DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda netko želi pritisnuti novopečene vlasnike iz Sl.Broda, malo ubrzati stvar?
Zašto se je FIMA riješila onog svog paketa prije one razine od 2stotine i nešto sitno Kn-a? 220?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

nalozi se izvršavaju po brojevima, i to je to, netko je prodao po 140 i njemu dosta, ..TO SIGURNO NISU BRANITELJI, već oni po 300 pa režu gubitke….

evo sad bar znamo otprilike gdi je dno

kolege, ovakvih pojava je vec bilo, i nekoliko puta sam vec to pisao, ali nitko nije reagirao jer se radilo o malim razlikama, npr. prosla bi 1 dionica IGH po 11.200 jer se nisu stigli izlistati nalozi od 11.250 i 11.300kn

ako je kriterij/pravilnik da se tada to dopustalo, tj. transakcije nisu bile ponistene, onda se po istom kriteriju ne bi ni ova smjela ponistiti (nazalost)…
no ovdje se radi o tome da je uspio proci nalog po tako niskoj cijeni gdje nema logike da bi se kupnja i prodaja susrele na 140,00kn BEZ NECIJE POMOCI… ovo je slucaj za istragu ne HANFE, nego POLICIJE… kad bismo bili pravna drzava, zbog ovoga bi netko vec danas isao svirati klavir

“Please, God, Just One More Bubble.”

Sad će početi radničko dioničarstvo. Rješavanje dionica koje ste dobili po 30 kuna. Udri i bježi.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Mislim da se ovim padom cijene želi napraviti dodatni pritisak na prodaju i panika među malim ulagačima. Ovo se nije slučajno dogodilo. He, he..moje želje su da padne još više pa da mogu jeftino dokupiti. Ne pada mi na pamet prodaja jer znam da će ako ne za koji mjesec onda za koju godinu DDJH najmanje utrostručiti vrijednost a tako nešto je teško moguće na zapadnom tržištu. [smiley2]

ovdje bi moglo biti istine, sad zamislite ljude koji su dizali ili dižu kredite za kupnju dionice koja im vrijedi manje od kamate na kredit ovo bi moglo biti i ne slučajno?????

Poništena transakcija! [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Vjerujem da se broker zeznio pri izlaganju naloga. Zamjena kupnja prodaja.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Gdje je bio naš Vrač Kučilo da predvidi ovo. Ili je ovo bilo kao grom iz vedra neba. Ako se i poništi ova transakcija bi mogla imati i negativni efekt na daljenje trgovanje.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


kolege, ovakvih pojava je vec bilo, i nekoliko puta sam vec to pisao, ali nitko nije reagirao jer se radilo o malim razlikama, npr. prosla bi 1 dionica IGH po 11.200 jer se nisu stigli izlistati nalozi od 11.250 i 11.300kn ako je kriterij/pravilnik da se tada to dopustalo, tj. transakcije nisu bile ponistene, onda se po istom kriteriju ne bi ni ova smjela ponistiti (nazalost)… no ovdje se radi o tome da je uspio proci nalog po tako niskoj cijeni gdje nema logike da bi se kupnja i prodaja susrele na 140,00kn BEZ NECIJE POMOCI… ovo je slucaj za istragu ne HANFE, nego POLICIJE… kad bismo bili pravna drzava, zbog ovoga bi netko vec danas isao svirati klavir

Ali zaista je netko mogao i pogriješitit totalno nenamjerno u brzini. Ipak je za brokere oko 10.00 sati najgore.


Ako se i poništi ova transakcija bi mogla imati i negativni efekt na daljenje trgovanje.

već je poništena!

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Sad će početi radničko dioničarstvo. Rješavanje dionica koje ste dobili po 30 kuna. Udri i bježi.

Maaa samo neka krenu… super bi bilo.
Hvala Bogu da je moj “paket” riješen prekjučer. Prvi puta, da je pogođen pravi tajming.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

poništeno ,http://www.zse.hr/newsindetail.php?sessionId=f21cdb2a4c2352b342dddf4514f9b9a8&newsId=2498&issuerId=

evo nadam se da je panika popustila

New Report

Close