moje je mišljenje nakon dosta obavljenih takvih razgovora da neće baš svi prodavati sve odjednom nego samo dio koji će im poslužiti da zatvore kredite. Prate branitelji dobro kako se kreće cijena na tržištu. Nekažem da neće biti pojedinaca koji će dat po bilo kojoj cijeni al smatram da su takvi u manjini.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Kad će cijena više ispod 200kn,što je ovo? Kad će branitelji počet stavljat naloge na prodaju od 748kom? Ajmo ljudi,hoću proricanje budućnosti !!!!

Rade Končar – 53 %

Đuro Đaković – 77 % i ostali iz državnog portfelja ( Hrvatske šume …)

idu u državni fond i na burzu , prema Martini Dalić , danas u jutarnjem.

Ma neće on ispod 200.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

rogi:

ANRICOM:

bit če to puno povoljnije

A što ako ne bude povoljnije nego je sada!
Mislite da će novi dioničari, odnosno branitelji imati pravo prodavati dionice odmah. Sumnjam u to, ne da sumnjam nego sam uvjeren da se to neće dogoditi. Ako radnici Ine nemaju to pravo, velika vjerojatnost je da će se i ovdje desiti isto. Naravno ovo su sve špekulacije ali poređenja radi mislim da će se i ovdje naći neki slični model.

Ne zelim ulaziti opet u neku dublju raspravu, ali ne trebamo mijesati radnike Ine i radnike-branitelje DDJH. Mislim da se ovih dana i trazi pravi model podjele dionica svim radnicima koji imaju pravo, jer nikome nije u interesu ( osim onima koji bi dokupili [smiley1] ) da cijena pada.
Za sada se ne mogu dobiti nikakve nove informacije iz HFP-a.

Slažem se da je to teško uspoređivati ali realno gledano iz neutralne pozicije izgledno je da će i ovdje biti lock-upa.
Iskreno kažem da bih volio da cijena padne ispod 200 kuna ali je izgledno da rasprodaje neće biti.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Čisto sumnjam da će biti LOCK klauzule jer se u ugovorima koje su dobili to uopće ne spominje. Branitelji nisu baš tako glupi kako vi mislite da će odmah ići prodavat sve. Pitaju oni i za savjet što da rade, da li da prodaju sve odmah ili samo dio. Moje je mišljenje nakon dosta obavljenih takvih razgovora da neće baš svi prodavati sve odjednom nego samo dio koji će im poslužiti da zatvore kredite. Prate branitelji dobro kako se kreće cijena na tržištu. Nekažem da neće biti pojedinaca koji će dat po bilo kojoj cijeni al smatram da su takvi u manjini.

Slazem se s tim. Jer i meni je nekolicina rekla de ce najvjerojatnije prodati 150 kom kako bi pokrili kredit i da jos ostane nesto sa strane. Iako prate kretanje cijene, bit ce ipak i onih koji ce jednostavno prodati, ne razmisljajuci da li ce kasnije jos rasti ili padati.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Na žalasto politika je velikim dijelom umješana svuda pa tako i ovdje. Gledano iz dva kuta, pridobiti glasove branitelja i obitelji kroz povoljnu kupnju-prodaju dionica i time skidanje sa tereta, odnosno osvajanje simpatija, birača i sa druge strane isto toliko nezadovoljnih malih i velikih ulagača zbog rušenja cijene drage im dionice.
Što izabrati?
U prvom slučaju Vlada sa jedne strane dobija a gubi na drugoj strani. Rezultat = nikakva korist. U drugom slučaju ne gubi ništa, i jedna i druga strana su zadovoljne. Branitelji su dobili svoj dio kolača koji će moći lijepo unovčiti za godinu dvije a mali i veliki dioničari su osigurani da do divljanje, odnosno velikih oscilacija cijene neće doći.

Mišljenja sam da trenutno ova Vlada nema prostora za “igru” sa povjerenjem dragih im birača i da će pažljivo osluškivati i odmjeriti u kojem smijeru i kako će djelovati. Ovo je sigurno jedna od pozicija, pošto je sve u njihovim rukama, gdje mogu krenuti ” dva koraka naprijed jedan natrag” ili ziher dva plus jedan.

Na kraju kažem da će RAZUM DOBITI jer ako ga ne bude ni IPO HT-a neće puno popraviti stanje koje može onda nastati.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close