DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sretnik je ovaj koji je kupio ,a ko je ovaj nesretnik


Ovo je za istragu jer nisu svi nalozi bili postavljeni, stoga treba ovu transakciju poništiti te istražiti koju je stavio i zašto???…… Pozdrav

Hmm.. mislim da je slucaj taj da se sve brokerske kuce ne pale tocno u 10:00:00 sati vec koju minutu kasnije i sl.
Mislim da sam jednom vidio da se cak u 10:05 sati pojavili neki veci broj naloga.. gdje mislim da je neka brokerska kuca “zaspala” 5 minuta..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

može li netko protumačiti ovu špekulaciju na đuri kako je moguća najedanput ovako niska ponuda i tko je to odmah znao da će se to dogoditi.


BigBoss: ” Ovo je za istragu jer nisu svi nalozi bili postavljeni, stoga treba ovu transakciju poništiti te istražiti koju je stavio i zašto???…… Pozdrav ” Možda je neki radnik navalio na brokera da što prije proda, sve je moguće, ali ne treba širiti paniku, nakon blokade cijena će se vratiti iznad 200 kuna.

Trgovanje treba započeti kada svi nalozi budu učitani a ne odmah po uključenju trgovine dakle negdje oko minutu bi trebalo prije učitati podatke prije otvorenja trgovanja pa onda trgovati[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Trgovanje treba započeti kada svi nalozi budu učitani a ne odmah po uključenju trgovine dakle negdje oko minutu bi trebalo prije učitati podatke prije otvorenja trgovanja[smiley2]

To je propisano negdje ili?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Ha ha jesu bili brži od burze

Da ne treba širiti paniku kad je već ima dovoljno.
Ne kužim tko prodaje po 140 kad je mogao dobiti puno više.
Ovo što se sve događa s DDJH ja stvarno više ne razumijem.


BigBoss: ” Ovo je za istragu jer nisu svi nalozi bili postavljeni, stoga treba ovu transakciju poništiti te istražiti koju je stavio i zašto???…… Pozdrav ” Hmm.. mislim da je slucaj taj da se sve brokerske kuce ne pale tocno u 10:00:00 sati vec koju minutu kasnije i sl. Mislim da sam jednom vidio da se cak u 10:05 sati pojavili neki veci broj naloga.. gdje mislim da je neka brokerska kuca “zaspala” 5 minuta..

ok, ali ovo je definitivno namjestaljka, jer tko bi stavio prodaju po 140kn, ovo nikako nije slucajnost, ovo je kriminal… nakon ovog mozemo ocekivati 1.000 panicara koji ce sad otvarati naloge na prodaju i misliti da su sretnici ako uspiju prodati po 200kn… KRIMINAL

“Please, God, Just One More Bubble.”


Trgovanje treba započeti kada svi nalozi budu učitani a ne odmah po uključenju trgovine dakle negdje oko minutu bi trebalo prije učitati podatke prije otvorenja trgovanja pa onda trgovati

ne slažem se s tobom glede toga, moguće je izvršiti nalog, samo ne na ovaj način
FIMA MAXIMUM je ulazila iznad 180 kuna pa sami zaključite dalje

analiza:

BigBoss: ” Ovo je za istragu jer nisu svi nalozi bili postavljeni, stoga treba ovu transakciju poništiti te istražiti koju je stavio i zašto???…… Pozdrav ” Možda je neki radnik navalio na brokera da što prije proda, sve je moguće, ali ne treba širiti paniku, nakon blokade cijena će se vratiti iznad 200 kuna.

Trgovanje treba započeti kada svi nalozi budu učitani a ne odmah po uključenju trgovine dakle negdje oko minutu bi trebalo prije učitati podatke prije otvorenja trgovanja pa onda trgovati[smiley2]

S tim da na zse treba gotovo 5 min da se svi nalozi izlistaju, a ne samo jedna min…
Ovo ce sigurno bit ponisteno…

Ma to je neko samo zamjenio kupnju i prodaju kod izlaganja naloga. Ubrzo će tražiti poništenje transakcije.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


ok, ali ovo je definitivno namjestaljka, jer tko bi stavio prodaju po 140kn, ovo nikako nije slucajnost, ovo je kriminal… nakon ovog mozemo ocekivati 1.000 panicara koji ce sad otvarati naloge na prodaju i misliti da su sretnici ako uspiju prodati po 200kn… KRIMINAL

Pa tko kaze da je prodaja bila 140?
Vjerujem da je nalog stajao na kupnji na 140. A panicar je prodao posto poto.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close