DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čista namještaljka, pa nismo djeca… ali ONI idu onom: APP (ako prođe – prođe)

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

samo se stvaraju novi nalozi na prodaji


Dečki i cure, čini se da je sve ovo bila top patka mutnih igrača…. Ode DDJH gore opet

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

sad odjednom svi kupuju, kao da su zaboravili branitelje ? a Sanader upravo položio temelje za novi HFP ! Dakle idu dionice… Pazite se ljudi ! [smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

Nedostatak pravih informacija

Ne nego su pancari poprodavali, fondovi sam malo nadokupljuju…. A branitelji nece tako skoro moci prodati dionice. To je jasno kao dan, pa HFP ne radi uopce, a bez njih….


sad odjednom svi kupuju, kao da su zaboravili branitelje ? a Sanader upravo položio temelje za novi HFP ! Dakle idu dionice… Pazite se ljudi ! [smiley1]

Navalili ljudi, koda će netati prodaje ako danas ne kupe. A uvjeren sam da će nekima biti žao što se nisu malo strpili.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

bit če to puno povoljnije

zasto mi je maknut post, ok preformulirat cu: Cini mi se da decki malo ruse cijenu? OK? [smiley13]

Ovo kupuju oni koji prate samo kretanje brojki i zaključuju da to mora prema gore. Onda kada dođu braniteljske i sruše cijenu (ako još ne padne i prije toga – ćuj mene “ako”, mislim “kada”) doći će nam plakati na forum i tražiti pravicu.

Tko je jamio, jamio je

Kad će cijena više ispod 200kn,što je ovo?
Kad će branitelji počet stavljat naloge na prodaju od 748kom?
Ajmo ljudi,hoću proricanje budućnosti !!!!

Novac je kisik burze!

New Report

Close